Skocz do zawartości

Pongi


Rekomendowane odpowiedzi

Zrób Lepsze

Uzasadnij Czemu Słabe ??? Co Przejść Nie Możesz ??

Masz na buzi

 

Kocham Twoje podejscie <3

 

 

Gra fakt faktem slaba , i nudna , malo urozmaicen , a grafika , 5 min i mam taka sama :P Postaraj sie bardziej , oceny Ci nie dam bo by byla raczej dla Ciebie niezadowalajaca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na buzi
Ojejku, nie ma to jak płytkie odpowiedzi typu: "sam jesteś","sam","ty bardziej","tobie też" itp. Ludzie z płytką wyobraźnią i bez poczucia humoru używają tego gdyż nie potrafią wymyśleć czegoś orginalniejszego. Powiedz mi prosze dlaczego jak komuś się nie podoba twoja gra to od razu próbujesz go zjechać (nieudolnie zresztą):
Co Przejść Nie Możesz ??
.Jeżeli chcesz bym uzasadnił to prosze:

Grafika woła o pomstę do nieba, muzyki wogole nie ma... Grywalność zerowa, a sterowanie pozostawie bez komentarza. Słowem kał i mocz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoho,

Nie chcę tu nikogo bronić, ale zauważyłem, że ostatnio się rozbestwiłeś na tym forum, pozwalasz sobie czasem na dużo, pomyśl sobie, aby kiedyś troszkę przystopować, zauważyłem też, że w sygnaturce masz zapisane postępy swojej gry, chybabyś nie chciał, żeby Ciebie, a raczej Twoją grę tak zjechali, nawet jeżeli byłaby całkiem dobra...

 

Co do gry, to wydaję mi się, że poprzednia wersja i obecna nie wnoszą zbyt dużych różnic, postaraj się stworzyć coś lepszego, ale dam Ci te 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AoM: a co niby Yoho takiego strasznego robi? To jego obraził lolik raczej a nie...

chybabyś nie chciał, żeby Ciebie, a raczej Twoją grę tak zjechali, nawet jeżeli byłaby całkiem dobra...

A co to ma do faktu że ta gra jest kiepska? To że nie chcę żeby zjechali moją grę ocenie tą na 5 - bezsens. Poza tym czemu mieliby ją zjeżdżać jeśli będzie dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoho,Nie chcę tu nikogo bronić, ale zauważyłem, że ostatnio się rozbestwiłeś na tym forum, pozwalasz sobie czasem na dużo, pomyśl sobie, aby kiedyś troszkę przystopować, zauważyłem też, że w sygnaturce masz zapisane postępy swojej gry, chybabyś nie chciał, żeby Ciebie, a raczej Twoją grę tak zjechali, nawet jeżeli byłaby całkiem dobra...

 

Ja po prostu wyrażam swoje zdanie, nie podoba mi się, mam swój głos to go oddaje proste. Co masz na myśli mówiąc "rozbestwiłeś"?Z reszta, to powiedział Yoda: Jeżeli gra jest dobra, to dlaczego ktoś miałby ją jechać, chociarz nie ździwyłbym się gdyby ktoś taki jak Lolik ją zjechał z zemsty za to że mi się nie podobała jego gra. Ale każdy ma prawo do własnej oceny. Moja ocena jest zawsze obiektywna i nie wpływa na nią nic poza grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...