Skocz do zawartości

Gry na GMC...


Adriann

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak,jak wszyscy pewnie zauważyli poziom gier gmclanowych leci na ryj...coraz bardziej,więc proponuję podać nową kategorię obok gotowych gier i programów,kategorię którą można by nazwać mini-gierki albo coś,chodzi mi o takie gierki jak proste klony łapania clowna czy ponga..co by nie mówić jednak są lepsze gry na stronce,a takich popierdułek się ostatnio namnożyło... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu. To że syf oddzielimy nie znaczy że przestanie się pojawiać. A jak go oddzielimy to będzie jeszcze większy syf. A co do poziomu to wcale nie jest tak źle. Nie licz że w każdym miesiącu ci dobra produkcja wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi jedną cienką grę dodaną ostatnio. Chyba za rzadko tu przebywam.

 

Poziom gier naprawdę nie jest taki niski, zacznijcie najpierw od siebie, bo niektórzy, co się tu wypowiadają sami zasyfiają nam działy. Nie każdy ma czas dążyć do perfekcji lub po prostu nie każdemu się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,jak wszyscy pewnie zauważyli poziom gier gmclanowych leci na ryj...coraz bardziej,więc proponuję podać nową kategorię obok gotowych gier i programów,kategorię którą można by nazwać mini-gierki albo coś,chodzi mi o takie gierki jak proste klony łapania clowna czy ponga..co by nie mówić jednak są lepsze gry na stronce,a takich popierdułek się ostatnio namnożyło... :]

 

Śmierdzi mi to... Mną ;p

 

A tak, ogólnie to popieram :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była ankieta i tam można było napisać swoje propozycje, nie rozumiem dlaczego teraz piszecie o swoich pomysłach...

Próbujecie coś przepchnąć na chama, powiedzcie szczerze że ankieta była dupna- w tej ankiecie mnie się podobała propozycja aby właśnie najlepsze gry były na takiej topliście czy jakoś tak i to by wystarczyło... W końcu te gwiazdki i ocena adminów coś znaczy, no chyba że macie to głęboko gdzieś. Ewentualnie byłoby fajnie żeby oprócz najnowszego posta można by posegregować pod względem gwiazdek i gra gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakładać dupne tematy i dzielić cudze gry na lepsze i gorsze wzięlibyście się do roboty. Co to w ogóle za pomysł? Może od razu podzielcie forum na kategorie: Super gotowe gry, Dobre gotowe gry, średnie gotowe gry, słabe gotowe gry, syf. To samo z demami i zapowiedziami. Serio darujcie sobie i organizacje forum zostawcie administratorom. Do tej pory jak były potrzebne nowe działy to je dodawali, więc nie widzę potrzeby wymyślania dodatkowych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to już raz?

blablabla

może zamiast marudzić, sam ruszysz dupę i zrobisz coś dobrego?

Zrobił przykłady które równie dobrze sprawdzają sie jako wciągajace gierki, np. rurki :D

A co do pomysłu to gdyby go trochę zmienić... Stworzyć dział mini-gierki gdzie nie trafiały by dupne gry, ale wstawiali by tam ludzie gry które są małymi gierkami, np. taki ping-pong, gdy ktoś ma ochotę pogrć w jakąś minigierkę a nie ma w jaką to wchodzi do tej kategori i ma ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest grą jak jest dobra. W EA nie dzielisz gier na normalnej długości i absurdalnej długości, nie?(A te ostatnie, są absurdalnie krótkie)

Tak samo na mini(aka drobne, krótkiem) i "normalne"(aka wydłużone w czasie grania) nie dzielisz więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...