Skocz do zawartości

Morro

Użytkownicy
 • Zawartość

  1542
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Morro

 1. Planowane wyłączanie komputera w nocy

  Kiedyś używałem Shutdown Tool, darmowe i proste, o podanej godzinie odpala komendę shutdown -s -f
 2. czemu nie pracujesz w branży

  W ogóle jaka oferta mi dzisiaj mignęła https://biurokarier.pwr.edu.pl/oferta/11391/trener-kursow-game-studio
 3. czemu nie pracujesz w branży

  Wrocław, start semestru to zły okres na szukanie pracy. Bo wszyscy oferują jakieś praktyki letnie, które trzeba na 6 semestrze odwalić. Nawet najzwyklej staż za ~2000pln na miesiąc ze świecą szukać. Na bezpłatny mnie nie stać, bo ze studiów się skreśliłem żeby ustabilizować się finansowo (praca weekendowa to było za mało + zawaliłem przez nią coraz więcej przedmiotów), ehh błędne koło. Jeszcze inna sprawa również dotycząca startu. Mniejsze firmy albo te wszystkie "niekorpo" szukają raczej od mida w górę, bo dla nich większym ryzykiem jest wzięcie kogoś kogo trzeba będzie wszystkiego nauczyć, raczej potrzebują kogoś kto już w tym momencie będzie potrafił podratować projekt, a nie za miesiąc. A z korpo, które może sobie na to pozwolić, jest ta kwestia statutu i posiadania tytułu.
 4. czemu nie pracujesz w branży

  Nie pracuję, bo męczę jeszcze studia. I chciałem już zacząć pracę więc nawet zrobiłem w nich przerwę tylko cholera najciężej zacząć, brak doświadczenia komercyjnego i aktualny brak statusu studenta (więc odpada większość ofert rozpatrywanych, working student), korporacje potrzebują tytułu jednak bo tak mają w statucie, aktualne oferty to również praktyki letnie czyli też nie dla mnie skoro szukam pracy teraz. Wysłane wiele CV, odpowiedzi niedużo, rozmów o pracę tylko dwie. Jedna zawalona przez niemiecki bo jednak nie umiem (XD jebać Capgemini), druga była w zeszły czwartek i czekam na odpowiedź dalej więc mam nadzieję na pozytyw. A jak nie pójdzie to trzeba szukać dalej, wrocław ma fchui pracy w IT. Jak z developerką nie pójdzie to pójdę może na automatyczne testy...
 5. Konkursy?

  Brak świeżej krwi na forum, wszyscy oldeu users albo przestali mieć czas na taką rozrywkę ze względu na najzwyczajniejszy w świecie rozwój życia albo bezpowrotnie je opuścili.
 6. Nasze strony

  in development* I'm programming*
 7. Ignis

  Jaka jest różnica między magią mrozu a magią lodu?
 8. Galeria Grafik

  Na zajęcia z Technik przetwarzania mediów cyfrowych musiałem zrobić fotomontaż siebie.
 9. Galeria Grafik

  I'm a simple man I see boobs I press like
 10. Warlocks: God Slayers

  Pikne!
 11. Galeria Grafik

  Jejku, też bym chciał umieć tak wyekspresować (?) cokolwiek mi w głowie leży. Ale nie mam czym bo myszka i ograniczenia z tym związane A tyle rzeczy chciałbym narysować... EDIT: no i nie potrafię, ale wasze prace mocno motywują
 12. Nad czym aktualnie pracujesz?

  troche wygląda jak N!
 13. Galeria Grafik

  Neein, to tylko ciężkie narkotyki A rysowane myszką, bo tableta nie mam
 14. Galeria Grafik

 15. Almora

  Nocze ziomeczki, Tak w moim autystycznym mózgu dzisiaj śniły mi się dni jak wszyscy grindowali lvle w Almorze i jakie to fajne było. Jako że Gear Studio ma przekierowanie i nie idzie znaleźć plików to wrzucę tutaj klienta i serwer (bo od lat mam na dysku :D). No chyba że panowie właściciele mają coś przeciwko, to proszę wykasować linki. GENERALNIE, sprawa wygląda tak, że stawiam serwer do ponerdzenia w te dzieło sztuki. Szczególnie zachęcam nowoprzybyłych, którym nie było dane. https://drive.google.com/open?id=1By6tKPTYaPQUSzbbpVjYQY4p4n4U79fo Zapraszam do wspólnej zabawy IP: 156.17.232.52 Serwer zostawiam cały czas online, może parę resetów będzie bo lubił zamulać. Generalnie za prąd nie płacę a internet w akademiku polibiedy jest najpierwszej klasy.
 16. Galeria Grafik

  Strasznie mi się podoba ta kolorystyka taki... vaporwave? tylko nie linczujcie jak złego określenia użyłem
 17. Almora

  Nie w tym miesiącu ;x Bidny student nie ma na dedyka. Swoją drogą masz jakiś pomysł @gnysek co to może powodować? Czat działa w pełni ale wymiana danych o zmianie pozycji ani trochę. Swoją drogą hamachi chyba jedyna opcja, chociaż wolałem zawsze używać Tunngle, jest lepsze.
 18. Almora

  Tylko że będzie ten sam problem ;d Nic nie naprawiłem z tym
 19. Almora

 20. Almora

  Jak coś, to przez te MOJE noip mam identyczny problem jak suttiku xd
 21. Almora

  Jak ktoś się nudzi to też założyłem na NOIP, może to coś zmieni (?) almora.hopto.org
 22. Almora

  https://www.noip.com
 23. Almora

  Tak to wygląda u mnie
 24. Almora

  Wróciłem do internetu po kablu, próbować teraz :>
 25. Almora

  Sprawdzam przez internet z telefonu EDIT: na tym nie działa w ogóle
×