Skocz do zawartości

Tuzin12

Użytkownicy
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Tuzin12

 • Tytuł
  Cadet
 • Urodziny 12/31/1913

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Previous Fields

 • GG
  1

Profile Fields

 • Skąd
  x , y , z
 • Płeć
  Male
 • Interests
  Jazda.
 1. Co robi dany kod?

  GML pozycjax = 10; pozycjay = 10; draw_text(view_xview + pozycjax, view_yview + view_hview - pozycjay, "Punkty: " + string(score));
 2. Generowanie nazwy sprita!

  Miałem na myśli, że jak będzie 1000 opcji to nie chce mieć kilometrowego bloku tekstu w game makerze.
 3. Sprawa wygląda następująco: Obiekt może mieć X różnych spritów które uwzględnia zmienna global._color. Z racji, że nie mam ochoty by rozpatrywać każdą możliwość po kolei, chcę stworzyć coś co by generowało nazwę sprita. Powiedzmy sobie tak: global._color=3. Chce, żeby zwróciło nazwę spr_tralala3srututu. GML draw_sprite(real("spr_tralala"+string(global._color)+"srututu"),blablabla...) //Próbowałem tego</span></span> Jakieś pomysły? PS. NIE BIĆ MNIE!
 4. chora wyobraźnia...

  To ja poproszę ogórkową krainę w której tuxman patrzy na siebie dotykając tym samym banana cioci z piętą na czole. W tle ma padać deszcz gnysków. W oddali widać jezioro w którym topi i jednocześnie lata paląc się 47ileśiksów .
 5. zgadnij, co to za gra

  Duke Nukem Forever.
 6. SoldierWar

  Z daleka to nie ładnie pachnie. Snajper jest całkowicie słabszy od Dezertera. No porównaj sobie np. środki transportu : Kład - Czołg , Motorówka - Łódź podwodna. Albo bronie ,dla dezertera dałeś karabin , bazookę i rakietnicę :mellow: Więc każdy snajper zawsze będzie "obrywał". W ogóle to nazwa jest jakaś "odstraszająca". Skoro gra ma być realistyczna to może jeszcze będzie takie coś , że jak wdepniesz w kupę , to będzie czuł ją wróg 500 px dalej ? :sp_ike: . Z podpunktu/pytania o party można wywnioskować ,że będzie exp czyli level. Kasa...hmmm a na co to ? Chyba nie chcesz żeby jakiś napaleniec szpanował najnowszym RPG-7. No to to była moja opinia. Idę spać :sleep1:
 7. podążanie huda

  Bo nie dałeś ifów : GML if idzie w lewo { draw_sprite_ext( ide w lewo, image_index, x, y, image_xscale, image_yscale, image_angle, image_blend, image_alpha ); } I tak dalej.
 8. który antywirus

  NOD 32.
 9. Sonda o sterowaniu do sztrzelanki

  To ja się dołączę i oddam też głos na DASW + Myszka
 10. Gra o GMClanie

  A ja dostałem 1 punkt ;D
 11. Pierwszy Raz W GM !

  Po pierwsze : Witam ;P Po drugie : Faq , dokumentacja , artykuły i przykłady Po trzecie : Miłego czytania :D Aha i nie bierz się na początku za 3D.
 12. Otwieranie pliku

  GML execute_shell(program,argumenty) :o
 13. Otwieranie pliku

  GML file_bin_open('blablabla.txt',0) Mały błąd :sleep1:
 14. Almora 0.7.6B

  Jea właśnie robie questa od Teriego xD EDIT : ROFL 5000 golda za zakończenie questa ;o EDIT2 : Nie mogę się przyzwyczaić do muzy w The Winter Tundra ;o
 15. GMclan-owe cytaty

  https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=230110 :o Mimek ty zuy ludziku !
×