Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, a niby Total Annihilation to nieludzka gra? Przeciez to jeden z wiekszych hitow. :) To moze red alert 2? Ale z dodatkiem i dodatkiem fanowskim, bo Westwood zawsze daje ciala przy balansowaniu gry. Albo Age of Empires 2 - najlepszy rts wszechczasow, az dziw bierze, ze to produkcja microsoftu. :-)

 

Daj wersje na linuxa to może zagram... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Age of Empires 1 bardziej mi się podoba niż jego następnik. Też można się dziwić że to produkcja Microsoftu. Jednak już MS nie robi takich strategi. Imposible Creatures (te które tak kocha bigshark) jest poprostu denne (ładnie mówiąc xD ). Z produkcji MS jeszcze fajne są 3D Movie Maker i Windows Movie Maker oraz słynny Odtwarzacz CD z Windowsa :D !

O TA nie mówiłem, że to nie ludzka gra, poprostu nie przepadam aż tak za nią :D .

RA 2, może nie... Lepsze jeż RA 1 :D . Zobaczę czy nie mam gdzieś Mini-Ra, jak coś, to wejdę na to ra.afraid.org czy jak ten adres szedł i ściągnę.

Ja zostaję przy propozycji Wormsów, bo to jedna z niewielu gier w które mogę bez przerwy grać. Do tych gier zalicza się jeszcze Real War (tymczasowo nie mam :P ) i Enemy Territory. Chętnie bym zobaczył GMCLANowy pojedynek w ET. Szczególnie na planszy Seawall battery, którą znam na wylot :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja tez mam oryginalne TA i to nie z CDA. Brat kupil za 150zl w dniu premiery czyli dobre pare lat temu. A najgorsze bylo to, ze gra zostala zamowiona z domu wysylkowego i ona doszla jak moj mlodszy braciszek byl jeszcze w szkole. Trzeba bylo zobaczyc jego mine po przyjsciu ze szkoly jak zobaczyl mnie zagrywajacego sie w TA w najlepsze, a siostra akurat konczyla czytac swiezutka instrukcje od deski do deski... a pudelko juz po kątach latalo. :D

 

ps. A co do AOE 1 vs AOE 2 to oczywiscie, ze dwojka lepsza, bo nie dosc ze mury lepiej sie stawialo i byly bramy, to jeszcze jednostki sie ladnie formowaly i w ogole cud miod i orzeszki. :D

 

ps 2. Jako administrator tego serwisu, nakladam klatwe na ET (czytaj nie pojdzie mi, wiec nie polecac prosze tego ani innyc fps, bo teraz jest gadka o rts'ach)

 

ps 3. Czyli jutro gramy w TA. Ja moge stworzyc serwer jakby co. Mam zewnetrzne ip i szybkosc 512/512 niedzielone z innymi komputerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ziąs. Z racji rozpadu mojego kiedyś-pierwszoligowego klanu(właśnie z powodu spadku, spowodowanego tylko 1 meczem, klan się rozpadł), wpadłem na genialny pomysł reaktywacji klanu Soldata. Teraz, mieli byśmy większe szanse (bo grałbym ja xD), stały serwer etc etc. Komu by się chciało to zaangażować? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...