Skocz do zawartości

Shan Vaola


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozwiązuj je w inny sposób. Może postaw jakiś warunek, ale broń Boże ignorować błędy!

Gdy wejdę po schodach to gra mi się zawiesza...

 

1. czytaj ze zrozumieniem, ignorowane bledy zostaja zapisane w pliku "game_errors.txt" ktory powstaje w katalogu w ktorym znajduje sie gra w postaci exe. Jest mi wygodniej przejzec plik niz dawac co chwile ignore... pozatym jakie ma znaczenie jesli ignoruje bledy jesli niema bledow?

 

2. mi tez sie wiesza (ale jak przemieli plansze to rusza) moze to wina za duzego rooma, bedzie mniejszy

 

3. mozecie zignorowac blad ktory wybija na poczatku... blad jest tylko poto aby bylo widac ze nie tu bledy nie sa ignorowane...

 

link usuniety wersja nie aktualna

 

wywalilem te zbajerowane cienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, gra mi nie tnie (4 gb ramu itp itd :P) w ogole, ale w 2 pokoju (jak zejde po schodach) jakos szybciej sie chodzi (room speed jest wiekszy czy co?) do tego nie wiem o co w grze chodzi i wywal to pytanie czy isc na nastepny poziom bo wywala caly czas na schodach i trudno z nich wyjsc xD

 

Oceny nie wystawiam, w 2 pokoju za duzy speed i mnie cos zabija nie wiem co (w ogole po jakims czasie zgaslo swiatlo :() i gra ma pelno bledow xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wina, moja wina, ustawilem room speed na 300 zamiast 30. Przynajmniej smiga ponad 200 fps, zaladowalem juz poprawny plik (mam nadzieje)

 

Fajnie , Teraz sie plynnie gra :P Usun przy schodzeniu po schodach zapytania bo to wg mnie jest zbedne i moze denerwowac . No to pozostaje teraz tylko udoskonalac gierke bo serio fajnie sie zapowiada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz najnowsza wersja:

 

https://gmclan.org/up3255_4_Shan_Valoa_4_c.html

 

- klawisz F2 włącza/wyłącza cienie (domyslnie wyłączone)

- roomy zmniejszone z 5000x5000 do 4000x4000 wiec i szybciej powinien je mielic na poczatku

- wylapalem kretynski blad przy loadzie zapisanej gry - wywalal caly system swiatla/cieni, jak narazie nie objawil sie ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czytaj ze zrozumieniem, ignorowane bledy zostaja zapisane w pliku "game_errors.txt" ktory powstaje w katalogu w ktorym znajduje sie gra w postaci exe. Jest mi wygodniej przejzec plik niz dawac co chwile ignore... pozatym jakie ma znaczenie jesli ignoruje bledy jesli niema bledow?

 

2. mi tez sie wiesza (ale jak przemieli plansze to rusza) moze to wina za duzego rooma, bedzie mniejszy

 

3. mozecie zignorowac blad ktory wybija na poczatku... blad jest tylko poto aby bylo widac ze nie tu bledy nie sa ignorowane...

 

link usuniety wersja nie aktualna

 

wywalilem te zbajerowane cienie...

Błedy są po to, żeby je naprawiać. Co z tego, że nie widzę błędów w grze, gdy w logu rosną kolejne megabajty.

Zaraz zassam.

Roar! Gra nie działa na Viście, tamtą wersję testowałem na innym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest ciekawa ale czasami mi nie działa to wysysanie energii.... nie wiem może coś źle robię :P gierka zapowiada się b. dobrze. mógłbyś dodać takie "skrótowce" do czarów żeby nie trzeba było ciągle klikać tylko np. pod konkretny czar podpisać jakiś klawisz. poza tym, zmień tło, czcionkę i całą resztę w tych wiadomościach na własne. gierka wciągnęła mnie nawet i daje jej 5/5 :D Mam nadzieję ,że będą też inne lokacje niż tylko zagłębianie się coraz to niżej w podziemiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gmclan.org/up3255_4_Shan_Valoa_4f.html - cieple sloneczko, zielona trawka, drzewka powiewajace na wietrze - pytanie czy wam sie bedzie ciac...

 

dawaj to, wierze w mojego lapcia :D

 

Chodzi jak zyleta, wlazilem w gesty las nic nie zwalnialo, w podziemiach tez bylem nic nie zwolnilo. Ladne efekty na drzewach tak wogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne , mi chodzilo plynnie , tylko mam kilka zastrzezen :

 

- Kursor , dla mnie on jest praktycznie niewidoczny , zlewa sie z trawa , ja bym go jakos rozjasnil czy cos .

 

- No i lepiej by bylo jakby kursor byl nad kula zycia i many jak sie najedzie a nie pod , zmiana depth

 

A tak calkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Coz, wersja 5: https://gmclan.org/up3255_4_Shan_Valoa_5i.html .

 

Z nowosci:

-animacja szkieletowa

-levelowanie i rozwijanie skilli

-jakas mapka powiezchniowa ( + jedne podziemia )

podziemia zaznzaczylem na mapce czerwona petelka, czarne kropki to wioski goblinow...

-prosta minimapka -klawisz "M"

 

polecam przeczytanie gameinfo (F1), drop rate jest badziewny, ale z bossa szkieletow cos wypada ;)

 

i uwazajcie na wensze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka super, tylko mam kilka przeciwwskazań:

- przedmioty trochę za rzadko wypadają z przeciwników (grałem kilkadziesiąt minut i znalazłem tylko amulet wytrzymałości)

- odniosłem wrażenie, że w grze jest trochę za kolorowo i za różnorodna grafika

screenqx3.th.png

Co mnie zmienia faktu, że grafika pierwsza klasa :P

- potwory zabierają trochę za dużo życia - po kilku starciach pojawiam się w pozycji początkowej :P

- trochę denerwujące jest to granie od nowa po zabiciu

 

Moja ocena: 5/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasysam. Ocenę dam w edicie...

 

EDIT: Prawie jak Almora, ale szkoda, że nie online :(

 

Zalety:

 

[+] Ciekawy pomysł (RPG! I like RPG!!!)

[+] Niezła grafika

 

Wady

[-] Sterowanie (tylko mycha)

[-] Muszę ciągle klikać myszką po to, żeby zabić jakiegoś potwora. Nie lepiej zerżnąć pomysł z Tibii, że ludek idzie do potwora i go zabija zależnie od mocy broni (bez stukrotnego klikania)??

 

Ocena: (5+5+1+1):4=12:4=3/5 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zerżnąć pomysł z Tibii, że ludek idzie do potwora i go zabija zależnie od mocy broni (bez stukrotnego klikania)??

Nie, takie coś nie pasuje do gry H&S, może do Tibii tak. Tak jakbyś oceniał bijatykę : za dużo klikania, lepiej kliknąć raz i niech się leją a ja sobie popatrzę ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...