Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka

Trochę dużo jest czytania więc jeśli powtórzę kogoś to przepraszam...

Mam pytanie... Co z serwerem ? Czy będziesz miał serwer 24/h i o jakiej przepustowości ? Już kiedyś proponowałem Ci serwer... Teraz jestem w stanie załatwić 50/40 Mbps :) ( 50 down 40 up ) niestety nic nie obiecuje bo trochę się pożarłem z tym kolesiem co nam neta dostarcza... :D

 

Drugie pytanie to Testy na różnych cpu/gpu sam pisałeś że był byś ciekaw działania gry na 851 MHz i 512Mb ram... Mogę spokojnie ją testować w zakresie od 100MHz do 4,6GHz :) i od 16mb do 4gb :)

 

To jest tylko moja propozycja której nie musisz rozważać...

Pozdro Danon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pan warn z powodu głupiego offtopa. (święty się znalazł XD ) Co tu napisać aby nie offtopować... hmm... Ha! już wiem.

Hmm, a może miasto będzie osobną mapą ? (chociaż nie wiem czy takie coś by wyglądało godnie )
Opłacalne było by tylko gdyby miasto było duże, a raczej takie nie będzie. Może zamiast zwykłego miasta, zrobić coś w rodzaju specjalnego miejsca poświęconemu podrużnikom. (gospody, sklepy itp.) To także miasto, ale mające inny cel istnienia. (możliwe że ktoś już coś takiego pisał, ale nie czytałem całego tematu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Nie wiedziałem że potrafisz żartować O_o Zawsze myślałem, że ciągle smutny i zdołowany chodzisz... XD

 

Co do Atoda: Miłoby było gdyby w Atodzie znalazły się sekrety, np. dziury w lesie, które prowadzą do jakichś podziemi, do których wejście da się otworzyć tylko od wewnątrz. Przydałby się jeszcze jakiś rodzaj maskowania, np. ukrycie w krzakach i czatowanie na newbiech. Całkiem zabawnie by było gdyby była mikstura niewidzialności (peleryna niewidka to by była lekka przesada). No i nikt nie lubi tak długo wracać do miasta, żeby kupić dwie mikstury zdrowia, więc przydałyby się hmm... zwoje miejskiego portalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jeszcze jakiś rodzaj maskowania, np. ukrycie w krzakach i czatowanie na newbiech. Całkiem zabawnie by było gdyby była mikstura niewidzialności (peleryna niewidka to by była lekka przesada).

to juz bardziej jako czar, który deaktywuje się jak atakujesz albo rzucasz zaklęcie. W Helbreathie był taki motyw, do tego jak biegłeś to widać było kurz pod stopami więc trzeba było się zaczajać przy poważniejszych akcjach. wg. mnie ten pomysł to kosmos, fajnie urozmaica zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miast będzie kilka, a raczej wioch :) To będą takie jakby osiedla ze sklepami i każde będzie miało portal, do którego będą mieli dostęp tylko mieszkańcy, aby wrócić do domu :) Każda wiocha będzie miała swoją nazwę, a ceny domków będą różne w zależności od dzielnicy.

 

Co do ukrytych w lasach dziur, jaskin itp. to będą na bank, to urozmaici wędrówki w teamie - wszelkie poszukiwania sekretnych miejsc będą niezłą frajdą :) W dodatku chcę zrobić masę różnych przedmiotów nigdzie nie opisanych, które będzie można w pewien sposób lub w pewnym miejscu wykrozystać/użyć - to będzie ciekawe dla stron fanowskich ( będzie czego szukać i co opisywać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borek: Pewnie już masz system walki zrobiony, ale mam propozycję co do pancerza - żeby zmniejszone obrażenia wynosiły np.

pancerz 1: 1/17 = 5%

pancerz 2: 2/18 = 11%

pancerz 3: 3/19 = 15%

pancerz x: x/(x+16)

 

Oczywiście trzeba by było zbalansować jakoś. Ten pomysł jest dlatego dobry, bo przynajmniej każdy każdemu zada jakieś obrażenia i nikt nie będzie niepokonany (nigdy pancerz nie będzie redukował 100% obrażeń). Nie testowałem tego, więc nie wiem jak to działa w praktyce.

 

A wyrażenie "zwój miejskiego portalu" za bardzo mi śmierdzi Diablo II

To jedyna seria gier Blizzarda, za którą nie przepadam. A Zwój Miejskiego Portalu wziąłem z WacraftaIII :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem co Matthew przedstawił, ale może faktycznie warto jakoś tak zrobić te zbroje, że nikt nie będzie niepokonany ? W sumie nie doszedłem tak daleko w almorze, ale widziałem niektórych jak siepali naprawdę sporo energi innym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szykuje sie powtórka z rozgrywki ;-/

 

Co masz dokładnie na myśli ? :)

 

Borek miał być screen :D

 

Spokojnie chłopie, wszystko musi być zrobione elegancko :D

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem co Matthew przedstawił, ale może faktycznie warto jakoś tak zrobić te zbroje, że nikt nie będzie niepokonany ? W sumie nie doszedłem tak daleko w almorze, ale widziałem niektórych jak siepali naprawdę sporo energi innym :P

 

System obliczania obrażeń oraz obrony będzie zupełnie nowy, właśnie mam napisany jeden - taki wstępny. Nie jest to prosta sprawa, bo silnym trzeba dać przegrać, a słabym wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...