Skocz do zawartości

PatrykPlayingPOLSKA

Użytkownicy
 • Zawartość

  202
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana PatrykPlayingPOLSKA w Rankingu w dniu 5 Marzec

PatrykPlayingPOLSKA posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Neutralny

1 obserwujący

O PatrykPlayingPOLSKA

 • Tytuł
  Major User
 • Urodziny 10/18/2000

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • Team
  Pop3Games
 • Steam
  kuncu
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Gdańsk
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Moje zainteresowania to gry moba,tworzenie gier 2d oraz strony HTML i trolowanie ludzi Rickiem Astleyem

Ostatnie wizyty

16411 wyświetleń profilu
 1. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 2. Nad czym aktualnie pracujesz?

  A ja w cpp postanowiłem napisać sobie proste kreowanie postaci,może zrobię z tego jakiegoś textera. (tam w pewnym momencie gracz dostaje ileś tam xp'a by sprawdzić czy działa levelowanie)
 3. Temat zbiorczy na drobnostki

  To bardzo łatwe,sprawdzasz czy x,y twojej postaci jest na danym obj_woda,jeżeli tak wtedy movement_speed=/2 Najlepszą do tego funkcją bedzie place_meeting.
 4. Galeria Grafik

  Bardzo ładna żabka.
 5. Nad czym aktualnie pracujesz?

  var ms=100; var col=0; function fc_col() { if(col==0) { var a=Math.floor(Math.random() * 255); var b=Math.floor(Math.random() * 255); var c=Math.floor(Math.random() * 255); var color="rgb(" + a + "," + b + "," + c + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color; col=1; } else { var d=Math.floor(Math.random() * 255); var e=Math.floor(Math.random() * 255); var f=Math.floor(Math.random() * 255); var color1="rgb(" + d + "," + e + "," + f + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color1; col=0; } } setInterval(fc_col,ms); Zrobiłem to w nieco upośledzony sposób.
 6. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Ja od dłuższego czasu bawię się w JS,oto co wykonałem dziś w szkole gdy miałem wolny czas Jakby ktoś był ciekawy,mogę podesłać kod.
 7. Dungeon Survivor

  Hmm co tu powiedzieć. Fajnie by było wiedzieć kim jest nasza postać,na razie wiemy że jest tchórzem. Może jakieś kreowanie postaci ? Gra się nawet przyjemnie,ciekawy interfejs gry,podoba mi się te przewijane tło. Muzyka jak dla mnie pasuje tu idealnie. Osobiście uważam że w takich gierkach nie powinno być czegoś takiego jak "Podczas eksploracji ugryzł cię jakiś owad" lub "Podczas eksploracji udało Ci się upolować parę zwierząt" tekst powinien być tak jakby oczami postaci.(bardziej szczegółowe opisy powinny być). Jestem ciekaw jak to jest z tym jeziorkiem,jest jakaś szansa na brudną/zatrutą wodę ? Miałem 2 czerwone miksturki,chciałem wypić jedną a zachłanna postać wypiła 2 na raz. Polecam się przerzucić na GMS,jest darmowy i lepszy niż GM8 Mój rekord to 35 dni. Powodzenia życzę.
 8. instance_activate/deactivate

  Wyślij najlepiej lub projekt,bo działamy na ślepo.
 9. instance_activate/deactivate

  instance_activate_region(x-10,y-10,x+5,y+5,true) ; Dlaczego tak ? Ponieważ z (x-5,y-5,x+5,y+5,true) wychodziło 0 i aktywowało gdzieś w innym miejscu,a tak z (x-10,y-10,x+5,y+5,true) wychodzi-5,czyli twój zasięg. Jeżeli to nie zadziała to się poddaję.
 10. instance_activate/deactivate

  Masz trochę dziwnie podstawione atrybuty w tej funkcji https://docs.yoyogames.com/source/dadiospice/002_reference/objects and instances/instances/deactivating instances/instance_activate_region.html Tu taka mała poprawka,te drzewa zostały stworzone a nie narysowane,byłby narysowane gdybyś użył np draw_sprite.
 11. Pytanie dotyczące tworzenia sprites

  Nasz administrator Uzjel bardzo fajnie wytłumaczył to w tym filmiku.
 12. Galeria Grafik

  Pierwsze co mi przyszło na myśl gdy to zobaczyłem to Taco Hemingway Bardzo ładne.
 13. Javascript inkrementacja

  Ahh dzięki,wiedziałem że to jakiś banalny problem.
 14. Javascript inkrementacja

  Hejka,ostatnio bawię się w js,chcę zrobić takiego prościutkiego clickera Mam sobie taki kod. <!DOCTYPE html> <html> <body> <button type="button"> <center> <p id="demo" onclick="myFunction()">Klikaj</p> </center> </button> <script type="text/javascript"> function myFunction() { var a=0; a++; document.getElementById("demo").innerHTML=a; } </script> <b> </body> </html> Jak po kodzie widać przycisk "Klikaj" po wciśnięciu zmienia się na "1",a następne wciśnięcia już nic nie robią.Czemu tak się dzieje ?
 15. Darmowe-Płatne Gry

  Assassin's Creed Black Flag za darmo. https://freetrial.ubisoft.com/promotions/assassins-creed-black-flag/16/
×