Skocz do zawartości

Angels Downfall


Gibki Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje, a może nikogo nie ruszy, ale GMClany, oto przedwczesne demo dla was, bo obiecałem, że w tym miesiącu będzie ^^

YAY! DEMO! W końcu! Tak długo (nie)czekałem!

Ponieważ dla wielu nie chce się zaglądać do opcji, to piszę tu podstawowe sterowanie:

Strzałki - Chodzenie

Z/X/C/V - Umiejętności

Q - Interakcja

Można sobie spokojnie to zmienić, oprócz tego w opcjach do zmiany jest np rozdzielczość czy szybkość gry.

 

Do pełnego dema zostało:

-Tutorial

-Wymiana kilku grafik

-Polepszenie bossów

-Poprawa paru błędów

-Zrobienie sterowania klawiatury dla gracza drugiego(póki co gracz pierwszy klawiatura, drugi pad, w trybie jednoosobowym klawiatura i pad)

-Coś tam jeszcze, ale nie pamiętam ^^'

 

W demie macie:

8 postaci

2 plansze

 

Wszystkie zażalenia/znalezione bugi/pochwały/krytki mile widziane(no może krytyki niekoniecznie :D )

 

Uwagi:

Standardowo jest język angielski, jednakże jestem w trakcie tłumaczenia i większość i tak po polsku jest ^^'

 

Temat przeniesiony do Dema gier i programów - Uzjel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no i tak to jest z dzisiejszym gmclanem, nikt gierek nie robi, a jak już ktoś robi i się napracuje to mają to kompletnie w dupie

 

anyways:

-mysle, ze oddalenie jest zbyt duże, postacie na ekranie są zdecydowanie za małe, jak i elementy otoczenia

-przeciwnicy spawnują się na mnie co chwile w sumie nie wiem dlaczego, ani nie wiem jak przewidzieć gdzie się zespawnują

-średnnio ogarnąłem jaki jest cel gry, w sensie jak przejść te mapkę, po jakimś czasie się skapnąłem, ze tam po prawej na górze liczyło mi jakieś zielone cosie ale nie wiedziałem jak ani skąd je brać

-gra jest trochę zbyt chaotyczna i trochę za łatwa, w ogóle nie ogarniając co się dzieje przeżyłem bardzo długo, powinna bardziej karać za błędy, może mniej przeciwników, ale żeby stanowili konkretniejsze zagrożenie?

-w opisie typka z gór "drze naprzód", powinno być chyba "prze naprzód"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię.

Więc tak:

-W opcjach możesz sobie przybliżyć/oddalić jeszcze bardziej.

-Zapomniałem dodać, że zmienię sposób spawnowania na widoczne spawnery, bo fakt, dziwnie jak tak z ziemii wychodzą z dupy

-Właśnie dlatego tutorial chcę dodać. Na mapie spotkasz takie duchy i musisz je zabić :)

-Niedawno i tak zmieniłem system spawnowania i jeszcze do końca nie ustalałem trudności.

 

 

Dzięki za opinię, do oficjalnego dema poprawię to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś mnie na pole walki, a kompletnie nie wiem co się dzieje .-.

Nie mam pojęcia jak się bronić przed potworami, bo niby ich mogę zabijać, ale jakoś ich dużo, w ten czas spokojnie stracę całe życie. W ogóle nic nie ogarniam co się dzieje w grze i to jest smutne. Ale z tego co widzę w temacie z grą, gdzie wrzucasz co i jak, to gra jest fajna, po prostu jej nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wiedziałem, że aż tak wielki dezorient będzie :/

Nie możesz się blokować

Tak jak napisałem, jeszcze zmienię system spawnowania, ale tak, jedyny sposób na przeżycie to zabicie wszystkich zanim oni zabiją Ciebie.

W skrócie:

-Spełnij warunek do przywołania bossa(zabij x czegoś/przeczekaj/coś innego, na każdej planszy jest inaczej)

-Zabij bossa

-Wybij resztę przeciwników(wiem, że jest to trochę nudne, dlatego zastanawiam się jak to zmienić. Pomysł? Póki co jedyny mój nowy pomysł, to taki, że przeciwnicy powoli sami ginął, jednakże wtedy Ty tracisz expa.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja co po bossie. Będzie ileśtam czasu i w ten czas wyzbierać jak najwięcej czegośtam. Im więcej nam się uda tym większy jakiśtam bonus. A ja idę sobie pograć jeszcze raz w to, może jak ogarnę to odczuję ten fan. PS, gdzie ta opcja żeby zwiększyć zoom na postać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o same animacje stania postaci, czy coś jeszcze?

Postacie będą po części wymieniane i ulepszane i tak.

 

Ogólnie z tych animacji co ujrzeliście 100% są moje i dlatego są tak ubogie, postaramy się je wzbogacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ZMIANY:

- Poprawa kolizji kapliczek(w końcu!!, jak mi się projekt zepsuł zapomniałem ponownie poprawić)

- Tutorial

- Standardowo mniejsza rozdzielczość

- Animacje stania(będą jeszcze ulepszane :) )

- Ulepszenie kopnięcia u wojownika

- Poprawa particli u maga ognia

- Poprawki strażnika:

a)Poprawa kolizji ataku 1 i 3

b)Zmniejszenie cd 3 ataku

-Zwiększenie obrażeń dla 3 ataku u Ninji

-Zwiększenie obrażeń 1 ataku dla Strzelca

-Zwiększenie obrażen 1 i 2 ataku dla Maga

-Nowa postać

-Nowe wczytywanie

-Poprawka literkówki zauważona przez Antego :D

 

Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem poprzednie demo ale nigdy nie znalazłem czasu by je odpalić. To co dałeś teraz też pobrałem od razu, ale pewnie bym olał. W końcu jednak odpaliłem żeby jednak coś napisać.

 

Jak dajesz ludziom grę w instalatorze to zadbaj o niego. Możesz bez problemu podmienić swoje grafiki w GGS.

Odpaliłem grę i zobaczyłem biały ekran na pierwszym monitorze. No dobra, poczekałem chwilę, poszedłem zrobić kanapki, wróciłem, zjadłem kanapki, zastanowiłem się czy zrobić kolejną, poszedłem do lodówki, zastanowiłem się z czym zrobić po czym ją zrobiłem. Wróciłem do komputera i nie zdążyłem zjeść kanapki bo gra się włączyła.

 

Menu wygląda dobrze. Nie mam zarzutów. Opcje działały dobrze i mam nadzieję że wszytko działa. Ja nic nie zmieniałem.

 

Włączyłem "Single Player" i dokończyłem kanapkę. Może niepotrzebnie zrobiłem alt+tab, bo już jest tylko czarny ekran. Na tym przygoda na razie się kończy. Odpowiem szybko na maile i spróbuję włączyć ponownie za 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka minut i nie ukrywam że mi się spodobało, dużo postaci i możliwych akcji,widać ogrom pracy włożonej w grę.Co prawda ja bym wymienił 100% grafiki-zupełnie mi się to nie podoba wizualnie a w akcji jest jeszcze gorzej-ale to oczywiście kwestia gustu.Ogólnie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignatus, dzięki.

Tak, grafika nie zachwyca, ale początkowo sam rysowałem to wszystko, to już przy takim stylu zostaliśmy :)

Pobrałeś tę nową wersję? Bo jak tak, to tylko coś u Threefa nie tak :D

 

Ale miałem już wcześniej dziwny przypadek, na moim kompie(nie ważne czy już wyeksporotowałem, czy z GMa odpalałem) wszystko działało, a u każdego innego nie działał kod step w jednym obiekcie, musiałem zmienić na begin step i wszystko zadziałało..

 

Także Threef, nie mam pojęcia o co chodzi, chyba,że komuś się jeszcze tak zepsuje, to wtedy wrzucę jeszcze raz, bo może być to wina narzucenia jednego pliku na drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni raz jak pobrałem to nie instalowałem. To jest świeży install. Na 100% wina jest mój sprzęt. Pewnie masz to słabo zoptymalizowane i mój Atom 1.06 GHz nie daje rady. Albo może to że mam 2 monitory i gra stara się odpalić na fullscreenie? W ogóle co ma się pokazać po wybraniu "Single player"? Ekran wyboru postaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Spoko filmi, coś takiego chyba najwięcej powinno dać autorowi do myślenia, zobaczyć jak ktoś obcy gra w jego grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Jak potrzebujesz pomocy z grafiką to mogę coś spróbować, ale jakośc wojzaxa oczywiście to nie będzie, bo nie grafik hir :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...