Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Buhehe :jezor: Wiem ale ja mam tak poklepane :( Zresztą sam wiesz :P

 

BTW

Ciekawe jak Big zareaguje :]

 

EDIT

Pietrek, jako vlider będziesz miał obowiązek strzelić mnie w kapucyne jak mi znowu podobny pomysł do głowy strzeli ;) Innych zresztą też się to tyczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja bym na waszym miejscu zrobił głosowanie. I troche przasadzacie z tym, ze jesli Bigshark bedzie liderem to odchodzicie. Jezeli ma on dobre pomysly to moze warto go wysluchac, bo chyba w klanie nie chodzi o to by tworzyc kolko wzajemnej adoracji, chyba chodzi o jak najwiecej wygranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem już liderem to nie chce być żołnierzem , możecie mnie usunąć , Dziwie się tylko , że ja jako współzałożyciel klanu zostaje wywalony z liderostwa za próbe zmian w klanie. Jednakże ja płakać nie będe może kiedyś założe inny klan :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big, ja chcę cię w klanie, ale niestety większość osób ma rację. Nie wywiązałeś się z roli lidera. Pietrus mi pomaga we wszystkim ! Zebranie zorganizuje i trening ustawi. Mnie najbardziej zdenrwowało to :

I od razu mówie , jesli znowu przegramy w taki sposób jak zwyklle to sie wycofuje tak jak tymon, jesli przegramy ale w zaciętym meczu to jest dobrze, a jak wygramy to SUPER. Myśle że to jest nasza ostatnia szansa , nie ma sensu grać dalej jak i tak zawsze będziemy przegrywać i to w tak karygodny sposób
I tylko o to mi chodzi. Za dużo zrobiliście żeby teraz o tak o rozwiązać klan.

 

EDIT

Krzyhu. To co przed chwilą napisałeś jest chamskie. Nie będe tego już dalej komętował. A ty napewno liderem nie będziesz.

radujmy się
Wcale mi nie do śmiechu, narobiłem bigosu a teraz muszę go zjeść. I mówię. Ja chce żeby Bigshark został w klanie i chce traktować tutaj każdego jako przyjaciela rówinież i Bigsharka.

 

GŁOSOWANIE

Wybierzcie nowego lidera. Ja też kandyduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyhu. To co przed chwilą napisałeś jest chamskie. Nie będe tego już dalej komętował. A ty napewno liderem nie będziesz.

To była zemsta za to co kiedyś On napisał , to było coś takiego :

Oh krzyhu odchodzi ??

------------------------------

Nie krzychu nie odchodzi, tylko przez 4 tygodnie nie będzie robił grafiki

------------------------------

Ah a myślałem

to było coś takiego . :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE

Krzyhu. To co przed chwilą napisałeś jest chamskie. Nie będe tego już dalej komętował. A ty napewno liderem nie będziesz.

 

To była zemsta za to co kiedyś On napisał , to było coś takiego :

QUOTE

Oh krzyhu odchodzi ??

------------------------------

Nie krzychu nie odchodzi, tylko przez 4 tygodnie nie będzie robił grafiki

------------------------------

Ah a myślałem

 

to było coś takiego . :]

 

Oczywiscie, to idealny powód żeby mu dokopać, krzyhu-sensei.

 

(mogłem napisać chan, ale chciałbym żeby sie poczuł jak krUl ;p)

 

EDIT: Sumimasen, ale ja też odchodzę. Bai Bai!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, głosujcie na mnie :P . Mam plan radykalnych zmian w klanie:

- próbujemy różnych kombinacji drużyn zarówno w tm jak i ctf, tak żeby dobrać jak najlepsze i optymalne składy z odpowiednimi kombinacjami broni;

- każdy z nas próbuje każdą broń, żeby można było zobaczyć kto najlepiej strzela z jakiej broni (tyczy się to zwykłych i dodatkowych, proponuję pojedynki 1vs1 każdego zawodnika z podstawowymi broniami bez używania dodatkowych, a potem na dodatkowe bronie bez użycia podstawowych);

- treningi może robić każdy kiedy chce, ale zawsze będą się odbywać takie oficjalne, pewnie tak o godzinie 18.

 

Oto moja propozycja.

 

PS. Jeżeli bym został wybrany, to pracę mogę zacząć za tydzień, bo dzisiaj wyjeżdżam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot już się w role lidera wciela. Piszcie posty. Będzie uczciwie

Próbuję się wczuć w tą rolę, bo może :D , ale nie zapeszam.

 

Sadam jak Pietrek będzie nowym liderem to prawdopodobnie ty będziesz v-liderem. emot11.gif

Ja tam jakbym był liderem to bym się nad nimi obydwoma zastanawiał na v-lidera, ew. jeden będzie v-liderem, a drugi zastępcą v-lidera xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: na jakiś czas musze się pożegnać z Soldatem i innymi grami, bo procek znowu mi zaczął się za bardzo grzać ;) Niedługo jedzie do serwisu (czytaj w poniedziałek) i wsio będe wiedział. Jak sprawie załatwie to wróce :P Grać nie moge, ale orgranizować mecze (czytaj, szukać klanu do gry :P) itp. mogę :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...