Skocz do zawartości

Zablokowane Pac-Man Revenge


dyzmaken

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

już jest gra którą zapowiadałem parę dni temu a mianowicie ,,Pac-Man Revenge''

Screeny:http://www.gmclan.org/up6179_4_Screeny_z_Pac_Man_Revenge.html

Pac-Man Revenge download://www.gmclan.org/up6179_4_Pac_Man_Revenge.html

FABUŁA GRY

na początku jesteśmy żółtym krążkiem który chodzi i rozwala ludzi ze sowjego karabinu ale potem zaczyna się dziać (3 chapter) kiedy spotykamy oddział swoich ludzi(niebieskie krążki) i pomagamy im w walce z wrogiem,nawet potem stajemy się jednym z nich (4 chapter) i wykonujemy zadania specjalne za pomocą nowej broni laserowej.

 

Może być też tak że będzie misja w której mamy zabić jakąś specjalną postać wtedy nie wolno nam zastrzelić żadnej niewinnej postaci (zielone krążki).

 

Autor Gry

GRA STWORZONA PRZEZ:DYZMAKEN

Grafika:DYZMAKEN

Muzyka i efekty:DYZMAKEN

fabuła:DYZMAKEN

 

 

rok i data produkcij:15 grudnia 2009.

data wydania gry do pobierania:16 grudnia 2009.

 

Miłej gry jest to moja pierwsza gra więc prosze nie spodziewać się jakiś mega emocij.

 

 

Edytowane przez Mimek
Na dostosowanie się do szablonu masz 24 godziny. W innym wypadku będzie warn. Nie używaj takiego kolorowania, bo można dostać oczopląsu. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria, myślałem, że zawału dostanę jak spojrzałem na tego posta. nie dość, że nie ma screenów, to formatowaniem chyba bawił się jakiś bachor

ściągam to. plik waży 17mb. MP3spaoetjgoaiwjtoistgios

w paczce jakiś folder z czterema plikami, do których nie chce się zaglądać. mimo to otworzyłem plik "DLACZEGO TAK A NIE INACZEJ".

DLACZEGO TAK A NIE INACZEJ ?

tutaj opiszę dlaeczego nie które nie dociągniecja w grze powstały.

 

1.to że kule zostają w ścianach i zabijają wrogów jest efektem tego że nie umiałem zrobić tak aby nie zostawały w ścianach.

 

2.ta sama muzyka w każdej planszy

nie wiem jak zrobić co rundę inną muze.

 

3.brak animacij postacij tylko sunięcie się po planszy jest spowodowane tym że nie wiem jak zrobić anime postaci która idzie i wykonuje ruch nogami.ale w tej grze i tak nie trzeba nóg bo to kula żółta.

 

W RAZIE INNYCH NIEDOPATRZEŃ W GRZE PROSZE PISAĆ MÓJ NUMER GG:2654052.

zmartwię cię: ta gra to jedno wielkie niedopatrzenie. kiedy pisałeś, że rozgryzłeś GMa, kłamałeś. nie testowałem, czy guziki w menu mają maski. WYWAL MUZYKĘ MP3. grafika: rozumiem ripy, ale korzystania gotowych grafik z folderu GMa nie pojmę już nigdy. to, co wybazgrałeś, to %@#t!@&$ po co zbierać kropki, skoro wystarczy wziąć gwiazdę? to ma być PAC-MAN, ja tu chcę kończyć etapy po zebraniu wszystkich kropek. po śmierci lub ukończeniu etapu trzeba czekać jakieś 6 sekund. strzały pozostające w ścianie zostawię bez komentarza. grywalności tu nie ma żadnej.

pamiętaj: najpierw GM, później wóda.

3/10 -> 1/5 (autor wystawił sobie 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie testowałem, czy guziki w menu mają maski.

Nie mają :D Trzeba umiejętnie celować w napis :P

A co do gry, to zagrałem nawet w pierwszy level ale miałem dość poziomu ładującego się minimum minutę;/

Serio, niepotrzebnie to tu wstawiałeś, tylko humor ludziom psujesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...