Skocz do zawartości

Power Point w GM


Rekomendowane odpowiedzi

Czy idize jakoś zrobić tak żeby krótka prezentacja z Power Pointa została wyświetlona w gm?

Słyszałem ze idzie zrobić tak aby przez hwile film leciał. Moze jest jakis sposób, chciałbym zrobić coś takiego na początku mojej gry jeszcze przed ukazaniem menu jak leci moje logo, Logo gry w power poincie da sie to wspaniale zrobić. tylko jak potem wsadzić to do GM ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: przeprszam, nie mogłem się powstrzymac :jezor:

 

Może zachowaj swoje śmichy chichy dla siebie, bo nikt tu nie zamierza czytać nabijania się z kogoś z powodu błędów.

 

Można także zrobić taką samą prezentację w GM'ie, najprościej i bez mizglania się z power pointem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dizęki żeczywiscie niewpadłem na to, nagram taka prezentacje jakimś programikiem, a jak wrzucić filmik do GM to na bank było na forum, mam nadzieje ze będzie tam to dość szczegółowo opisane że nowicjusz sobie poradzi.

 

dzięki no i sorry za błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po jakiego grzyba robic prezentacje w powerpoincie, zgrywac to do avi czy czegos, i odtwarzac w gm, nie lepiej cala ta animacje zrobic w GM? (ktory ma o niebo wieksze mozliwosci niz caly ten powerpoint)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żeby robić to w GM, tylko żeby narysować logo, i użyć go jako Sprite. Użyj Blendera lub czegoś co robi 3D. Twórz napis obracający się, i co krok rób screenshota i zapisz sprite animowany. Na pewno, będzie zajmować mniej niż twój 'film'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...