IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Uwaga!

Każdy nowy temat powinien mieć taki sam układ, zgodny z tym szablonem!
Prosimy nie dodawać screenów z menu - nie przedstawiają one gry!

Reply to this topicStart new topic
Dashwood's Daring Delves
Ocena 3 V

Threef
post 5.10.2014 - 10:26
Post #1

Lawful Evil
Ikona grupy

Grupa: Moderatorzy
Team: Huuuge Games

threef_games

Nagrody:
Najlepszy Uzytkownik (CA 2014)
Najlepszy Uzytkownik (CA 2012)

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Gatunek: Platformówka

Opis: Wciel się w rolę Dashwooda, niesamowicie przystojnego łowcę skarbów, i pomóż mu zdobyć skarby świątyni Terrapolis!

Celem gry jest przejście trzech światów w jak najkrótszym czasie.

Gra powstała przy okazji trzeciego GBJam (Tak, lubię ten jam), ale nie została w pełni skończona. Grafik zażyczył sobie wersji HTML5 i przez cały czas walczyliśmy z bugami GM:S. Od tego czasu gra doczekała się już trzeciej wersji. Zmienione zostało między innymi zachowanie przeciwników oraz dodany tryb "Infinite Runner" który można odblokować przechodząc tryb fabularny albo wpisując w menu "run".

Sterowanie:
Poruszanie - WSAD / Strzałki / D-Pad / Lewy analog
Skok - W / Góra / /
Przechodzenie przez drzwi / Otwieranie skrzyń / Używanie klucza - S / Dół /
Atak korbaczem - J /
Użycie bomby - K /
Pauza - P / Start
Wyciszenie muzyki - M

Linki:
Newgrounds
GameJolt

Autorzy:
Programowanie: Damian 'Threef' Komorowski
Grafika: Jordan 'VoidForce' Allen
Muzyka: LloydeSorrow
Port: gnysek

Screeny:

--------------------
Pracuję nad: 2 Guys 1 Gun, Gra IDLE, The Great Improvisation,aVoid, Joy-N
Gry które zrobiłem na Jamach:

Boom Ball | Flappy Souls | IT was only a dream | MinoTour | Super Space Dragons Delta - Unity | Warsaw Demonstrations | Small House in Red Woods | Clearing Floor | To The Princess, up we go! | 半 満 杯 瓶 (Half Full Vial) | 2 Guys 1 Weapon | Mash for Three | Fall Of: The Run | Racist game | Dashwood's Daring Delves | Dungeon Auto-Crawler | Infection | Blesk | Hero of Tower | Gra Tekstowa | Castle Conqueror | Not so space GAME | Dozo Gozaimazu | Hokej | Icy Tower | PotatoMan want to save world, but you'll not finish the game! | Dodge 'n' Dodge | Side Scroller | Catch The Easter Egg | WarWord Kittens | Icy Towel | Super'Bad'Man | Spell Hell | Notes | Lab Experiment Demo | Invaders! | The Roaring Game | Ucieczka | dotK | LD26 | Młot | Plants vs Plants | Ogień Olimpu | MotherShip | The Ship | Symulator jaskółki | Aparature Science - Tornado | Wyścig z AI | 3423
Go to the top of the page

+Quote Post
post 5.10.2014 - 10:26
Post #

Uploader

Pani kontekstowa pokazuje swe wdzięki tylko w Valhalli lub wszędzie jeżeli nie jesteś zalogowany(a)! :3

Quote Post
Sutikku
post 5.10.2014 - 12:11
Post #2

Forum Infiltrator

Grupa: Użytkownicy

Nagrody:
Najlepsza zapowiedz (CA 2015)

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Bardzo, a to bardzo źle mi się skacze. Praktycznie zawsze spadam do dziur.
Grafika 4/5
Muzyka 4/5
Dźwięków brak (jakieś zabijanie, chodzenie, chyba, że nie usłyszałem)
Fabuły jako tako brak, ale to w sumie nie ważne.
Grywalność... tutaj zwiększę sobie skale 6.5/10. To skakanie mi naprawdę przeszkadzało ;x
I wydaje mi się, że jest dziwna kolizja postaci po dotknięciu sufitu. Tak jakby to była magiczna-odbijająca ściana.
Ogółem fajna, chociaż daleko nie zaszedłem. Jako całość daję 4/5.

--------------------
Ludzie to źli ludzie ~ ja
Prosty Ekwipunek
Coś szykuję, dumdum

+Quote Post
Threef
post 5.10.2014 - 12:17
Post #3

Lawful Evil
Ikona grupy

threef_games

Nagrody:

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Szybkie sprostowanie:
Własnie zauważyłem że runner mode nie działa na Newgrounds (coś mówiłem o błędach HTML5?), a na GameJolt jest wersja z instalatorem. Zaraz będę uploadował single runtime bo wiem że to wkurza.

--------------------

Boom Ball | Flappy Souls | IT was only a dream | MinoTour | Super Space Dragons Delta - Unity | Warsaw Demonstrations | Small House in Red Woods | Clearing Floor | To The Princess, up we go! | 半 満 杯 瓶 (Half Full Vial) | 2 Guys 1 Weapon | Mash for Three | Fall Of: The Run | Racist game | Dashwood's Daring Delves | Dungeon Auto-Crawler | Infection | Blesk | Hero of Tower | Gra Tekstowa | Castle Conqueror | Not so space GAME | Dozo Gozaimazu | Hokej | Icy Tower | PotatoMan want to save world, but you'll not finish the game! | Dodge 'n' Dodge | Side Scroller | Catch The Easter Egg | WarWord Kittens | Icy Towel | Super'Bad'Man | Spell Hell | Notes | Lab Experiment Demo | Invaders! | The Roaring Game | Ucieczka | dotK | LD26 | Młot | Plants vs Plants | Ogień Olimpu | MotherShip | The Ship | Symulator jaskółki | Aparature Science - Tornado | Wyścig z AI | 3423

+Quote Post
ANtY
post 5.10.2014 - 14:57
Post #4

Prezes @ Frozen District Sp. z o. o.

Team: Frozen District

Nagrody:
Najlepsza Gra (CA 2015)
Najlepszy Zapowiedz (CA 2014)
Najlepszy GIF (CA 2013)
Najlepsza Zapowiedz (CA 2013)

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

skakanie jest słabe :/

graficzka wporzo nawet, ale nie lubię takich ciasnych mapek

--------------------

+Quote Post
Threef
post 5.10.2014 - 15:38
Post #5

Lawful Evil
Ikona grupy

threef_games

Nagrody:

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Tak, ciągle płaczę nad skakaniem. :/ Nie ja odpowiadałem za design a grafik. W pierwotnej wersji zażyczył sobie aby postać podczas skoku ślizgała się głową po suficie. Nigdy czegoś takiego nie widziałem i wydawało mi się to idiotyczne. No i dopiero pod koniec prac dowiedziałem się że mam dodać te zapadające się platformy. Przez to wszystko wygląda jak wygląda. sad.gif Nie jestem z tego zbyt zadowolony.

--------------------

+Quote Post
szmalu
post 5.10.2014 - 16:06
Post #6

Elder Veteran

Team: Clockwork Blueberry
Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Przez to też kolce są irytujące - za dużo przypadkowych zahaczeń się zdarza, przy niektórych mam nawet wrażenie, że niemożliwym jest ominięcie ich.

--------------------

+Quote Post
Danieo
post 5.10.2014 - 16:22
Post #7

Cadet
**

Team: TechSkull Games

Danieo

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Skoro gra jest dostępna w wersji HTML5, polecam wrzucić na Kongregate, zawsze jakieś drobniaki mogą wpaść.
A co do gry, przyjemnie mi się pykało. Ale gra trochę trudna (zapewne przez mój zerowy skill w platformówkach) tongue2.gif

--------------------
Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii ~Artur C. Clarke

+Quote Post
Sutikku
post 5.10.2014 - 17:51
Post #8

Forum Infiltrator

Nagrody:
Najlepsza zapowiedz (CA 2015)

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Ślizganie się po suficie. Z jednej strony ułatwienie (co nie koniecznie oznacza coś dobrego), z drugiej głupota. Na razie postać się odbija od tej ściany zamiast w nią uderzać. Trudno mi wyjaśnić, co mam na myśli. Gra jest jak najbardziej dobra, tylko to skakanie.

--------------------
Ludzie to źli ludzie ~ ja
Prosty Ekwipunek
Coś szykuję, dumdum

+Quote Post
Threef
post 5.10.2014 - 18:10
Post #9

Lawful Evil
Ikona grupy

threef_games

Nagrody:

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Ja dokładnie wiem o co chodzi. Nie ma żadnego odbicia, po prostu vspeed jest zerowany, a że gravity jest dość spore to takie to sprawia wrażenie. Jak już pisałem, to nie był mój pomysł na grę. Zrobienie tak aby postać mogła skakać 2 tile w górę i 4 w bok wymagało aby to wszystko tak było jak jest teraz.

--------------------

+Quote Post
Penguin
post 20.02.2016 - 16:56
Post #10

Cadet
**

Team: Laya Company
Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Nawet fajne! Przyciągające thumbsup.gif .

+Quote Post
IT-SYSTEM
post 12.10.2016 - 16:04
Post #11

Chicken

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Świetna robota moim zdaniem, fajny klimat graficzny, sam myślę nad czymś takim w przyszłości. Ogólnie dość trudna, choć dla mnie ma szczególny urok bo przypominają się czasy kiedy jeszcze coś na c64 robiłem. Gratuluję!

--------------------
Robimy aplikacje na Androida dla dzieci, rzuć okiem na: Kolorowanki dla dzieci i Puzzle dla dzieci. Fajne? Daj Plusika :)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22.02.2017 - 13:58