Skocz do zawartości

3DSMAX


pawcio3018

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Bo jestem od tego, żeby od razu reagować i tłumić wszystko w zarodku :D Już zdjałęm, po prostu dostałem raport, że podałeś klucz więc od razu dałem warna, a potem dopiero doczytałem posta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Voldemort nie nauczył Cię odróżniać dobra i zła :/

 

Taki temat do piachu, bo to siedlisko głupoty i spamu. Gość się pyta o to, gdzie znaleźć jeden z najpopularniejszych programów na świecie. Nie powinien dostać za to warna? A ktoś, kto sugeruje torrenta? Hm? Wybaczcie OT, ale na GMClanie to powszechne, wlepianie warnów za byle co... Ja to rozumiem, że przepisy to przepisy xD, ale nie lepiej sieknąć warnem tylko komuś, kto faktyczne szkody wyrządza?

 

Btw triale z autodesk.com są już okrojone, stare wersje triali faktycznie można znaleźć na p2p, ale głowy nie daję, czy to legalne.

 

Borek: widziałeś Ł w jakimś serialu do zagranicznego softu? HA? I tu wychodzi Twój brak edukacji, hehe ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Lord Voldemort nie nauczył Cię odróżniać dobra i zła :/

 

Taki temat do piachu, bo to siedlisko głupoty i spamu. Gość się pyta o to, gdzie znaleźć jeden z najpopularniejszych programów na świecie. Nie powinien dostać za to warna? A ktoś, kto sugeruje torrenta? Hm? Wybaczcie OT, ale na GMClanie to powszechne, wlepianie warnów za byle co... Ja to rozumiem, że przepisy to przepisy xD, ale nie lepiej sieknąć warnem tylko komuś, kto faktyczne szkody wyrządza?

 

Btw triale z autodesk.com są już okrojone, stare wersje triali faktycznie można znaleźć na p2p, ale głowy nie daję, czy to legalne.

 

Borek: widziałeś Ł w jakimś serialu do zagranicznego softu? HA? I tu wychodzi Twój brak edukacji, hehe ;) Pozdro

 

 

1. Admini i moderatorzy mają zawsze rację, nie kłóć się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek: widziałeś Ł w jakimś serialu do zagranicznego softu? HA? I tu wychodzi Twój brak edukacji, hehe ;) Pozdro

 

Myślisz, że ja nie mam co robić, tylko sprawdzać każdą literę w serialu? Gdybym go wpisywał do programu to może tak.

Tak samo jak szkoda mi czasu na wymyślanie takich pierdół typu słowo zawarte w serialu. Szkoda nawet klawiatury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Jeśli naprawde ci na tym zależy moge pobrać go z torrentów , udostępnić na speedyshare i dać ci linka, wystarczy że napiszesz na GG ;)

Mówisz o trialu czy pełnej wersji ? BTW> Gmax jest chyba darmowy, może z niego skorzystaj (nie pamiętam tylko jakie on formaty oferuje...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...