Skocz do zawartości

Rewlisz

Użytkownicy
 • Zawartość

  134
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Rewlisz

 • Tytuł
  Cadet
 • Urodziny 02/12/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • GG
  1729362

Profile Fields

 • Skąd
  Szczecin
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Programowanie, grafika, tworzenie stron www, pisanie wierszy miłosnych.
 1. Poszukuję książki

  Piczer: autorem "JavaScript dla każdego" jest Michael Moncur.
 2. Wszystkie te nazwy mówią, że są środowiskiem dla PHP. Czy obsługują też inne języki?
 3. Poszukuję dobrego środowiska wspomagającego: Html, xhtml, php, mySQL, JavaScript i CSS. Na razie jestem wyposażony w EdHTML, który mnie nie zadowala. Myślałem o kupnie Dreamweavera czy jakoś tam, ale to spory wydatek. Spotkałem się też z środowiskiem CoreEditor, lecz "nie" konwertował on znaków, a raczej było to utrudnione. Najważniejsze aby program był po polsku, współpracował z wymienionymi językami i miał przejrzysty interface. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Edit: Przepraszam za powtórzenie tematu. Ten temat do usunięcia.
 4. Poszukuję książki

  Chodzi mi o podręczną książkę, do której można zaglądać by coś sobie przypomnieć itp. Dla moich potrzeb wybrałem książkę "JavaScript dla każdego" i bardzo ją polecam. kosz książki to ~~ 50 zł.
 5. Sporo czasu spędzam na tworzeniu stron, lecz wolę kupić sobie fajną książkę o tym. Szukam chwilowo o JavaScript. Czy ktoś mógł by mi książkę o owej tematyce polecić. Wybiorę tą którą najwięcej osób poleci. Książkę planuję zakupić przez portal Allegro.pl, więć mile widziane adresy do aukcji. Czekam na odpowiedzi :rolleyes:
 6. Bunkier SS

  Średnia. Minusy: - zbyt mało przeciwników - straszna grafika Plusy: - gra 3D - wzbudza "emocje" Ogólnie: 3/5. Czekam na następną wersję.
 7. Liczba całkowita

  Idiotyczny sposób, ale chyba zadziała. GML a = string(1.00); b = real(string_delete(a,string_length(a)-2,2));
 8. Początki z PHP

  Ja uczę się PHP z książki "PHP i MySQL Tworzenie stron WWW F7 2005". Oto parę stronek z kursami PHP: http://webmade.org/kursy-online/kurs-php.php http://www.php.webpacket.net/?sid=1db6ba5a...9d3463b42ed2cd6 http://www.kess.snug.pl/
 9. Jak otworzyć....

  No to nie wiem. U mnie działa na 100%. Edit Czy na pewno skopiowałeś tego liba do folderu GMa?
 10. Jak otworzyć....

  Poczekaj chwile aż się włączy.
 11. Jak otworzyć....

  Musisz plik z folderu Files tego liba przekopiować do folderu lib w miejscu gdzie masz GM. A oto przykład który zrobiłem: Ściągnij plik!. Jeśli chcesz użyć tych klocków, musisz obok gry dać trzy dlle z folderu Exemples/Browser Example.
 12. Mystic Land

  A oto co ja wyskrobałem:
 13. :mellow: ehh... Zapożyczę kod PsychiXa: GML if(image_index>=image_number) { <kod animation end> } if - instrukcja warunkowa if. image_index - używana w tej chwili klatka animacji image_number - ilość klatek w animacji obiektu. Chyba więcej nie muszę tłumaczyć.
 14. Jak otworzyć....

  Plików flashowych nie otworzy zwykły program stworzony w GM. Do wyświetlania takich plików na stronach służy odpowiednia wtyczka zainstalowana w przeglądarkę. Ostatecznie możesz napisać dlla w jakimś języku, ale to zbyt dużo roboty.
 15. problem z photoshopem

  Image>Mode>RGB zaznacz i 16 - Bits/Channel. Ja mam CS2 więc trochę inaczej.
×