Skocz do zawartości

Moe

Użytkownicy
 • Zawartość

  359
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Moe

 • Tytuł
  Forum Veteran
 • Urodziny 01/06/1996

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mpawlak.yoyo.pl/

Previous Fields

 • Team
  Studio MiKo
 • GG
  5819750

Profile Fields

 • Płeć
  Male
 • Interests
  Komputery, programowanie Pascal + Delphi, Java, i troszkę GML oraz HTML.
 1. Mini-konkurs

  KsanteOS KonueaOS KreativOS KenOS
 2. Golden Treasure

  Skończę.
 3. Golden Treasure

  U mnie nie.
 4. Golden Treasure

  Marne odtworzenie księżyca bo na razie postawiłem jak widzisz na GUI, ekwipunek, crafting i oświetlenie. Teraz powoli będę dodawał dekoracje. A drewno, patyki - to jest gra. Tu wszystko może być. To nie jest symulacja życia, tylko gra.
 5. Golden Treasure

  Na devlogu umieściłem film z wersji 0.175 Alpha przedstawiający Ekwipunek, Crafting i Pochodnie. Rozdzielczość Blogowa, więc niezbyt zadowalająca.
 6. Golden Treasure

  Nie, ja nie mogę sobie wymyślić fabuły, muszę za każdym razem pytać się wszystkich o każdy duperel z fabuły. Czy są tu jeszcze moderatorzy?
 7. Golden Treasure

  Something's wrong z tobą, wydaje mi się, że tylko nabijasz posty, a temat powoli zmienia się w offtop, zamiast w zapowiedź gry.
 8. Golden Treasure

  Złoto to tajemnica, być może się wyjaśni w grze. Robot leciał razem z tymi maszynami żeby wydobyć surowiec do badań. Nie pisałem o niczym takim, że Polska stała się supermocarstwem. Po prostu Polscy uczeni wymyślili tego robota i wysłali go na księżyc.
 9. Golden Treasure

  Pokaż kurde, w którym pikselu jest taki sam, a uwierzę. W tej produkcji grafika jest w 100% moja. To już teraz każda gra, w której jest ekwipunek, będzie Minecraftem?
 10. Golden Treasure

  Nawet nie musiałem cię umieścić w Creditsach, bo nie "żądałeś" tego w opisie przykładu. :sp_ike: ?? :huh:
 11. Golden Treasure

  Nie za bardzo. Owszem inspirowałem się, lecz: - Tutaj nie kopie gracz tylko maszyna (Mining Machine). - Gracz tylko może budować, nie kopać - Bardziej postawiam na ciekawą rozgrywkę, niż kopanie i eksplorację, jak to jest w Minecrafcie. - Crafting jest inaczej zbudowany - Jest jeden, wielki magazyn, z którego crafting pobiera materiały niezbędne do danego przedmiotu (Wireless, ficzer, w końcu to 3451r. i nie mówcie, że nie umiem skrzynki zrobić. )
 12. Golden Treasure

  Yes, i know this and poprawie to zaraz. BTW. tu się gry ocenia a nie translatora :boxed:
 13. Golden Treasure

  Wersję DevPreview wypuszczę, gdy dodam crafting. Version History z pliku Readme. Prawdopodobnie wcześniej pojawi się filmik z rozgrywki. 1. Version History 1. 29-08-2012 ? 0.001 Non Public - Added MoonStone, MoonCoal and Simple player physics - Let there be light! (added lighting system, simple but ok!) - Added Mining Machine - First Steps of making Graphical User Interface ( GUI ) 2. 30-08-2012 0.127 Non Public - Added Backpack, inventory system - First steps of making Crafting - Added menu - Added player - Added MoonTrees and MoonWoops
 14. Moja muzyczna twórczość

  Kolejna kompozycja w wasze ręce! Nieśmiertelny riff z Crazy Train i jak zwykle perkusja z internetu! :) Crazy Metal Słuchaj ROCK!
×