Skocz do zawartości

3dsmax6 eksport filmów


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Słuchajcie, mam problem, nie mogę zapisywać filmów w 3ds max. Tam gdzie w opcji render jest save to file, checkbox jest szary a gdy klikam na file i wybieram jakiś plik np. avi, wyskakuje błąd i program zamyka się.

 

Dla tych zorientowanych w temacie screen: http://img155.imageshack.us/img155/5291/image3wq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pełna wersja programu?

 

EDIT

 

przetłumaczyłem ci ten error :

 

 

błąd trafił się i użytek (podanie) teraz będzie zamykać. Robi wy potrzebujecie (chcieć) żeby usiłować ratować kopię aktualnego miejsca?

 

nie wiem czy dobrze tłumaczyłem ale myślę że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd trafił się i użytek (podanie) teraz będzie zamykać. Robi wy potrzebujecie (chcieć) żeby usiłować ratować kopię aktualnego miejsca?

lol. Translatora to ja też umiem użyć. Zresztą sądzisz że gnysek czytać nie umie?

 

Poza tym tłumaczenie brzmi zupełnie inaczej i wystarczy nie mieć 10 lat żeby zrozumieć co tam pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem, nie mogę zapisywać filmów w 3ds max. Tam gdzie w opcji render jest save to file, checkbox jest szary a gdy klikam na file i wybieram jakiś plik np. avi, wyskakuje błąd i program zamyka się.

 

Dla tych zorientowanych w temacie screen: http://img155.imageshack.us/img155/5291/image3wq4.jpg

Może nie masz uprawnień do zapisywania w tym folderze? Spróbuj na pulpicie. =3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie masz uprawnień do zapisywania w tym folderze? Spróbuj na pulpicie. =3

 

Już raczej chodzi o nieoryginalną wersje programu.. wtedy takie problemy czasem się zdarzają.. przeinstalować lub może zaopatrzyć się w inną wersje i spr czy błąd się powtarza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...