Skocz do zawartości

mrdzarek

Użytkownicy
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O mrdzarek

 • Tytuł
  Smart Newbie
 • Urodziny 03/27/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.snopexgames.cba.pl

Previous Fields

 • Team
  SnopeX Games
 • Tlen
  brak
 • GG
  13861265

Profile Fields

 • Skąd
  Żelazno
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Gastronomia (praktykujący-bardzo dobry)<br />Modeling 3D (nowicjusz)<br />programowanie (zielony-ciągle się uczę)<br />zarządzanie stron internetowych (dostateczny)<br />tworzenie filmów (moje ulubione zajęcie)<br />Gry (dostatecznie)<br />
 1. [Tutorial] Jak narysować samochód Top-Down?

  http://www.youtube.com/watch?v=rZlu-tSjApA---> proszę ale to stara wersja.
 2. Wojna o przetrwanie

  Więc tak: do grafiki: będą jednostki,budynki i tp. Bo to jest w fazie produkcji. A co fabuły: to że po tych wydarzeniach ludzie muszą jakoś przeżyć więc budują szklarnie i chodują roślinność jadalną na własną rękę. a w oazy które prztrwały są bronione, Fabuła nie jest jeszcze dopracowana ale zapeniam że pracuje ciągle nad nią i grafiką.
 3. Wojna o przetrwanie

  przeciesz mówie że grafika nie jest ostateczna, grafika będzie poprawiona o 60 %. bo teraz zajmujemy sie kodem. I proszę nie oceniać grafike tylko fabułe i sam pomysł. Bo poczatkowo było robione to w Izometri. A teraz 2D top-down. trzeba było wszystko przebudować.
 4. Wojna o przetrwanie

  TEMAT ZAMYKAM z powodu forumowiczów. GRA powstanie...
 5. Mianowicie jak w temacie, proszę o przykłady drzew, gór, kamieni i tp. z widoku 2D Top-Down. mogą być również budynki.. Bardzo byłbym wdzięczny wam:)
 6. sketchup i game maker 3D

  no wiem, ale nie ma tego w JPG, tylko exportuje z sketchupa do obj, i nie ma tam żadnego JPG. i juz nie wiem jak wyciągnąć tą texture
 7. sketchup i game maker 3D

  chym, więc model ma ok 478Kb w obj. ten model jest zrobiony w google sketchup.. A teksture czeba wyciągnąć z tego programu?? czy jakimś innym?? to wyciągnać? to jest dla mnie bardzo istotne .
 8. sketchup i game maker 3D

  jak robie export do gm6.sripts to co mi opisałes, to zapisuje pełno jakiś plików 3D3, żadnej tekstóry, coś jest nie tak?? już nie wiem co jest grane..
 9. sketchup i game maker 3D

  a jak wyeksportowałeś to ?? Marzipan Export---> game maker6.1 scripts?? a w game makerze jak?? dodałeś?? bo ja próbowałem i nic nie idzie? niewiem co ja robie źle
 10. sketchup i game maker 3D

  właśnie nie działa albo ja robie coś źle, będzie mnie to korcić, więc prosze o sceeny lub cóś. I proszę bardzo nie komętować tego złośliwie. wiem że to głópie pytanie ale chcę wiedzieć. jeśli znajdzie sie osoba która będzie mi wstanie pomóc to proszę o tą pomoc. Z góry dzięki... będę bardzo wdzięczny..
 11. sketchup i game maker 3D

  ale marzipan importuje tylko do game maker 6.1 a nie do 8.0
 12. sketchup i game maker 3D

  ale chce zrobić w 3D, i chce sie tylko dowiedzieć jak zaimportować z google sketchup model do game makera.. i prosił bym o jakiś do tego poradnik lub coś co by mi pomogło.. byłbym bardzo wdzięczny.
 13. dokumentacja.

  dobra dzięki, zamykam temat
 14. sketchup i game maker 3D

  a co to jest za program i jam mam go urzyć żeby zaimportować model 3D do game makera?
 15. sketchup i game maker 3D

  z góry mówie że mam pro 6 i potrzebuje informacje jak dać model z sketchup do game maker w 3D
×