Skocz do zawartości

Draconis

Użytkownicy
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Draconis

 • Tytuł
  Cadet
 • Urodziny 07/26/1992

Profile Fields

 • Płeć
  Male
 1. Potrzebuje texturki oraz logo zapłacę!

  Logo miało mieć ciemność w tle (i potwora), lepiej popraw bo może nie uznać, poza tym reszta prac jak dla mnie spełnia wszystkie założenia.
 2. Potrzebuje texturki oraz logo zapłacę!

  Daj 10zł za jedną grafikę to może ktoś łaskawie coś by Ci przygotował, ale oszałamiającej jakości bym się nie spodziewał. Paradoksalnie miałbyś chyba większą szansę na zdobycie grafik nie oferując takich oszałamiających kwot, tylko grzecznie prosząc. (Choć wtedy to by Cię pewnie przekierowali do odpowiedniego tematu.) Tylko teraz to może być już na to za późno.
 3. Czerwony prostokąt

  Powinienem zrobić to już dawno, tylko znowu zapomniałem gdzie tutaj się zamykało tematy, szukam i nie mogę znaleźć, a jestem pewien, że pamiętam, że chyba już to robiłem.
 4. Cinders

  Oczekiwałem jakichś trzydziestu, macie zdecydowanie zbyt wysokie szanse na powiązanie mnie ze mną.
 5. Cinders

  Pewnie nie ma możliwości skorzystania z owej promocji ponad rok po zakupie? Naprawdę tak mało polaków kupiło? Nie spodziewałem się tłumów, ale myślałem, że będzie ich trochę więcej.
 6. [Android]GYRO

  Tak właściwie to pisałem teoretycznie, do was , a wy byliście akurat pod ręką. Tylko dlaczego Google definiuje te uprawnienia w taki sposób "...z jakim numerem nawiązane jest połączenie ", skoro, jak twierdzisz nie może. chociaż to i tak jedno z łagodniejszych uprawnień jakie chcą aplikacje. Spotkałem się kiedyś z tapetą wymagającą uprawnień do wykonywania połączeń i smsów, co nie wydaje się mi oczekiwaną funkcją.
 7. [Android]GYRO

  Nie musisz się martwić 'Time Attack' też nie jest za darmo, odblokowujesz go wraz z kolorami; teoretycznie niby możesz go odblokować zaśmiecając telefon przy pomocy tapjoy. Mam propozycję zmiany: Niech schematy kolorystyczne odblokowują się wraz z postępem (oczywiście wymagania na tyle wysokie, by większość zdołała, odblokować jedynie połowę), a za pieniądze odblokowanie wszystkich oraz możliwość definiowania własnych schematów kolorystycznych. Ciągle mnie zastanawiają uprawnienia wymagane w aplikacjach na androidach, po co wam np. wiedza z jakim numerem rozmawiam? Co ciekawe, w jednej z najlepszych gier jakie mam na androida jedyne co mają to sprawdzenie czy zakupiłem ją, czy korzystam z darmowej wersji.
 8. Gra Tower Defence

  Zrób obiekt potwory, a poszczególnym potworom przypisz go jako rodzica, wtedy wystarczyć powinna ci pierwsza część kodu (oczywiście zamiast Potwor wpisz potwory) @up. w tej samej chwili niemal ;).
 9. Czerwony prostokąt

  Wpadłem na te pomysły kilkanaście godzin po założeniu tego tematu. Chociaż racja, po takim czasie na forum powinienem umieszczać bardziej zaawansowane gry, alem niemal wszystko co napiszę to eksperymenty z jakimś pomysłem, którego nie mam potem pomysłu jak sensownie umieścić w grze. Drugą przeszkodą są moje umiejętności graficzne, które są na zdecydowanie niskim poziomie.
 10. Czerwony prostokąt

  Co chwile wyskakujące okienko nie wyda się podejrzane? Więc doszło już do tego, że nie można na informatyce normalnie grać.
 11. Czerwony prostokąt

  Właściwie wpadłem na pewne pomysły ale muszę poszukać, czy to co chcę osiągnąć jest możliwe w GM.
 12. Czerwony prostokąt

  Proszę, wersja w której na początku gry oraz po wciśnięciu alt można wybrać jedną z czterech prędkości, mogłem zrobić prędkość zależną od wielkości planszy ale wolałem zostawić użytkownikowi możliwość wyboru. Trochę nie podoba się mi taki sposób ustalania prędkości, ale nie mam pomysłu na inny, który nie działałby skokowo. (exe+źródło) PS. 'pixel' tak właściwie jest całym oknem gry
 13. Czerwony prostokąt

  Nie powinienem zakładać tematów o drugiej w nocy. PS. działanie klawisza ctrl zostało dodane, jak stwierdziłem, że na oryginalnych zasadach nie da się grać. (Po naciśnięciu spacji prostokąt staje się coraz bardziej czerwony im bliżej celu się znajdujesz, lecz różnica między odcieniami jest zbyt mała żeby to zobaczyć. A co tam, macie tu projekt, jakby się komuś nudziło to może potraktować jako przykład jak nie należy pisać.
 14. Czerwony prostokąt

  Trudno żeby zachwycało. Widzę, że ktoś dał mi 2 gwiazdki, dziwne, że stwierdził, że to zasługuje na jakiekolwiek. Jak pisałem tak właściwie to jest tylko eksperyment techniczny, a temat założyłem żeby się spytać czy ktoś ma jakiś sensowny pomysł na wykorzystanie tego.
×