Skocz do zawartości

PatrykPlayingPOLSKA

Użytkownicy
 • Zawartość

  206
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana PatrykPlayingPOLSKA w Rankingu w dniu 5 Marzec 2018

PatrykPlayingPOLSKA posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutralny

1 obserwujący

O PatrykPlayingPOLSKA

 • Tytuł
  Major User
 • Urodziny 10/18/2000

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Team
  Pop3Games
 • Steam
  kuncu
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Moje zainteresowania to gry moba,tworzenie gier 2d oraz strony HTML i trolowanie ludzi Rickiem Astleyem

Ostatnie wizyty

17015 wyświetleń profilu
 1. Temat zbiorczy na drobnostki

  Dziękuję bardzo,racja to bardzo myli w porównaniu do gamemaker'a. Jeszcze raz dziękuję
 2. Temat zbiorczy na drobnostki

  Hejo,zgłaszam się do was z takim problemem. Kliknięcie na zdjęcie powinno wywołać zmienną fc_alert() i to działa,ale gdy już zmienna alert_showed dostanie wartość true to switch wcale nic nie robi z tym. Początkowo gdy zmienna ma wartość false to hide_alert() się aktywuje,według switch'a. Dziękuję za odpowiedzi <div id="alert"> </div> <img src="wykrzyknik.jpg" id="alert_s" onclick="fc_alert()" width="100" height="100"> <script> var alert_showed=false; function fc_alert() { // document.getElementById("alert").innerHTML=alert_showed; alert_showed=true; } function show_alert() { document.getElementById("alert").style.backgroundColor="blue"; document.getElementById("alert").style.width="500px"; document.getElementById("alert").style.height="500px"; } function hide_alert() { document.getElementById("alert").style.backgroundColor="red"; document.getElementById("alert").style.width="50px"; document.getElementById("alert").style.height="50px"; } switch(alert_showed) { case true: show_alert(); break; case false: hide_alert(); break; } </script>
 3. Reagowanie obiektu na dźwięk

  Jest taki asset na yoyo, LINK ,spróbuj z niego zaczerpnąć.
 4. Temat zbiorczy na drobnostki

  Zarzuć przykładem,łatwiej będzie rozwiązać Twój problem.
 5. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Ja ostatnio właśnie zacząłem słuchać ostrego,i muszę przyznać że bardzo mi się podoba jego twórczość.Bez zbędnych wulgaryzmów,dodatków i jest naprawdę super.Szczególnie spodobał mi się album Życie po śmierci.
 6. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 7. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 8. Nad czym aktualnie pracujesz?

  A ja w cpp postanowiłem napisać sobie proste kreowanie postaci,może zrobię z tego jakiegoś textera. (tam w pewnym momencie gracz dostaje ileś tam xp'a by sprawdzić czy działa levelowanie)
 9. Temat zbiorczy na drobnostki

  To bardzo łatwe,sprawdzasz czy x,y twojej postaci jest na danym obj_woda,jeżeli tak wtedy movement_speed=/2 Najlepszą do tego funkcją bedzie place_meeting.
 10. Galeria Grafik

  Bardzo ładna żabka.
 11. Nad czym aktualnie pracujesz?

  var ms=100; var col=0; function fc_col() { if(col==0) { var a=Math.floor(Math.random() * 255); var b=Math.floor(Math.random() * 255); var c=Math.floor(Math.random() * 255); var color="rgb(" + a + "," + b + "," + c + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color; col=1; } else { var d=Math.floor(Math.random() * 255); var e=Math.floor(Math.random() * 255); var f=Math.floor(Math.random() * 255); var color1="rgb(" + d + "," + e + "," + f + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color1; col=0; } } setInterval(fc_col,ms); Zrobiłem to w nieco upośledzony sposób.
 12. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Ja od dłuższego czasu bawię się w JS,oto co wykonałem dziś w szkole gdy miałem wolny czas Jakby ktoś był ciekawy,mogę podesłać kod.
 13. Dungeon Survivor

  Hmm co tu powiedzieć. Fajnie by było wiedzieć kim jest nasza postać,na razie wiemy że jest tchórzem. Może jakieś kreowanie postaci ? Gra się nawet przyjemnie,ciekawy interfejs gry,podoba mi się te przewijane tło. Muzyka jak dla mnie pasuje tu idealnie. Osobiście uważam że w takich gierkach nie powinno być czegoś takiego jak "Podczas eksploracji ugryzł cię jakiś owad" lub "Podczas eksploracji udało Ci się upolować parę zwierząt" tekst powinien być tak jakby oczami postaci.(bardziej szczegółowe opisy powinny być). Jestem ciekaw jak to jest z tym jeziorkiem,jest jakaś szansa na brudną/zatrutą wodę ? Miałem 2 czerwone miksturki,chciałem wypić jedną a zachłanna postać wypiła 2 na raz. Polecam się przerzucić na GMS,jest darmowy i lepszy niż GM8 Mój rekord to 35 dni. Powodzenia życzę.
 14. instance_activate/deactivate

  Wyślij najlepiej lub projekt,bo działamy na ślepo.
 15. instance_activate/deactivate

  instance_activate_region(x-10,y-10,x+5,y+5,true) ; Dlaczego tak ? Ponieważ z (x-5,y-5,x+5,y+5,true) wychodziło 0 i aktywowało gdzieś w innym miejscu,a tak z (x-10,y-10,x+5,y+5,true) wychodzi-5,czyli twój zasięg. Jeżeli to nie zadziała to się poddaję.
×