Skocz do zawartości

PatrykPlayingPOLSKA

Użytkownicy
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana PatrykPlayingPOLSKA w Rankingu w dniu 5 Marzec 2018

PatrykPlayingPOLSKA posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutralny

1 obserwujący

O PatrykPlayingPOLSKA

 • Tytuł
  Major User
 • Urodziny 10/18/2000

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Team
  Pop3Games
 • Steam
  kuncu
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Moje zainteresowania to gry moba,tworzenie gier 2d oraz strony HTML i trolowanie ludzi Rickiem Astleyem

Ostatnie wizyty

17683 wyświetleń profilu
 1. Horrorkowa melodyjka

  Well,nawyki mi pozostają,trapową wersję też tego zrobiłem
 2. Horrorkowa melodyjka

  Witajcie ! Wykonałem melodię,jak dla mnie w świecie gier pasowałaby by do mrocznego survivalu z elementami horroru,ale to pozostawiam dla was. Nie ma tu czegoś specjalnego ot sama melodia bez rytmiki/perkusji. Jeśli komuś się spodoba,zapraszam do użytku. Opinie mile są widziane.
 3. M.E.A.T. – gra RPG w stylu Pixel Art

  O ile dobrze pamiętam słoń już kiedyś zajmował się robieniem gierki,ale przyznać trzeba M.E.A.T zapowiada się naprawdę ciekawie,ruszył z kopyta.
 4. Temat zbiorczy na drobnostki

  Dziękuję bardzo,racja to bardzo myli w porównaniu do gamemaker'a. Jeszcze raz dziękuję
 5. Temat zbiorczy na drobnostki

  Hejo,zgłaszam się do was z takim problemem. Kliknięcie na zdjęcie powinno wywołać zmienną fc_alert() i to działa,ale gdy już zmienna alert_showed dostanie wartość true to switch wcale nic nie robi z tym. Początkowo gdy zmienna ma wartość false to hide_alert() się aktywuje,według switch'a. Dziękuję za odpowiedzi <div id="alert"> </div> <img src="wykrzyknik.jpg" id="alert_s" onclick="fc_alert()" width="100" height="100"> <script> var alert_showed=false; function fc_alert() { // document.getElementById("alert").innerHTML=alert_showed; alert_showed=true; } function show_alert() { document.getElementById("alert").style.backgroundColor="blue"; document.getElementById("alert").style.width="500px"; document.getElementById("alert").style.height="500px"; } function hide_alert() { document.getElementById("alert").style.backgroundColor="red"; document.getElementById("alert").style.width="50px"; document.getElementById("alert").style.height="50px"; } switch(alert_showed) { case true: show_alert(); break; case false: hide_alert(); break; } </script>
 6. Reagowanie obiektu na dźwięk

  Jest taki asset na yoyo, LINK ,spróbuj z niego zaczerpnąć.
 7. Temat zbiorczy na drobnostki

  Zarzuć przykładem,łatwiej będzie rozwiązać Twój problem.
 8. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Ja ostatnio właśnie zacząłem słuchać ostrego,i muszę przyznać że bardzo mi się podoba jego twórczość.Bez zbędnych wulgaryzmów,dodatków i jest naprawdę super.Szczególnie spodobał mi się album Życie po śmierci.
 9. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 10. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 11. Nad czym aktualnie pracujesz?

  A ja w cpp postanowiłem napisać sobie proste kreowanie postaci,może zrobię z tego jakiegoś textera. (tam w pewnym momencie gracz dostaje ileś tam xp'a by sprawdzić czy działa levelowanie)
 12. Temat zbiorczy na drobnostki

  To bardzo łatwe,sprawdzasz czy x,y twojej postaci jest na danym obj_woda,jeżeli tak wtedy movement_speed=/2 Najlepszą do tego funkcją bedzie place_meeting.
 13. Galeria Grafik

  Bardzo ładna żabka.
 14. Nad czym aktualnie pracujesz?

  var ms=100; var col=0; function fc_col() { if(col==0) { var a=Math.floor(Math.random() * 255); var b=Math.floor(Math.random() * 255); var c=Math.floor(Math.random() * 255); var color="rgb(" + a + "," + b + "," + c + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color; col=1; } else { var d=Math.floor(Math.random() * 255); var e=Math.floor(Math.random() * 255); var f=Math.floor(Math.random() * 255); var color1="rgb(" + d + "," + e + "," + f + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color1; col=0; } } setInterval(fc_col,ms); Zrobiłem to w nieco upośledzony sposób.
 15. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Ja od dłuższego czasu bawię się w JS,oto co wykonałem dziś w szkole gdy miałem wolny czas Jakby ktoś był ciekawy,mogę podesłać kod.
×