Skocz do zawartości

Zabawa w Puzzle =D


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Muximan: kolejny szajs. Ludzie przecież nie wymagamy od was nawet pixelartu ;( jak nie umiesz narysować ludka, to nie rysuj go ];

 

Ludzie zanim cos wkleicie to sprawdzcie czy ktos juz przed chwila czegos nie wkleil. Jak ja robilem swojego stworka to Yoda w tym czasie wsadzil swoj puzel wiec szybko sciaglem nowy i dokleilem moj puzel do tego co on zrobil. Przeciez to zajmuje minute.

No ja też tak zrobiłem, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Dark ma racje. Piszecie posta, ze teraz wy cos dodacie, rysujecie i edytujecie posta z wasza praca. Jezeli nie wkleicie jej w ciagu, powiedzmy 2 godzin 'rezerwacja' jest juz nie wazna i ktos inny moze sobie 'zarezerwowac' miejsce. Moze byc cos takiego?

 

EDIT:

 

Fuck jak tu szybko ludzie odpisuja ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto kolejna część krainy słodziutkich stworków chaosu, tym razem w towarzystwie shamana (niemylić z szamanem ), tak więc w towarzystwie shamana chaosu

dsfsdfaa8.png

 

ED:

plz nierupcie nic w mojej krainie słodziutkiego chaosu, tym zajmuje się moja chora wyobraźnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziąy, nie róbcie tak, że walicie jedną postać na puzel. Zróbcie jakieś częściowe obiekty, żeby inni mogli kontynuować, jest więcej funu (jak cycek Propa XD)

Bardzo ładnie wychodzi. Yoda, nie wiem co chcesz od drabiniarza Muximana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh coś mi się spsuło, niewiedze forum normalnie- mogę widzieć jeden post naraz, a pod nim jest krzak wszystkich postów jako linki. piszcie na GG 9209860 (teraz) (bo nowszych postów niemogę zobaczyć bo wyskakuje mi takie coś

Napotkane błędy:

 

Przepraszamy, niektóre z wymaganych plików zostały utracone. Jeśli zamierzałeś przejrzeć temat, jest prawdopodobne, że został usunięty lub przeniesiony. Proszę wróć i spróbuj ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...