Skocz do zawartości

MutanT 2


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: MutanT

 

Gatunek: strzelanka

 

Opis: Druga czesc mojej gry

 

Download: Link usunięty ze względu na wirusa

Rozmiar pliku: 3,273 MB

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Kuberion

Fabuła: Kuberion

Grafika: Kuberion

Muzyka: EDIT:kradzione

Pomoc: Jaklub

 

Screeny:

BRAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwuj mnie

A ja moge?

Nie wiem po jaki ch** dajesz niedosc ze niedorozwiniętą grę, nie dajesz nawet screena, na dodatek gra zawiera jakieś wirusa czy innego parcha. 5 gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak nie muwcie!!!to jest wysłannik z kultu Bagna!!!on chce gmclan zawirusować :P

1GWIAZDKA

 

Hmm... Jakas dysortografia panuje teraz w Polsce <_< Jeszcze przed moim wyjazdem bylo normalnie na normalnych forach... A tu prosze normalne forum i dysortografia :boxed:

 

muwcie = mowcie bo mowa

 

PS. Jak jeszcze cos znajde w tym topicu to napisze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale z was młoty. Zamiast po nim jechać (szykują się kolejne ostrzeżenia, a już na pewno dla g-loc'a), to byście sprawdzili wcześniej co to za wirus / trojan. Czytając opis z poniższego linka sądzę, że autor tematu po prostu nieświadom zawirusowanego kompa uraczył nas grą z robakiem i tyle.

 

http://www.viruslist.com/en/viruses/encycl...a?virusid=20627

 

@Kuberion:

Zainstaluj jakiegoś antywirusa i przeskanuj cały komputer. Na przyszłość sprawdzaj takie rzeczy, bo inaczej się pogniewamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was młoty. Zamiast po nim jechać (szykują się kolejne ostrzeżenia, a już na pewno dla g-loc'a), to byście sprawdzili wcześniej co to za wirus / trojan. Czytając opis z poniższego linka sądzę, że autor tematu po prostu nieświadom zawirusowanego kompa uraczył nas grą z robakiem i tyle.

 

http://www.viruslist.com/en/viruses/encycl...a?virusid=20627

A z ciebie sierp. :P Sprawdziłem pobieżnie na http://wirusy.antivirenkit.pl/pl/opis/Viru...32.Jeefo.a.html o co chodzi z tym wirusem i nie wdając się w szczegóły wyraziłem moją opinię o zainfekowanym pliku. Skomentowałem to co dostałem a, że był tam trojan to nie moja wina.

Tak więc, sorry, ale nie będę za autora gry naprawiał jego błędów, w końcu to jego komputer -> jego problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tego taki, że należy mieć NIS. :) Ja mam takiego samego robala, który wkradł się z preinstalowanego przez Microsoft wirusa czającego się pod services.exe. Ale że pan Norton mnie strzeże, to nawet go nie ruszam (bo mi się nie chce babrać po rejestrach itp. żeby wywalić wszystkie jego zabezpieczenia ;P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no , 1 dzień twój w GMclan i od razu dajesz grę nie no spoko, no dobra 1 była z wirusem, bez screenów,

drugi raz to samo, i znowu z wirusem, najpierw przetestuj czy nie ma wirusów, jakimś programem

 

Hmm... Jakas dysortografia panuje teraz w Polsce dry.gif Jeszcze przed moim wyjazdem bylo normalnie na normalnych forach... A tu prosze normalne forum i dysortografia boxed.gif

 

muwcie = mowcie bo mowa

 

PS. Jak jeszcze cos znajde w tym topicu to napisze twisted.gif

No na forum dużo błędów też znalazłem,jakby za to karali to , by wszyscy ze słowikami pisali :jezor:

 

ściągnąłem,włączyłem a na drugi dzień ledwo komp mi odpalił i musiałem dać GM'a do kwarantanny bo mi się zawirusował tym wirusem

Zgadzam się z Yoda

 

POPROSTU

Kolejny raz zgadzam się z Yoda :P

 

niewiem jak dac

Wytłumaczyłem ci w poprzednim twoim temacie!

 

ale wirusa potrafisz dać ? co taki z ciebie cwaniak ...

Zgadzam się w 100 % Jakoś tak samo daje się Screeny jak i aplikację, więc na pewno by potrafił wrzucić screeny :lol2:

 

_______________________

I oto jest koniec wyczerpującej przemowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie jest szukanie zaczepki? Ile raz mam powtarzać, że masz nie pisać postów takim tonem i nie obrażać innych użytkowników?

ej sorry zawsze mnie się czepiasz aż przez to nie mam ochoty wchodzić na gmclan i nic tu dawać, nie tylko ja tu najeżdżam, dobra jutro daje nowego pacmana z reklamiarzem miłego ściągania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...