Skocz do zawartości

Zablokowane 3D Map Edytor


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Map Edytor

 

Gatunek: Program

 

Opis: edytor do tworzenia map w gm ma jeszcze sporo bugów i dużo rzeczy jeszcze brakuje ale w końcu do demo program zacząłem robić z rok temu czy nawet dwa i przestałem nad nim siedzieć ale tak od dwóch dni coś mnie naszło by przynajmniej demko wydać niestety map jak na razie nie da się wstawić do oddzielnego projektu w gm ale ciągle nad tym pracuje

 

Znane bugi:

-Problem z tekturkami po nałożeniu teksturę i zapisaniu projektu i ponownym go otworzeniu występuje błąd ścieżki

 

-Markery do muwing brushów nie działają zbyt dobrze i muszą być o 1y wyżej od moving brusha

 

-taki mały bug Podczas testowania gry jeśli udrzesz się w ściany skok może się popsuci ale naprawia się po oddani nie udanego skoku więc zanim będziesz skakał podskocz do góry by upewnić się że działa

 

 

Download: >>>Tu<<<

Rozmiar pliku: 1 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: LionX

 

Screeny:

001 002 003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać z czym to się je a więc :

Okno projektu :

latanie w,a,s,d

obrót myszką

escape przełączenie pomiędzy kamerą statyczną a dynamiczną

 

okno testowe:

chodzenie w,a,s,d

skok spacja

rozglądanie myszką

 

sorki że bez tutka no ale zrobienie go zajmie mi jeszcze troszkę czasu xP

 

edit : jest tam przykładowa mapa który mam nadzieje że się otworzy bo program nie był testowany na innych komputerach

 

i by przetestować gre naciśnijcie przycisk z czarnym joystikiem (takim jaki był w atari (to takie czarne odwrócone T))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trudny do opsługi , i gdy przyciskam na sky takie jak w windowsie , wyskakuje error ..

Popraw to bo oceny złe wpłyną ..

 

Nie da się usuwać postów , i mi samo utworzyło , ouch ...

 

 

jasne że za trudny szczególnie dla ciebie jak piszesz obsługi przez p,bieprzyć taką opsługe

 

ten edytor jest okropny,beznadziejny,zero podejścia intuicyjnego, dam 3 więcej nigdy nie dałbym Boże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny programik, ale ma wady:

- nie jest intuicyjny. Operowanie na wpisywaniu X-ów, Y-ów i Z-ów jest BARDZO niewygodne. Mam taki pomysł na rozwiązanie tego: zrób obsługę za pomocą kursorka, który będzie poruszany w 3 wymiarach za pomocą 6 klawiszy i problem rozwiązany.

- "Get klatek". Znasz słówko "frame"?

- ikonka do testowania nie kojarzy się z jostickiem do Atari, tylko z ch... Zrób coś na wzór tego i nie od boku:

Atari 2600 joystick

 

Stawiam 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...