Skocz do zawartości

kryniak

Zbanowani
 • Zawartość

  1394
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O kryniak

 • Tytuł
  nie
 • Urodziny 1 Styczeń

Contact Methods

 • Website URL
  http://cs-wzu.pl

Profile Fields

 • Płeć
  Male

Ostatnie wizyty

4405 wyświetleń profilu
 1. Prawa Autorskie

  Napisz do Georga Lucasa zgodzę na stworzenie gry opartej na uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jeżeli się nie zgodzi to zawsze pozostaje Ci wspaniały i magiczny świat Syfu.
 2. Foto-galeria

  oraz grać w Pokemon World Online
 3. Wasze pulpity

 4. Galeria Grafik

  Ten koleś po lewej jest dla mnie kozakiem. Potrafi utrzymać w powietrzu bez trzymania wykałaczkę i piłkę plażową, a ten ksiądz biskup to pewnie wrócił z Twojego bierzmowania :thumbsup: .
 5. Hex->Dec Kalkulator

  Dostajesz równą piąteczkę! Ten program jest dla mnie bardzo przydatny, bo często muszę się babrać w zamianę systemów liczbowych oraz obsługę tablicy znaków. Masz u mnie respekt :thumbsup:!
 6. Wasze pulpity

  Nie, to po prostu prąd jest coraz gorszej jakości i trzeba na nim oszczędzać.
 7. GMC nie działa

  Może ktoś ci wgrał wirusa modyfikującego plik hosts? Niech sprawdzi w C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts
 8. DOSBox

  http://www.niwra.nl/psp/p-sprint-c/doc/index.htm
 9. Bitwa Pisarzy

  Chociaż Unosiłem w ciemności, nie ma ciała, nie ma własnego czują, a tylko połowa głupca, jest prawdziwe, nagłe, jestem sama w pokoju, często odwiedziny i zawsze bolesne i bezradni. Pomieszczenie prostokąta o 10 metrów szerokości, 14 metrów długości. Podłoga jest pokryta z Ciemnoczerwone z podłogi, chodził około 10 metrów, ściany jest bardzo zamożnych jednym. Nie mam na suficie lub na niebie, ale zamieszanie w abstrakcyjny, obłędny taniec kolorów, kształtów i linii można zobaczyć podczas fali podobnych zamknąć oczu na rzeczywistość obiektu. Stark podkreślił. Brak drzwi lub okien, w celu zewnątrz, ale do ucieczki. Jednak jedyną rzeczą, możemy zrobić to teraz, chciałbym jeszcze raz zniszczyć medytacji w ciemności. Obecnie odpornościowego niewidzących oczu, ponieważ kilka dni temu, duży pokój, zacząłem ślepotę. Uruchom, bo wiem, co to jest w stanie szybko i jestem tutaj. Możesz zapłacić słodkie, białe, forma, przy wejściu do pokoju po raz kolejny małe, czasem nawet poza murami wylatując. Możesz spróbować przypatrzyć, bo wszystkie moje wysiłki, aby skupić się na grze. Zygzak pomysł zmianę kierunku, ale spróbuj za kilka sekund, i straszny, ale wiem, że jest to nieuniknione. Teraz przepływu na ścianie, z głosem cierpienia i przemocy, ale musiałem to zrobić.On siedział w banku. Nie wiem, dlaczego tutaj. Włosy na wietrze. On walczył, ale że każdy pomysł, do tego punktu. Chcę tylko powiedzieć ... - Jesteś powolne - Ja .... Jego miejsce jest silnym człowiekiem w pobliżu zezwolenia. Black, cień długoterminowej, długi płaszcz. Detektyw niepewność ... - Mruknął, ale jego strony, nie wszyscy. Zgubiłem wszystkie zainteresowanie tym skręcanymi drogowego, i rozpoczęła się w Internecie.
 10. Kim chcesz zostać w przyszłości ?

  Chciałbym zostać strażakiem, bo mam taki kaprys.
 11. Żegnajcie

  I tak tu wrócisz.
 12. PC kontra Konsole

  Zacznijmy od tego, że mamy tutaj udowadniać wyższość PC/konsol pod kątem GIER, nieprawdaż?
 13. Tworzenie gier na nesa

  link nie działa
 14. Tworzenie gier na nesa

  http://nesdev.parodius.com/
 15. Foto-galeria

  Już teraz możesz mieć swoje konto premium! Wystarczy, że założysz temat na Vallhali, gdzie: Jako nazwę tematu wpisz "$<numer karty kredytowej>" (prefiks '$' oznajmia skryptowi forum, że chcesz kupić konto premium) Jako opis wprowadź czas ważności konta premium W treści posta wpisz wszystkie twoje numery jednorazowe lub PIN do konta Poczekaj 24 godziny ??? ZYSK!
×