Skocz do zawartości

Pacman


karolo320

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pacman

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: Jest to kopia chyba każdemu znanej gry Pacman. Wędrujemy czerwonym ludzikiem w kształcie kulki i zjadamy diamenciki, żeby przejść do następnego lvla. Przeszkadzają nam w tym duszki, które chcą nas zjeść.

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 1.20(około) MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Karolo320

Fabuła:
brak

Grafika:
GM8.0

Muzyka:
brak

Screeny:

skrin1.jpg

skrin2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och... Czemu nie dałeś do gm-clanowego uploadera..?

 

Jak mi się z rapidshare załaduje i ściągnie , to w edit dam ocenę , ale na screenach wygląda że prawie w ogóle się nie wysiliłeś. Znaczy , jakiś czas już tu jesteś i znasz wiele rzeczy , chyba że w grze są jakieś bajery co mnie zainspirują , jak już mówiłem , ocenię w edit.

 

edit :

 

Ja tu nie mam zbytnio co oceniać , chyba nawet podobny był przykład w gm 6.0

A jeżeli mam już ocenić to 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojęcia dlaczego ktoś takiemu czemuś miał wstawić pięć gwiadzek (podejrzewam, że to autor gry). naprawiłem to.

 

samej gry nie ściągałem, prezentacja jest wybitnie marna. gdyby wyglądało to lepiej, może bym czekał 5 minut żeby rapid pozwolił mi pobrać to coś. naucz się pakować pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak zacznę od tego fabuła gry-był sobie jeden pac-manek lecz zachorował i ma czerwonkę bo zawsze był żółty ale nie w tej części będzie musiał zbierać wielkie i małe diamenciki sprzedać je i kupić sobie polupirynkę by iść się leczyć ale złe potworki chcą mu ukraść i go zjeść hmm (ale złodzieje prawda ? ) ale nasz bohater nie daje się i odważnie pokonuje poszczególne lvle i kradnie diamenty by kupić sobie lek w aptece okazuje się że apteka zamknięta i bohater i tak umiera :-)

a co do gry- niby fajan ale odbiegająca i odżucająca ludzie nie będę grał czerwonym pac-manem gra zasługuje na 2,5/5 za starania zaraz podeślę co nieco :-) czekajcie na edit-a :-)

 

proszę coś ode mnie może wam się nie spodoba ale po raz kolejny w moim drógim fan aracie chcę pokazać swoje odczucia co do gry.

 

https://gmclan.org/up6167_5_DYZMEK_FAN_ART_PAC_MAN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dyzmek, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś nawet w 0.1% tak śmieszny jak Korodzik, no i do tego nie umiesz robić fan artów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy się go tak przyczepiliście ? Chłopak chciał zabłysnąć zrobił pierwszą w pełni skończoną grę , a wy go oceniacie w skali jakiej wy jesteście oceniani ;) .

Ogólnie to do tej gry nic nie mam , tak właśnie się zaczyna , kto wie , jak go tak nie będziecie zniechęcać to może doda do tej gry jakieś modyfikacje :D .

EDIT:Uczepić się koloru bohatera gry... <FACE PALM>

nic dodać , nic ująć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt zbyt surowo potraktowałem karolo320 tym bardziej ze on moja grę przyjoł dość dobrze chodź c**j ze mnie nie programista :-( wszystkie moje gry sa na gotowym kodzie bo sam zadnego nie umiem ale tak sie zżyłem z tworzeniem gier i granie w gm-owe gry że nie przestanę i pragnę zrobić chodź taką grę jak modern warfare 2d zrobione przez chyba amerykanina w game meakerze grę dziś już 2 razy przeszedłem na prawdę wciąga i jest wspaniała super gierka wydażenia jak w mw 2 tyle że 2d i proszę was abyśćie mnie też nie krytykowali ja mam tyle pomysłów na gry a gówno umiem i nie mogę nic zrobić :-((((((((( :-((( wy się śmiejescie z moich gier koledzy też mówią bym w końcuz tymi produkcjami skonczyl bo się ośmieszam może faktycznie poduczę się troche kodu ale na prawde przepraszam że tak wszystkich urażama le zdałem sobie sprawy że sam nic nie potrafie bez przykladow gmclanowiczow pomocy i gotowych kodów :-(

 

gdyby ktoś zechciał być moim nauczycielem i mnie uczyć był bym wdzięczny :-) mam dość seidów , reirów i innych gier bez sensownych chciał bym tworzyć porządne gry moje gg 2654052 jak ktoś chciał by mnie uczyć będę wdzięczny po malutku od prostych rzeczy i może jakiś spradzianik i tak po troche troche az bede juz umial sam troche kodu i co jak sie tworzy iwgl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ;] mam dla cb wspaniały kurs GML (to naprawde nietrudne) a mianowicie jest to:

KURS ANGIELSKIEGO!!! :thumbsup: I po nauczeniu niektórych słówek poprostu w części zrozumiesz działanie kodu ,sam stworzysz gry :rolleyes: ,a jeśli czegoś nie bendziesz potrafił zawsze masz ludzi forum do pomocy.

Alternatywą kursu jest wujek google(translator) ,niezbyt piekny ale zrozumieć tłumaczenie można na luzie.

Oto magiczny sposób na zrozumienie języka GML bez nauczyciela!!!

Już teraz możesz to kupić za jedyne 0.00zł ,i do tego gratis możesz posiadać wiedze do szkoły!!

 

A tak bez żartów kurs/translator=key to GML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...