Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się twoich postów czepiałem :P ahhh. Poprawione ;)

 

Postanowiłem odejść z klanu. Widać nie nadaje się na lidera. Słabo gram, źle ustawiam mecze, nie moge zgrać zespołu ze sobą i wogóle. Nie nadaje się do tej roli. Więc grajcie sobie ;) Powodzenia :)

 

Strone klanu dokończe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że słabo grasz to akurat nie ma nic do rzeczy (a i tak lepiej ode mnie grasz).

Tu chodzi o to, że ty nie wiadomo dlaczego umawiasz nas na mecze z jednymi z najlepszych. Np. przed chwilą był mecz z klanem który ma pierwsze miejsce w II lidze, nic po nas nie zostało. W CTF dostaliśmy 20:0....

Bez przesady, robimy ogony w tabeli, musimy się odbić. Ale nie od najlepszych :boxed: Bo znowu dostaniemy łupnia, polecam kogoś w okolicach naszego miejsca w tabeli. Czyli gdzieś na saaamym końcu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz zostaje głównym liderem.... Narazie odstawiam konkurs na potem i WRESZCIE ZAJMĘ SIĘ KLANEM!! Moje postanowienia są radykalne: Jesli wypali to gramy dalej jesli znowu odniesiemy żenującą porażke rozwiązujemy klan.

 

1. Ustalamy naszą plansze i dokładnie opracowywujemy taktyke

2, Robimy kilka treniongów z naszą taktyką , jednak nie za dużo , przynajmniej żeby każdy potrenował 3 trenoingi.

3. Szukamy jakiegoś słabego klanu z którym mamy jakieś szanse.

4. Wybieramy najlepszych zawodników o róznych umiejętnościach(czyt. posłucgujących się róznymi bronmi)

5. Gramy mecz

 

I od razu mówie , jesli znowu przegramy w taki sposób jak zwyklle to sie wycofuje tak jak tymon, jesli przegramy ale w zaciętym meczu to jest dobrze, a jak wygramy to SUPER. Myśle że to jest nasza ostatnia szansa , nie ma sensu grać dalej jak i tak zawsze będziemy przegrywać i to w tak karygodny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon:

Całkiem możliwe, nie oglądam naszej pozycji w tabeli.

Dlaczego mówie że na samym końcu? Po prostu gramy tak...

Bigshark:

No spoko, ciekawe czy wypali.

Jeśli nie zacznie działać, no cóż nie będe owijał w bawełne. Odejde z tego klanu, prędzej czy później. Jak zmienie decyzje czyt. odejde wcześniej. Dam znać.

 

EDIT: A gdzie bigshark napisał że ty niby odszedłeś ze względu na słabe wyniki? :mellow: Napisał że są żenujące i , że jak tak dalej będzie to rozwiąże klan. To chyba dosyć logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big, gdzie napisałem że odchodze bo klan ma słabe wyniki ?

Akurat nie chodzi mi o twoje odejście. Tylko że w tym klanie to głównie ty o wszystkim decydowałeś, ja już dawno chciałem zrobić radykalne zmiany. Teraz nadarzyła się możliwość bo zastałem liderem głównym. Po prostu: Czy wam się podoba to że ciągle przegrywamy?? Czy chcecie grać w klanie który zawsze przegrywa ogromną ilośćią punktów?? Mówi się że mało gramy , ale są klany które tak samo jak my są amatorami i grają dużo lkepiej od nas. Własnie próboje znaleźć przyczyne dla której słabo gramy. Według mnie jest to to że nie mamydobrej taktyki i gramy z dobrymi klanami. Jesli ktoś myśli inaczej i ma inny sposób na to abyśmy grali lepiej to niech mówi, spróbojemy tak zagrać, a jak wszystkie pomysły się wyczerpią to powinniśmy rozwiązać klan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Big, nie każdemu będzie pasować że jesteś liderem :] 90% osób z kalnu pewnie odejdzie. A ja być może dostane się do innego klanu i tak się skończy GMC.

 

EDIT

Może i przegrywaliśmy ale i zyskiwaliście doświadczenie. Jak tego jeszcze nie widzicie to widać że naprawde jestem dupnym liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem, ale w sumie co mają do stracenia , prxzecież to tylko jeden meczi i kilka treningów. Myśle że choć dwie osoby będą chciały zagrac w tym jakże ważnym meczu

....

 

Może i przegrywaliśmy ale i zyskiwaliście doświadczenie. Jak tego jeszcze nie widzicie to widać że naprawde jestem dupnym liderem

Jak długo będziemy zyskiwać doświadczenie zanim zaczniemy wygrywać?? rok, 2 lata a może więcej?? Narazie nie ma wyraźnej różnicy w wynikach . Trzeba zastosować coś nowego. To jest moje zdanie nie musicie sie z nim zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale wyrażnie czegoś brakuije w klanie , przed wejsciem do sezonu duzo trenowalismy , i umiejętności mamy dość duże. Taktyka to według mnoie to czego nam brakuje. To trzeba ustalić. To musi być. Bo podczas meczu każdy chodzi sobie gdzxie chce. Ale dobra po co ta kłótnia to tylko mój pomysł , czemu nie możemy jednego mojego pomysły spróbować zrealizować , w końcu jestem liderem. Jak tobie Tymon nie udało się dobrze wykazać jako główny lider to daj spróbować mi , jak mi sien ie uda to też sie wycofam

 

PS.

Za moje poglądy o GMC zablokowałeś mnie na GG.

trudno, płakać nie będe. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odchodzę z klanu, chyba że zmienicie lidera na Pietrusa albo Sadama. Przykro mi, ale jakoś nie widzi mi się klan pod kierownictwem Bigsharka.

 

PS. Tymon, jak chcesz to jeszcze zrobię te ikonki na tą stronę, ale napisz mi na gg jakie.

 

EDIT: Chyba nie tylko ja jestem za zmianą lidera. Zobaczcie na mój tlen i opisy niektórych osób:

tyrania_biga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ja odejde :mellow: Mam gdzieś to, że przegrywamy - trzeba to przyjąć z honorem :hitler: Zresztą jak mawiał Stalin: "Ucieczka z pola walki wymaga jeszcze większej odwagi, niż atak" tylko, że ta mądrość ma bardzo malutki związek z powyższą sprawą. Dziękuje za uwagę.

 

EDIT:

Skoro kilka osób domaga się zmiany lidera - proponuje głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok Maurycy powiada wam - Biada wszystkim, którzy boją się przegranej.

 

Możecie mnie wypisać z klanu. Popieram w obecnej sytuacji Marmota i Pietrusa. Rządy tak nieodpowiedzialnego człowieka jak Bigshark ( Wybacz, ale według mnie albo niedorosłej do tak "ważnej" roli jak lider, bądź całkowicie ci zwisa i powiewa los klanu ). A najbardziej śmieszy mnie pewna sytuacja. Załogowałem się na server jako owy Smok Maurycy. Wszystko było ok. gdyby nie krzychu który po tym jak zginął z dobre 5 - 6 razy z mojej ręki pod rząd, powiedział Anacondzie żeby mnie wywalić z serwera, a ten bez chwili zawahania uczynił to. Całe głosowanie poparły wszystkie osoby oprócz Don Pedra z krainy d. ( Którego Tożsamości zdradzać nie będę! ) on pewnie został wywalony. Wybaczcie, ale jeżeli nawet nie można wejść na server pod innym nickiem bo grozi to Banem - nie jest to miejsce dla mnie...

 

I błagam, nie piszcie mi textów w stylu - mogłeś nam powiedzieć, kim jesteś itd.,

Jeżeli chce pozostać Anonimowy - taki pozostanę... =='

 

Btw. Tak ciężko sprawdzić czyjeś ip, a potem porównać je do innego gracza ? Tak chyba też można dowiedzieć się, kim kto jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tyrania????? Ja tylko proponuje zmiane organizacji. Chciałem aby większą wagę prywiązać do taktyki. Pozatym Byłem współtwrcą klanu więc nie możecie mnie ot tak sobie wywalić. Chociaż róbcie co chcecie. Ja chciałem coś zmienić w klanie, coś co mogło by przynieść nam lepsze wyniki. Ale wy ciągle chcecie przegrywać, i mieć nadzieje że w przyszłości będziecie wygrywać, trudno , w takim razie zdecydujcie, jesli chcecie abym był dalej liderem to zostane, jesli nie to nie, płakać nie będe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy ? Właśnie to zrobiłem :] Już liderem prędko nie zostaniesz :]

 

EDIT

Nie wiem czy macie o mnie dobre zdanie czy złe jako lider (nigdy nic na ten temat nie mówicie), ale nie moge patrzeć jak to co zacząłem i ciągnołem przez ten miesiąc tak szybko upda. Nie ma mowy żeby mi tu ta berbelucha została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...