Skocz do zawartości

krzysio664

Użytkownicy
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O krzysio664

 • Tytuł
  Cadet
 • Urodziny 01/01/2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Fields

 • Płeć
  Male
 1. Ankieta szkolna

  pech? co masz na myśli?
 2. Ankieta szkolna

  Tylko że, jakby każda klasa zagłosowałaby na siebie, byłby remis. A jak widzisz, na razie rywalizują ze sobą dwie klasy które maja wyrównane liczby głosów. I możesz też nie wiedzieć że to nie nasza klasa zaczęła wykorzystywać internet do zdobycia głosów.
 3. Ankieta szkolna

  Prosiłem abyś zagłosował na moja klasę, ty zagłosowałeś na przeciwną.
 4. Ankieta szkolna

  Masz rację, ale liczyłem na to że ktoś przynajmniej zagłosuje pomagając mi, a jak już nie chciał to nie robiąc na złość głosując na innych. W sumie, teraz już to jest nie ważne. Jak nie chcesz pomagać, to nie głosuj.
 5. Ankieta szkolna

  A czy ja się k***a wyżywam? Chciałem tylko żeby dużo osób zagłosowało na moją klasę, tylko tyle. Czy to jest k***a dużo? A że zrobili mi na złość, głosując na przeciwna klasę, napisałem co o nich sądzę. Na innych forach ludzie pomogli i nawet liczyli abyśmy wygrali, przeliczyłem się co do tego forum.
 6. Ankieta szkolna

  Wiedziałem że same cioty tak napiszą. Nic tylko się powiesić że takie debile żyją w Polsce. Pewnie przesadziłem z tym żeby pisać prośby o zagłosowanie, ale cóż. Myślałem że ktoś pomoże i wesprze ale cóż. Pomyliłem się co do tego forum (Nie obrażając innych użytkowników). Nic tylko na złość zrobić innemu, tacy już ludzie żyją na tej planecie. Dziękuję, chociaż jeden porządny i pomógł. Nie tak jak reszta hołoty.
 7. Ankieta szkolna

  Siemka, Mam prośbę: głosujcie na moją klasę w konkursie szkolnym i oddajcie głos na II B TI "U cioci na imieninach" . Welkie dzięki za pomoc. http://***.cal.pl/glosowanie.html
 8. gra przeglądarkowa

  w większości darmowych serwerów, admini zabraniają wgrywać gier skryptowych ponieważ obciążają serwer. Serwer najlepiej kup sobie albo hostuj na swoim kompie. A jak chcesz robić grę na podstawie poradników to sobie odpuść...
 9. Style newsa (PHP,HTML,MYSQL)

  można zawsze include :D ale nie znam na tyle dobrze PHP aby to zrobić :/
 10. Style newsa (PHP,HTML,MYSQL)

  Hehehe ale błąd... Wielkie dzięki, przekopałem cały kod bo myślałem że to coś poważniejszego a tu tylko </a> xD
 11. Siemka, mam problem ze stylami newsów w CSS. Mam taki kod PHP: GML <?php mysql_connect('', '', ''); mysql_select_db(''); $addnews = "SELECT `id`,`topic`,`content`,`author` FROM `news` ORDER BY `id` DESC LIMIT 10"; $idaddnews = mysql_query($addnews); echo ' '; while ($wiersz = mysql_fetch_row($idaddnews)) { echo '<div class="news">'. $wiersz[1] .' '. $wiersz[3] .' '. $wiersz[2] .'</a>'; } echo ' '; ?> CSS div class: GML .news { background-color:grey; width:400px; height:100%; float:left; } I styl przypisuje się na wszystkie newsy :/ Jak zrobić aby każdy news był osobno przypisany do diva news?
 12. Film

  dzięki :) najgorsze jest to, że film był nisko budżetowy, lol my żadnej kasy nie mieliśmy tylko te rekwizyty i kamerę. I jeszcze na czas, bo pracę musieliśmy oddać przed wystawieniem ocen.
 13. Film

  Siemka, ostatnio nakręciłem z kumplami filmik :P LINK Lol, wyszło to jakoś, jest to film amatorski nakręcony specjalnie na potrzeby lekcji grafiki to szkoły.
 14. Szukam grafiki krwi

  Siemka, poszukuje grafiki krwi, jak do ciebie strzelają, to się pojawia na ekranie z przezroczystością. Dokładnie to takie coś: Dobrze by było jakby ktoś podał tutorial do tego, najlepiej jak dodać takie coś do filmu :/
 15. Nasze strony

  :/ dzięki następnym razem będę wiedział :) E: Poprawiono :P
×