Skocz do zawartości

Pems

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Pems

 • Tytuł
  Chicken
 1. Czy ta grafika jest w porządku?

  Teraz tworzę generator map, modele, większej jakości tekstury, ale i sporo rzeczy z gameplayu - jak to wszystko skończę to pokażę, ale już nie tutaj :P
 2. Czy ta grafika jest w porządku?

  Zmieniłem shader, grafikę, teraz gra wygląda o wiele lepiej. Dziękuję za porady i opinie.
 3. Czy ta grafika jest w porządku?

  Chyba byłem ślepy, ale go nie umiałem i nadal nie umiem znaleźć ;p Odnośnie samej grafiki i gry - Gameplay póki co mi wychodzi dobrze, a grafikę przerobię albo na coś co zaproponował baca (o coś podobnego mi chodziło) albo jeszcze na inny styl. Dziękuję za opinie i odpowiedzi oraz proszę o zamknięcie tematu, jeśli to możliwe, bo odpowiedź uzyskałem ;)
 4. Czy ta grafika jest w porządku?

  szpaq99 - Bo oprócz grafiki ma u mnie wszędzie duże +, a na Pro nie wydam teraz 5 tysięcy. Madness - Masz rację - Gothic'a da się zrobić, ale zależy mi na jakimś unikalnym wyglądzie, nie takim jak sprzed dekady. Coś wykombinuję, ale akurat takie rzeczy jak Motion Blur, rozmazanie dali jest niemożliwe - dlatego udostępnili to dla Unity Pro.
 5. Czy ta grafika jest w porządku?

  Na swoim koncie miałem inne projekty, w których zawarłem wysokiej jakości tekstury i kilka modeli z internetu. Ale bez przebłysków świetlnych, bluru, zamazania dali, czy chociażby innych tego typu rzeczy, żadna gra nie będzie wyglądała na "nowoczesną". Porównaj sobie pierwszego Slendera, a Slendera The Arrival (co prawda tego pierwszego można by zrobić ładniej, ale i tak pokazuje to przepaść jaka jest między Pro a Free) PS: Widzę, że nie wiesz jaka jest różnica między Pro i Free, bo właśnie Pro kupuje się głównie do rozwiązań graficznych. Skoro Ban ANtY wykorzystał wszystkie "argumenty", to tyle. Zobaczyłem też wysoki kunszt graficzny wspomnianego użytkownika - https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=30823 czy https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=30797 Jak ktoś pracuje tylko 2D, to proszę, by nie wypowiadać się o 3D, bo tutaj sprawy mają się nieco inaczej, fakt faktem obecna wersja mojej gry nie wygląda zbyt dobrze, może się pośpieszyłem, ale zainteresowany byłem odbiorem takiej grafiki. Oczywiście jest do zmiany. Chyba tyle. Proszę o zamknięcie tematu.
 6. Czy ta grafika jest w porządku?

  Mam w zanadrzu trik graficzny ;p Albo zmienię całą grafikę (ale w Unity Free dobra grafika pozostawia wiele do życzenia bez "ficzerów" z Pro) albo zmienię tą obecną na bardziej przyjemniejszą. Pomyślę.
 7. Czy ta grafika jest w porządku?

  Nie wymyślam wymówek. Natomiast z tego co wiem nie jest wbudowany. Cóż, temat do zamknięcia, zmienię grafikę. PS: Według mnie MC miał więcej pikseli i sześcianów.
 8. Czy ta grafika jest w porządku?

  No chyba czegoś nie rozumiesz. Po pierwsze nie ma cell-shadingu wbudowanego w Unity. Po drugie chodzi mi o minimalistyczną grafikę, ten pokaz to zalążek, chodzi głównie o sam pomysł, Minecraft także miał podobną grafikę (aczkolwiek nie chcę się na nim wzorować), póki co czekam na dalsze opinie, bo twoją już znam. Sama gra ma mieć ciekawy gameplay, a grafikę na bocznym torze.
 9. Czy ta grafika jest w porządku?

  Zbyt wiele tu nie ma, bo to tylko pokaz grafiki. Efekty cząsteczkowe są do zmiany. Dziękuję za opinię, jeszcze poczekam na inne. Co do nałożenia tekstur - pisałem, że albo to zrobię albo nie, zależy od odbioru obecnej wersji, a gra ma być prosta. Z prostymi kształtami.
 10. Witam. Tworzę grę w Unity i będzie to survival. Póki co zajmuję się skryptami i ogólnie mechaniką. Mimo wszystko gra ma mieć prostą grafikę kreskówkowo-komiksową i stąd to pytanie, czy właśnie taka grafika jest dobra? Nie jestem pewien, czy dodawać tekstury oprócz "kreski" wokół przedmiotów. Czy zagralibyście w taką grę, czy raczej odtrącili? Dodam, że nie chcę upodabniać tego do Minecraft'a, bo grafika ma być PROSTA, nie BRZYDKA (czyli tu ma nie być pixeli wylewających się z monitora). Więc jak? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...4a58501d6b.html
×