Skocz do zawartości

Jump! Jump!


Anaconda

Rekomendowane odpowiedzi

Gry nie będe przedstawiać długo. Ot platformówka która polega na skakaniu po platformach. W grze nie ma fabuły ;) Podam potrzebne informacje

Tak zwane Secret Points zdobywa się poprzez zdobycie wszystkich monetek w planszy (jednorazowo na 1 mape).

Sekrety (jeśli można tak to nazwać) uaktywnia się naciśnięciem w guzik, jeśli jest zielony, to znaczy że się uaktywnił.

Do wyboru dwa poziomy trudności: NORMAL i EASY.

NORMAL to tak jak powinniście grać, w EASY są checkpointy, ale jest mniej do odblokowania.

Nie ma nowych screenów, ale może będą gdy pokaże gre na oficjalnym forum GM'a.

Życzę powodzenia w grze, ciekawe kto pierwszy pokaże screen z fajerwerkami w tle na planszy wyboru map :P

Jeśli jest jakiś bug, proszę pisać. Postaram się szybko go naprawić.

Oto link:

Jump! Jump!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol to jest super !! :thumbsup: poprostu cudo . Jest to taka sama wkurzająca gra jak na pegasus'a. Doszłem do egiptu i już mi sie nie chciało . Faktycznie ludzik zawiesza się na niektóryh objektach .Fajne jest to że można sobie odblokowywać .Ii że można odbijać się od ścian :lol: to jest najfajniejsze B)

 

 

EDIT: to już muj 40 post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne to. w menu Muzyczka Eminema :D

podwójne skakanie.

grafika fajna, chociaz ludzik mogłby byc bardziej wyraźny, no ale wiadomo, ze duzo lepiej i tak by sie nie dalo bo jest mały. Fajnie zrobiłeś skakanie po ścianach :)

Doszedłem do chyba szóstej czy siodmej planszy i dalej mi sie nie chciało :]

 

Ogólnie:

Grafika 7+/10

Grywalnoś 6/10

Muzyka 8/10

 

Ogólnie gra jest jak dla mnie fajna :thumbsup: Tak dalej :lol:

Moze niedługo ja coś zrobie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 plansza <_< Bugów pełno ! Choćby źle ustawione maski, niby nie dotknołem kolców a nie życje. Popraw jeszcze kolizje z podłogą, nie zawsze można poskoczyć jak sie nawet jej dotkneło.

 

Grafika: 9/10

Grywalność: 7/10

Muzyka: 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka Eminema nie pasuje do klimatu gry... <_< A muza podczas gry - fajna, ale nudzi się szybko. A gra? Prosta. Jumpera 2 (w 1 nie grałem) to pierwszą plansze przeszedłem dopiero za 21 podejściem :P Ale fajne, tylko nudzi się szybko.

 

Grafika - 4/6

Muzyka - 3/6

Grywalność 4/6

Razem - 3+ :P

 

Kiszka, wole Jumpera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bugi co podaliście, to szczerze mówiąc. Na żaden z nich nie trafiłem, oprócz możliwości zaklinowania się w ruchomych platformach :/

pierwszą plansze przeszedłem dopiero za 21 podejściem

Nooo to gratulacje sprawności, jesteś chyba jakiś zdeczka nie mrawy (sorry za takie coś), ale tam praktycznie się nie da zginąć, chyba że ci chodzi o zbieranie gem'ów. Ale ja i tak je zdobywam bez straty życia, przynajmniej w pierwszych 6 mapkach....

 

PS. Co do tego że gorsze od Jumper'a. Za cholerę nie mogę znaleźć miejsca gdzie napisałem że to będzie lepsze :/ jedyne co zdołałem znaleźć to : "Raczej będzie gorsze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Przeszedłem całą gre :P Anaconda brawo za ukończenie do końca gierki. Gierka jest fajna, ale jest to odgrzewany jumper i rzadnych większych urozmaiceń nie zauważyłem. Co mi się nie podobało:

-Skok od ściany (zarówno fizyka jak i forma wytkonania go - czyli kierunek do ściany i skok - wkurzało mnie to w jumperze bo jak zabraklo mi pikselkazeby wskoczyc na jakas platforme i chcialem doskoczyc to postac sie odbijala od sciany i ladowala w kolcach :P)

- Wykrywanie kolizji (o ile w wiekszości planszach nie przeszkadza tak w kilku strasznie wkurza jak ginie się nawet nie dotykając kolcy)

- po przejsciu ostatniej planszy nie pojawia się ona w menu przez co nie można zobaczyć ostatniego obrazka.

- W ostatniej planszy nie wyobrażam sobie zdobycia wszystkich punktów (może jestem za cieńki, ale nie znajduje rzadnego sposobu)

 

Cała reszta mi się podobała no chyba, że o czymś zapomniałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

wiem, odświeżyłem 5 letni temat, ale gra jest nadal warta uwagi (i to bardzo)

naprawdę bardzo fajna platformówka, uwielbiam takie

zagrywałem się w to z kumplem (srsly, jedyna gra z gmc w którą grałem z kumplem)

dobre jest to utrudnienie, 'linia' której końcówka nie może nad dotknąć (nie wiem jak to nazwać)

lvle są bardzo ciekawe i trzeba się czasami namęczyć żeby jakiś przejść :)

gra dostaje ode mnie 5 i to solidne, bo na tyle zasłużyła bez gadania

 

( btw. zauważyłem, że Anaconda zaczął znów wpadać na gmclan od czasu do czasu, więc myślę, że będzie mu miło ponieważ ktoś jeszcze pamięta o jego grze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...