Skocz do zawartości

Shan Vaola


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: tytuł gry tymczasowo "Shan Vaola"

 

Gatunek: rpg+h&s

 

Opis: mieliśmy pecha "zeżmijeć" - staliśmy się ka-ira, mrocznym magiem, który swą siłę czerpie z bólu i cierpienia. Jako poczatkujacy mistrz czarnej magii kryjemy sie w podziemiach miasta Shan Vaola, które swoja droga siegaja bardzo głęboko i których historia powstania siega wiele wiekow wstecz...

Jako że dopiero zaczynamy swa karierę, nasza moc nie jest imponujaca a ilosc znanych zaklęć nie oszołamia. Musimy uważac na zwyczajne (no nie do konca) szczury i innych mieszkancow podziemi.

Nie wspominająć o Elicie, Srebrnych magach którzy bez litosci tropią i zabijaja lub umieszczaja schwytanych ka-ira w "domach godnego odejścia" (gdzie i tak odwalają kite)

 

Tymczasem nasz bohater budzi sie w jakiejs dziurze nie pamietajac niz z ostatniego tygodnia, a stan w jakim sie znajduje wskazuje ze nie jest to wynik tegiej popijawy... Wyglada raczej ze bardzo wielu ktosow staralo sie naszego zmija ukatrupic. Slaby i wycienczony z pomoca dziwnego pustelnika zabiera sie za odzyskiwanie sil - co w wypadku mrocznego maga oznacza czerpanie sily z krzywdy i cierpienia innych, wiec nie pozostaje nam nic innego jak rozejzec sie za jakas spokojna goblinska wioska, aby zmasakrowac jej zielonych mieszkancow...

 

dokładniejsza instrukcja pod F1

 

 

klawisze 1-5 - zmiana zaklec

 

q,w,e,- to skroty do paska z elixirami itp

 

Download:

 

https://gmclan.org/up3255_4_Shan_Valoa_5i.html

 

Rozmiar pliku: ok 7.5MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja + 'Lighting Engine: Pheonix101' + zmodyfiowany przykład losowania planszy z 64digits

 

Fabuła: cóż... czerpię pełnymi garściami z opowiadań Agnieszki Hałas

Grafika: ja i tylko ja

Muzyka: powyciagana tu i tam z neta

 

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/3255/Shan_Valoa2f.jpg

 

http://www.gmclan.org/uploader/3255/Shan_Valoa_3m.jpg

 

i najnowszy:

https://gmclan.org/uploader/3255/Untitled_1.jpg

 

https://gmclan.org/uploader/3255/tele.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swietna gra :) Bedzie nastepny hit :P

 

jeden blad:

ERROR in

action number 1

of Draw Event

for object obj_chmura_mocy:

 

Trying to draw a non-existing sprite.

 

Jeszcze jest mozliwosc ze potworek i beczka generuja sie w jednym miejscu i sie blokuje, tak to nie ma zadnych bugow.

 

Game play miod 5/5 czekam na nastepne demka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fjane nawet, ale:

ERROR in

action number 1

of Draw Event

for object obj_chmura_mocy:

 

Trying to draw a non-existing sprite.

x100

 

Poza tym zrezygnuj z GMowych wiadomości i efektów - particle rox! B)

 

zainwestuj w nowy sprzet tongue.gif

To nie jest dobre podejście :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pogralem , szkoda :P , odpalilem i mialem jak poruszalem myszka po ekranie z 10 sekundowe , nawet dluzsze przyciecia . Czy to spowodowane tym systemem widoku (swiatel czy jak to tam sie zwie) czy cos , nie wiem :P Wiem tylko tyle narazie ze sobie nie pogram ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ciekawie powiewającej pelerynki i światła nic mi się nie podobało... pewnie dlatego, że kod gry nie jest za grosz zoptymalizowany/źle napisany, i gra okropnie się muli na sprzęcie

 

Duron Athlon 2.2 1,8Ghz

512RAM

GeForce 4 MX

 

O ile pomysł jest ciekawy o tyle chyba brak trochę umiejętności.

 

PS: Może oświetlenie zostało gó*niano napisane xD?

 

Ja daję 3 gwiazdki za szybkość gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew : Pewnie Michoł ktory jest z lekka nerwowy albo marciocia ktora nie lubi przypraw do zup "magi" ale za to ma bardzo smieszne zarty ( Chociaz nie powinienem tak pisac gdyz jako jedna podjela probe zrobienia remaku NFS , mowa o F1 Race) .

 

Copoconaco , na jakim Ty kompie robisz ta gre ? Moglbys przyblizyc trochu ?

 

@pablo1517 , to ja troche na gorszym sprzecie to odpalam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to: draw = 3 stepy

 

Kto dał 1 gwiazdkę? Z pięciu zrobiły się trzy?

 

0o

ktos tu zazdorsci, wkoncu pojawia sie cos dobrego w morzu tego chlamu co tutaj plywa, a ktos daje tej grze cienka ocene i nawet sie do tego nie przyzna ;[

 

Nowa wersje sprawdze za jakis czas, bo teraz nie mam czasu ale jeszcze kilka uwag:

 

- zrezygnuj z tego GMowego menu jak sie pytacz czy ktos chce wejsc do nowego poziomu.

- gdy wchodze do nowego roomu czary mi przeskakuja na te 'poczatkowe' no i np. automatycznie sa rzucane czary takie jak swiatlo. Wnioskuje z tego ze poprostu w nowym roomie jest nowy obiekt naszej postaci i wszystko wraca do stanu jakbysmy dopiero zaczynali gre.

- zrob ladny interface, klocek z czarami czy plecakiem czasami wchodzi mi na ekran gry.

- gdy wchodze do inventory zatrzymaj gre, czy cos, bo jak zle klikne moja postac gdzies idzie gdy ciagle mam caly ekran zasloniety plecakiem, ja tu chce spokojnie zmienic moj ekwipunek a mnie zabijaja w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
(...) juz nie tworzy loga z errorami, bo takie nie wysetwpuja...

 

no, nie tworzy bo:

 

Bo copoconaco robi ignorowanie błędów...

 

Ustawianie niezdefiniowanych zmiennych na 0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli znasz cudowny sposob na wylaczenie bledow to sie podziel, ja je usuwam na bieżąco, i jak bys nie zauwazyl nawet juz nie tworzy loga z errorami, bo takie nie wysetwpuja...

Rozwiązuj je w inny sposób. Może postaw jakiś warunek, ale broń Boże ignorować błędy!

Gdy wejdę po schodach to gra mi się zawiesza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...