Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yes, it's really possible that in the new Almora - Online will contain a Day & Night system. It runs really fast about 500 FPS of 600 in room 60000 x 60000 with all details and enviroment system. That's good result! We hope that You will can fight with night beasts and other dark and dangerous monsters with torch in Your hands!

 

Trochę nie po angielsku :P

 

Yes, it's really possible that the new Almora - Online will contain a Day & Night system. It runs really fast - about 500 of 600 FPS in 60000 x 60000 room with all details and enviroment system on. That's a good result! We hope you'll fight with night beasts and other dangerous monsters with torch in your hands!

 

Poprawiłem trochę stylistycznie i usunąłem parę zbędnych słówek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nobody to jest coś jakby nieodłączna część dobrego mmo ;p Borek WIĘC JAK??

 

Spokojnie jak na wojnie, na wszystko przyjdzie czas :D

 

Trochę nie po angielsku :P

 

Yes, it's really possible that the new Almora - Online will contain a Day & Night system. It runs really fast - about 500 of 600 FPS in 60000 x 60000 room with all details and enviroment system on. That's a good result! We hope you'll fight with night beasts and other dangerous monsters with torch in your hands!

 

Poprawiłem trochę stylistycznie i usunąłem parę zbędnych słówek :P

 

Dzięki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej przecierz sprawdził ile to daje na maxa . Potem i tak ograniczy jak zawsze .

A co wy na to zeby jakieś dobre itemki nie leciały z potworków tylko były z questów . A same potworki broniły by wejscia do takiego pomieszczenia gdzie ten item . A z potworków lotowały takie rzeczy jak kły czy skóra która by wymieniało sięw sklepie na kase . Żeby zrobić to bardziej realnie :)

 

Wnioskuje o nowy temat dla pomysłów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jest źle, ja w tym przykładzie z viewami co wczoraj dałem ustwiłem własnie 9999 w room_speed i było nieco ponad 1000 FPSów :P

 

Tak, ale pamiętaj, że to była czysta plansza :) a tu jest EnviromentSystem no i masa krzaków/drzew/trawy i kamieni :D Wszystko się rusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No właśnie, dlatego mówię, że u Ciebie w sumie nie jest źle :P Chociaż i tak ważniejsze ile ramu żre, bo jak znowu 900mb no to nie każdemu te 60fps sie uda uzyskać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...