Skocz do zawartości

I am vader

Użytkownicy
 • Zawartość

  1883
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana I am vader w Rankingu w dniu 27 Czerwiec

I am vader posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

60 Duża Cegła Społeczności

3 obserwujących

O I am vader

 • Tytuł
  Wiadro of Antytrollerstwo
 • Urodziny 06/15/1995

Previous Fields

 • Team
  Niezależny Twórca
 • Steam
  SSPH
 • Nagrody
  Uzytkownik roku (CA 2015)
 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Tak
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  Gdynia
 • Interests
  Gry, Haft, Tabletop

Ostatnie wizyty

32215 wyświetleń profilu
 1. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Takietam pierwsze testy z trybem multiplayer. No i placeholderowa grafika, moze poza postaciami. https://led.feen.us/5xe4e10v.mp4
 2. Polskie znaki

  1. Dodaj czcionkę 2. Otworz ją 3. Naciśnij + 4. Wpisz znaki które chcesz dodać.
 3. Latanie bokiem - drift

  Jeśli origin masz na np. 17,13 a wydech na np. 14,20 to chcesz zrobić lengthdir_x(-3,image_angle) lengthdir_y(7,image_angle). To kwestia Pozycja-Origin Edit: Zakladajac czysto teoretycznie ze mam racje, czego sam nie jestem pewien bo robie to na sucho
 4. Latanie bokiem - drift

  Ale jeżeli samochód jest podłużny to pozycja wylotu też porusza się po elipsie. Może wartości są złe, ale niekoniecznie dlatego, że są nierówne. Edit: Wartości podaj w pikselach od origina samochodu. Zakładam że jest wycentrowany na środku, więc pewnie te wartości są nie tak.
 5. Latanie bokiem - drift

  pojazd jest różnie obrócony, prawda? Użyj lengthdirów
 6. Galeria Grafik

  Wiem że między nami w przeszłości było różnie, ale naprawde miło mi słyszeć że się tak rozwijasz. Pracka całkiem całkiem, tak trzymaj!
 7. [GMS1.4] Błąd Android

  Może zainstaluj ręcznie gradle na komputerze albo zainstaluj więcej wersji androida(tych poukrywanych?) Alternatywnie update javy. Edit: Mnie nie działało instalowanie przez Android Studio więc używałem starego Android SDK Managera i wtedy działało. Możesz zawsze usunąć wszystko co Android Studio zainstalowało i instalować przez Android SDK Manager. Mogę Ci wysłać wersję SDK Managera którą mam od Threefa, u mnie rozwiązała większość problemów.
 8. Kompilacja moich crapów

  szybkiplik.pl ogolnie jest zablokowany przez chrome.
 9. Dywersant

  To ja jestem te 10% czy 2005-2006 już się zalicza? Err, wie ktoś jak obejść poniższy problem? Znaczy poza użyciem innej przeglądarki co już zrobiłem. Ale tak na przyszłość, jak to obejść? Ogólnie mi się podoba, ma ten gmclanowy feel ale w pozytywnym sensie. Niemniej wierzę w negatywny feedback, więc poniżej moje żale: Edit: To tak: -Przeszkadza mi że WSAD porusza się względem postaci a nie względem ekranu. Wolałbym statyczne "W zawsze w górę" -Postać zacina się na ścianach, można to obejść paroma linijkami kodu bez problemu. -Trawa "świeci się" jak się rusza. To chyba problem odświeżania, czy jest włączony VSync? - Żadnej informacji na początku gry jak się steruje. Nie mogę zamknąć poniższej wiadomości bo nie wiem jakim przyciskiem: Edit: Dobra, nie wiem jak ale zamknąłem to okienko. Chyba że zamknęło się po czasie samo, wtedy za długo wisi taka informacja. -Po podniesieniu broni poruszanie zmieniło się na takie jakie chciałem(bo wcinalem enter :D), ponawiam prośbę o info jak sterować na starcie gry. -Zwiększ zasięg spawnowania/despawnowania obiektów bo widzę jak się drzewa pojawiają i znikają. w -Straznicy nie reaguja na obrywanie od strzal jesli jest sie poza zasiegiem, licze ze to zmienisz i dasz im aggro albo chociaz szukanie gracza gdy oberwa Więcej po kolejnym edicie. Edit2: -Szukając sekretów wpadłem na miliard niewidzialnych ścian. Odradzam z nich korzystać i zalecam znaleźć inny sposób zatrzymywania gracza -Powinieneś na środku drzewa ustawić konar który jest solidny i nie da się przez niego przejść, a korony drzew zrobić niesolidne i dać im przeźroczystość gdy stykają się z graczem lub wrogiem. Edit 3: -Kolo w rezydencji do mnie przez drzwi strzelał. Ten po lewej w kuchni. A bo to jest próg tylko. Drzwi są za mało widoczne. Gra mi się zamknęła jak doszedłem do kółka przy łódce więc zakładam że to koniec dema. Przydałaby się jakaś wiadomość informująca że to tyle albo coś.
 10. Przebijam cze wojzaxa

  1. Wojo

   Wojo

   Cze Guarana

 11. Jak stworzyć nieskończoną pętlę?

  Tworzysz ogromną ilość vertex bufferów których nie usuwasz. Program wywalił błąd bo stworzyłeś 2796 vertex bufferów które zajęły 1073408 KB = 1.02GB vRAM'u i zabrakło miejsca na zrobienie kolejnego o wielkości 393KB. Edit: Jeżeli nie robisz osobiście vertex bufferów, to może masz problem z za dużą ilością generowanych przez GMa, a tutaj w grę wchodzą wszelkie funkcje do rysowania, surface'y, etc. Możliwe też że włączasz tryb vertexów i zapomniałeś gdzieś wyłączyć.
 12. A spróbuj zrobić tak: Jeżeli nie styka się z trawą rysuj normalnie. Jeżeli styka się z trawą rysuj dolną część, potem trawę na pozycji obiektu z którym kolidujesz, potem górną połowę. Chociaż jak teraz myślę to może być z tą kolejnością operacji problem przy zetknięciu z dwoma obiektami trawy. Edit: Mimo zauważenia błędu w mojej logice i tak zapostowałem bo jakby zedytować ten proces myślowy którym zarzuciłem raczej znajdziesz rozwiązanie
 13. 私は日本語を勉強していますが、アルファベットはまだ分かりませんので、翻訳者のテキストです

  1. Wojo

   Wojo

   Jestem jasnowidzem i przewiduję, że nauka japońskiego Ci się nie uda :D

  2. I am vader

   I am vader

   To tym bardziej motywacja zeby mi sie udalo ;)

  3. Wojo

   Wojo

   Powodzenia

 14. Ignis

  Tego typu discordy zyskują dużo z kanału do chatowania o tematach niezwiązanych z grą. Jak przekonasz paru znajomych, albo gości ze środowiska którzy chcą wspomóc projekt, żeby codziennie chatowali o byle gównienkach na takim kanale, inni użytkownicy dołączą się do rozmów i zaczną traktować discord projektu jako jeden ze swoich "domowych" chatów. A to już duża pomoc dla marketingu, bo nikt nie lubi @everyone z martwych chatów.
×