Skocz do zawartości

ruła


karolo320

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: ruła

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: Fruwamy sobie w tunelu unikając beczek. Ogólnie, moje pierwsze cuś w 3D. Zrobione, bo nie miałem internetu 2 dni :(. Jeśli ktoś byłby chętny zobaczyć kod (już nawet komentarze zrobiłem) i nie wyśmiać mnie po oględzinach, tylko wytłumaczyć, co jest źle i odpowiedzieć mi na kilka pytań, to z chęcią podeśle mu projekt.

 

Download: https://gmclan.org/up7221_4_ru_a.html

Rozmiar pliku: 0.98MB .rar

 

Download z wrzucaniem wyniku na stronke, żeby było spoko: https://gmclan.org/up7221_4_ru_a_multi.html

Autorzy:

Programowanie:
ja + Utermiko ze swoją dllką do HTMLa

Fabuła:
to raczej jest plagiat speedx3d z androida

Grafika:
ja!

Muzyka:
nikt

Screeny:

Bez_tytu_u2.png

Bez_tytu_u70c8d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Musiałeś się dowartościować i wystawiłeś ocenę 1?

W takim razie wyrównuję.

no to ja powinienem wyrównać znów wstawiając 1? Ogarnijcie się, po to jest średnia ocen, że każdy wystawia na ile myśli, że gra zasługuje, a nie, żeby średnią wyrównać na tyle ile on uważa, że powinno być.

 

Od zawsze na gmclanie takie herezje uskuteczniacie, meh :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja powinienem wyrównać znów wstawiając 1?

ranisz mnie :(

 

Zdawało mi się, czy szybkość gry wzrasta wraz z ilością punktów?

Tak. Wynik to prędkość tunelu mnożona razy ileśtam

 

Slabe, nawet jesli to twoja pierwsza gra to mogles sie bardziej postarac.

Dzięki za tę konstruktywną krytykę, następnym razem poprawię te błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt odkrywczy koncept, Karolku, ale i tak miła odmiana po zagraniu w The Grid..

 

Grafika zbyt prosta, niezbyt przyjemna, ale to silnik, więc nie oceniam.

Gameplay nie taki zły, można się chwilę pobawić (ale przydałby się celownik, jak już Utermiko proponował).

 

3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie być silnik(kod jest tak sztywny, że nic się nie doda praktycznie), to być minigra. Jak dorobie menu (nigdy), to uznam, że jest skończona.

Grafiki to tutaj nie ma xD

Jak według ciebie ma wyglądać ten celownik, bo nie potrafię sobie wyobrazić takiego czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze korytaż się zaginał i rozdwajał to by było bosko. Ale tak na łatwiznę, to możesz zrobić coś takiego że podczas biegu możesz zbierać miecze, i np.: zielony miecz będzie mógł zabijać zielone gobliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze korytaż się zaginał i rozdwajał to by było bosko. Ale tak na łatwiznę, to możesz zrobić coś takiego że podczas biegu możesz zbierać miecze, i np.: zielony miecz będzie mógł zabijać zielone gobliny.

 

Klania sie to co mowilem wczesniej, o braku kreatywnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jak t-800 pisze to jest sensownie, jak taxi mu wchodzi na konto to bucha nienawiscia na wszystkie strony

TAXI! Jak nie chcesz, by twój synalek dostał bana, to kwestie postowania pozostaw mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

po co placic 9k miesiecznie za neta skoro mozna miec jednego na mieszkanie, nie?

gra spoko, fajnie ze sie leci szybciej i jesli sie nie myle to z czasem pojawia sie tez wiecej przeszkod. Moj rekord niecale 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6852 to moj wynik, ale jeszcze popracuje nad tym ;)

Co do gry fajna minigierka, dodalbym jeszcze zakręty lewo prawo góra dół, jakąś muzyczke, bo się musze wspierać z neta grając w to (chociaż też potem możesz dać opcje wyciszenia muzyki), jakieś animacje chociaż podświetlanie tych białych kwadracikow na jakiś kolor, mogą migać, mogą być dziury w które się spada itd.. Potencjał jest. Podoba mi się jej prostota. Sterowanie to troszkę trwało zanim przestałem klikać przyciski na klawiaturze i chwyciłem mysz...

Moim zdaniem pomysł z dodaniem postaci która biegnie by popsuła to uczucie latania i zwariowanego wiru.

Warto to kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie utrudniał, to by się latało w nieskończoność ;x trzeba sie wiekszym refleksem wykazać

Mogę zwiększyć zasięg widzenia, albo troszkę wraz ze wzrostem szybkości, ale i tak wątpie, czy ktoś to teraz ściągnie :D

 

Co do gry fajna minigierka, dodalbym jeszcze zakręty lewo prawo góra dół, jakąś muzyczke, bo się musze wspierać z neta grając w to

zakrętów nie umiem zrobić. Myślałem nad tym, ale ta gra to moje 2 pierwsze dni z 3d i użyłem zbyt sztywnych rozwiązań chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dobrze sie gra :thumbsup:

 

jak dla mnie wolal bym jesce dodac mozlivosc grania ve dvuch playerach.

chyba nie zatrudne zrobic PL1 vs PL2:

- sterovanie na keyboard

- mniej przeskod i nizsa szybkosc pozvoli na konkurencie

- odrucanie przecivnika v bok przy kolizji na przeskody

- jump by uniknoc zderzeniu s innym graczem

 

moze i koop by sie dal:

- by otvorzyc brane, treba stluc kvadrat vybranego koloru. ve dvuch =dva kvadraty itp.

- albo koop v stylu ja zbieram zielone, ty modre a inne nam ubierajom lives

 

tzrymam kciuki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...