Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

No więc musze posprzątać w klanie bo niektóre osoby wogóle nie grają ani na treningach sie nie stawiają.

 

Oto osoby które mogą odpaść :

- Anaconda

- Krzyhu1111

 

I te którym niewiele do wywalenia brakuje :

- Firemark

- Bigshark

- RadSun

- SLy

 

Dzisiaj do godziny 19:00 będe czekał na usprawiedliwienia. Nawet jeśli mnie nie będzie to zostawcie wiadomość albo na PW albo na GG/Tlenie.

 

Specjalny przyklejony temat o naszym klanie. Enjoy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I te którym niewiele do wywalenia brakuje :

- Firemark

- Bigshark

- RadSun

- SLy

 

Po dzisiejszym treningu w którym SAM wygrałem z dwiema osobami chyba można mnie skreślić z listy zagrożonych :D Po długiej nieobecności(związanej z zepsutymi głośnikami , a bez nich nie moge grać w soldata gdyż jest b.ciemno) wracam do formy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym treningu w którym SAM wygrałem z dwiema osobami chyba można mnie skreślić z listy zagrożonych :D  Po długiej nieobecności(związanej z zepsutymi głośnikami , a bez nich nie moge grać w soldata gdyż jest b.ciemno) wracam do formy  :D

Tak, ale jak grałem z tobą mecz to... poprostu kiepsko :huh: Trening to nie mecz, a mecz to nie trening - zauważ różnice...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadam, koleś mi próbował wcisnąć wynik 19:0 xD

O lol =D . Mi to sie wydawało że było 17:0 ... Ale niebęde się tam kłucił... W końcu ich server =]

 

A i btw. dopisz mnie do Reala... Bo tak jak teraz gramy to nawet Steyr jest kiepski i wszyscy walą z berrety ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon, podstawowym błędem jest to ze na Kampfie, niechodziłeś po ich flage górą. Ja dobrze sobie radziłem broniąc naszej flagi z berrety - ciągle padali ;>. Należy pamiętac o górnym przejsciu i co chwile chować się w krzakach żeby niewiedzieli, o twoim pobycie w tamtych stronach, a gdy przejdą odrazu rura i po flage =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm, Anaconda. Możesz sie czasem samemu zapytać ;) Dość często mam napisane w statusie IP itd. więc możesz się dołączyć.

 

Krzychu, twoja sprawa załatwiona. Zapomniałem że masz rękę w gipsie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka ryba mi muwił że on już sie wypisuje <_< . Bo on nie umie przegrywać .

No to szykuje się wybieranie nowego Lidera (proponuje mnie , dlaczego . a dla tego bo jak jeszcze mogłem grać , to jak tylko byłem na kompie chciałem grać w sola. Chociarz będę poczebował zastępce na 2 tygodnie ) :lol:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka ryba mi muwił że on już sie wypisuje  <_< . Bo on nie umie przegrywać .

No to szykuje się wybieranie  nowego Lidera (proponuje mnie , dlaczego . a dla tego bo jak jeszcze mogłem grać , to jak tylko byłem na kompie chciałem grać w sola. Chociarz będę poczebował zastępce na 2 tygodnie  ) :lol:

;)

CO!?!?!?!?!?!?!?! Czyżbyś czytać nie umiał ??

Po dzisiejszym treningu w którym SAM wygrałem z dwiema osobami chyba można mnie skreślić z listy zagrożonych

Te plotki Krzycha 1111 prosze odrazu usunąć, czuje się pokrzywdzony, szczególnie mnie obraziło zdanie że nie umiem przegrywać,domagam się przeprosin!! krzychu Tysiąc sto jedenaście , nie dość że pisać nie umie to czytać też.

.....

Ups... sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się uspokoicie mi zaraz albo obu wy*****alam ! Takie kłutnie nie mają sensu !

 

BTW

Wysyłać mi PW z głosem na v-lidera :]

Ja proponuje Sadama albo Pietrus_pana. To są jedne z odpowiedzialniejszych osób w klanie. Głosy przyjmuje tylko od klanowiczów :) Macie tylko 1 głos, nieodwracalny (czyli nie możesz zmienić zdania) !

 

Krzychu. Mówiłem na PW !!! Głos narazie nie warzny. by BWO: ale dałeś ciała... pisze się NIEWAŻNY

 

Pietrus_pan + 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Pietrusem, czemu? Bo często jest na treningach, jest dobry i przynajmniej moim zdaniem lepiej będzie wyglądał w tej roli niż Sadam. Prawdę mówiąc Sadam jest strasznie leniwy... :P

 

Jakby co, to mogę być zastępcą zastępcy klanu, albo poszukiwaczem serwerów, na których można by grać, jak nie ma kto założyć, lub więcej osób chce trenować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...