Skocz do zawartości

Zablokowane 2 Oficjalny konkurs na GMCLAN!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy stwarzacie problemy.. Wiekszośc pyta o jakieś pierdoły, a i tak pewnie połowa z was nie skonczy gry...

Najpierw zróbcie gry... Zamykam temat, a otwarty będzie dopiero 8 LIPCA. Wtedy da się dalsze informacje (gdzie/komu wysłać, jaki format), a teraz nie amrnujcie czasu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

moja już powoli zaczyna działać, mżoe jeszcze nie wygladać. Będzie duuużo krwi i flaków :D No i oczywiście eksplozje - siekana jak cholera :D

 

(ach nie ma jak podnieść poziom adrenaliny konkurencji :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój udział w konkursie stoi pod znakiem zapytania bo temat konkursu całkowicie mi się NIE podoba. Trudno może coś zrobie, ale nie będzie to jakaś super giera  :(

O jeju straszne... weź Ty nie spamuj. Zacznij tą grę robić albo pisz w innych tematach, jak nie masz nic ciekawego do napisania. Od tej pory za jakieś głupie posty typu: Moja gra nie bedzie super... Moja gra zajmuje... Moja gra już jest prawie skonczona... będą się sypać ostrzeżenia. I jak ktoś będzie cwaniakował to się posypią 2 i wzwyż.

Czekajcie na nowe informacje i róbcie te gry!

 

Ranma: No to jak Cię ktoś wkur... irytuje to ban/tempban/ostrzeżenie - wybór masz dosyć duży. =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BWO: Zapomniałeś w tej liście dać ipban :P .

 

A ja odchodzę z konkursu. Oto powody:

- najważniejszy: GM coś mi się psuje i ciągle przy testowaniu się zawiesza, a nie będę ciągle siedział na XP;

- mam legalny klucz, więc nie potrzebuję drugiego :D ;

- bym miał skrócony termin tworzenia o 6 dni, bo w piątek wyjeżdżam i bym miał mniej czasu na dopracowanie gry.

 

Tak więc, trzymam za was kciuki.

 

BTW. Jak coś, to mogę być sędzią Ranma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
(...)

- mam legalny klucz, więc nie potrzebuję drugiego :D ;

(...)

już chciałem cię bronić, że cię tutaj najeżdzają za posty które spamem raczej nie są, a ty nagle wywalasz, że masz klucz... stary a ostrzeżenie to ty kiedy dostałeś ??

 

BTW: czy są ograniczenia co do miejsca wydarzeń (czy może to być epoka kamienia łupanego :D) lub co do czasu rozgrywki (i np. na koniec będzie naparzana jak ta lala).

Bo się zastanawiam, czy robic grę wojenną, czy może też średniowieczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary a ostrzeżenie to ty kiedy dostałeś ??

I to ile... (czy na tym forum to zapanowała taka mania, że co BWO powie, to to jest święte, a jak Ranma powie to nic, nie zawsze się tego słucha <_<, nigdy tego nie rozumiałem).

 

Co do zrobienia gry, to może zrobię, ale to jak za tydzień wrócę, ale nie mówię, że może być jakaś dobra, bo nie umiem w krótkim czasie zrobić czegoś dobrego (zazwyczaj enginy robię miesiąc, żeby jak najlepiej dopracować, wyjątek: Pakermen (gra robiona w 2 godziny), bo np. ja tak długo już pracuję nad enginem Jana Indyego a już bardzo długi czas pracuję nad engine Garden cKombat, bo system filmików, to potworność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wymysliliście temat! Właśnie niedawno stworzyłem (razem z niezastąpionym koderem Dawidsem) taka grę. Mam tylko pytanie: czy produkcja może być stworzona przez dwie osoby (jeden klucz wsytarczy :D )?

 

Pozdrawiam,

Pat :)

To wg. mnie by było nie fair :sp_ike: No, ale inni też by mogli robić z kimś... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to komuś przeszkadza, to mogę przerobić wszystko jeszcze raz całkowicie sam (bo Dawidsu, tak jak powiedziałem, napisał tylko część kodu - grafika, muzka, pomysł i część kodu sa moje), ale myślę, że po prostu dam mojego drogiego kuzyna w jakowychś creditsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak nie wolno - można o swoim współpracowniku nawet nie wspomnieć a gra zostanie zaakceptowana. Nie ma jak tego wykryć panowie

A gdzie moralność panie Sadamie? :P

 

Tak czy inaczej krętactwem byłoby przerabianie swojej innej produkcji na potrzeby konkursu. Chodzi tu chyba o to, żeby grę zrobić, nie zmodyfikować, nie?

Zgadzam się (chociaż nie chciałem przerabiać gry, a jedynie samemu napisać od nowa podobny do poprzedniego kod), dlatego myslę, że praca kilkuosobowa powinna być zaliczana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tak czy inaczej krętactwem byłoby przerabianie swojej innej produkcji na potrzeby konkursu. Chodzi tu chyba o to, żeby grę zrobić, nie zmodyfikować, nie?

no więc lepiej nie używajcie googli do szukania gotowych gier tylko się postarajcie sami. Moja naprzykład gierka ma tak piekielnie piekną grafikę, że chyba szanse na zajęcie pierwszego miejsca pomimo wprowadzenia AI dla współziomków zmalała drastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ile... (czy na tym forum to zapanowała taka mania, że co BWO powie, to to jest święte, a jak Ranma powie to nic, nie zawsze się tego słucha <_<, nigdy tego nie rozumiałem).

 

Nieważne czy powiem to ja, czy Ranma - możesz to traktować jako świete słowa, możesz nie - nie obchodzi mnie to - ale masz sie tego słuchać.

 

--------------------------

 

Po co zadajecie pytania jak i tak nie uzyskujecie na nie odpowiedzi, przecież jakby Ranma coś wiedział, to by powiedział, nie? Wiec nie zaśmiecajcie forum...

 

Od tej pory za głupie rzeczy posypią się ipbany - dobrze że Mamrot przypomniał. Jak coś to pisać PWy a nie tu!! I nie interesuje mnie to czy jest mania, czy nie... ipbany sie posypią, obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat konkursu, a czuje, że może tutaj za to dostać warna albo jeszcze gorzej, to zapraszam tutaj :) Mam nadzieję że nie dostanę ipbana za próbę pomocy :P

 

Właśnie przeniosłem kilka "pogaduszkowych" postów do "Woockowego" tematu.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...