Skocz do zawartości

Kodowanie plkiów


Rekomendowane odpowiedzi

Nie otwieram gier i programów prosto z archiwum... dla twojej wiadomości wypakowałem te pliki i pokazał się ten błąd...

 

___________________________________________
ERROR in
action number 1
of Create Event
for object object0:

Error defining an external function.

 

Edit:

msvcr100d.dll - w innym jego DLL'u wyskoczyło mi to samo, pobrałem z google (no wiedzie znalazłem ten DLL w google) i wrzuciłem do folderu z grą, w tedy zaczęło działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie umiem tego zrobić żeby działało bez biblioteki.

Download(DLL, przykład, MSVCR100d.dll)

lub wystarczy pobrać: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

EDIT:OriPL założę się że masz odznaczoną opcję "Display errors messages" w zakładce errors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie umiem tego zrobić żeby działało bez biblioteki.

Download(DLL, przykład, MSVCR100d.dll)

lub wystarczy pobrać: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

EDIT:OriPL założę się że masz odznaczoną opcję "Display errors messages" w zakładce errors.

 

Problem rozwiązuje dodanie biblioteki MSVCR100d.dll do katalogu z grą... ciekawe... jak nie możesz tego napisać w MS Visual czy jak to się tam zwie to może przerzucisz się na coś mniej obszernego... np CodeBlock++ czy coś innego, ja się w to nie zagłębiałem wiec nie wiem...

 

A co do twojego Edita... gienialne rozwiązanie!! wyłączyć pokazywanie błędów wiedząc że on jest omg... świetny koder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OriPL: Chodzi o to że próbowałem na chyba wszystkie sposoby zrobić tak aby nie wymagało MSVCR100d.dll, vc++ mi najbardziej odpowiada, a CodeBlock++ to tylko środowisko ide które i tak korzysta z kompilatora mvcpp(i innych) ale jest gorszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązuje dodanie biblioteki MSVCR100d.dll do katalogu z grą... ciekawe... jak nie możesz tego napisać w MS Visual czy jak to się tam zwie to może przerzucisz się na coś mniej obszernego... np CodeBlock++ czy coś innego, ja się w to nie zagłębiałem wiec nie wiem...

 

A co do twojego Edita... gienialne rozwiązanie!! wyłączyć pokazywanie błędów wiedząc że on jest omg... świetny koder...

Niby jak odznacze tą opcje, to pisze Error.No ale skoro koder i dekoder działają, to jaki w tym problem?

No chyba, że ten błąd to coś poważnego. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...