Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dll tym razem do tworzenia i wypakowywania plików zip i rar.

extract_rar("nazwa pliku rar","miejsce do wypakowania") - wypakowywuje archiwum rar

extract_zip("nazwa pliku zip","miejsce do wypakowania","hasło,jeśli brak daj spację") - wypakowywuje archiwum zip

extract_zip_url("link url do pliku zip","miejsce do wypakowania","hasło,jeśli brak daj spację") - wypakowywuje archiwum zip z serwera

create_zip("ścieżka do folderu lub pliku","nazwa pliku wyjściowego","hasło,jeśli brak daj spację") - tworzy archiwum zip

 

Download (dll+gml)

 

Update:

Dodałem sprite_add_zip, background_add_zip, sound_add_zip, sprite_add_zip.

Download(dll, przykład, archiwum do przykładu)

Zamiast sprite_add() można dodać sprite_add_sprite() co podmieni nam sprita(np pustego), tak samo można zrobić z resztą.

 

Update:

Teraz działa bez MV C++ Redistributable Package

Download(dll, przykład, archiwum do przykładu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, to napewno nie jest takie proste.

Edi mam pytanie, a mianowicie, czy mógłbyś zrobić tak żeby to były też pakunki innego rodzaju ?

No bo wiesz, każdy może sobie otworzyć rara, czy nawet złamać hasło do niego, ale nie każdy może wypakować jakieś inne rozszerzenie, już nie tak znane, wręcz wql nieznane.

Przykładowo, zamiast rara dać jakiś format Music.mdg, i nie każda osoba potrafiłaby to rozpakować,a wrazie czegoś możnaby było dać hasło do rozpakowania pliku.

Dokładnie mówiąc, chodzi mi o coś dzięki czemu możemy dać rozszerzenie jakie chcemy, a i tak możemy z niego pobierać pliki itd.

 

Jeśli nie możesz to trudno, ale to tylko tak mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem jak inni, ale ja, gdy widze jakies nieznane mi rozszerzenie to jako pierwsze probuje je otworzyc w notatniku i winrarze. Co ci da zmiana formatu? 100x lepsze będzie zakodowanie. Na upartego grafike tez mozesz zakodowac. Przykladowo, robimy plik .gpj i otwierany w notatniku. Pozniej piszemy w pierwszej lini rozmiar powiedzmy x5, i w kazdej kolejnej linijce opisujemy wartosciami rgb podzielonymi przez 2 pojedyncze pixele. Kto normalny bedzie probowal to rozszyfrowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_brute_force

Łamanie 128-bitowego szyfru (AES) na milionie komputerów, każdym potrafiącym wykonać miliard prób na sekundę zajęłoby:

miliardów miliardów lat,

czyli niemal czas życia wszechświata (który wynosi niecałe 14 miliardów lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...