Skocz do zawartości

Shooting Easter


Matrix_

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Shooting Easter

 

Gatunek: Akcja

 

Opis: Wielkanocny kurczaczek ma za zadanie pokolorować jajka znoszone przez kury. Lecz musi uważać, aby swoim pojazdem nie zniszczyć jajek. Ponieważ marnotractwo jajek nie jest wskazane. Gra stworzona na święta :)

 

Download: https://www.dropbox.com/s/xolyc4vbbzvp2wb/S...ult-1.0.0.0.exe

Rozmiar pliku: 3 035 136 bajtów

 

Autorzy:

Programowanie:
Jan Bartula

Fabuła:
Jan Bartula

Grafika:
Jan Bartula + Background -Wujek Google

Muzyka:
Brak

Screeny:

214uyya.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to aż tak źle. Na przyszłość wrzucaj zdjęcia na serwisy do uploadowania zdjęć. Dropbox się nie nadaje, http://imgur.com/ jest teraz jednym z lepszych.

 

Co do gry to wygląda na wystarczającą ilość włożonej pracy. Jak wrócę do domu to zagram i zrobię Ci listę tego co możesz poprawić niewielkim kosztem, żebyś mógł się jeszcze czegoś przy okazji nauczyć. Jest dobrze. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby jeszcze screen był dobry...

po pierwsze poprawił bym Huda, nie wiadomo o co chodzi w tej grze...

Zaraz wrzucę nowego, zrobię jakiś wstęp...

 

Nie wygląda to aż tak źle. Na przyszłość wrzucaj zdjęcia na serwisy do uploadowania zdjęć. Dropbox się nie nadaje, http://imgur.com/ jest teraz jednym z lepszych.

 

Co do gry to wygląda na wystarczającą ilość włożonej pracy. Jak wrócę do domu to zagram i zrobię Ci listę tego co możesz poprawić niewielkim kosztem, żebyś mógł się jeszcze czegoś przy okazji nauczyć. Jest dobrze. :thumbsup:

Gra była zrobiona 2 tyg temu, ale do sanatorium pojechałem, po za tym zastanawiałem się czy się nadaje...

Ok, będę czekał :D. Gra była zrobiona gdzieś w 3 dni, ale wszystko było sprawdzane i testowane przezemnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, grywalne to! Jest to bardzo dobrze zrobiona gra!

 

Pierwsze co musisz poprawić to kolizje koszyka z jajkami. "Łatwiej jest wybaczyć że jakaś kolizja nie zaszła, niż narzekać że kolizji nie było a doszło do niej.".

Pod drugie kurczaki uciekły mi za mapę. Musisz im tego zabronić.

Po trzecie: tekst. Ten w rogu byłbym w stanie wybaczyć, ale hp na jajkach to głupota. Pokombinuj z UI. Wystarczy że dodałbyś tło i ramkę pod napisy w rogu i było by fajnie.

Po czwarte: zasięg broni. To jest chyba farba, choć wygląda jak serpentyna. Niech leci przez 3/4 ekranu, spowalnia i spada na ziemię. To lepsze niż magazynek.

Po piąte. Nie docenia się tego, ale dużo to zmienia - Ekran startowy. Nawet głupi obrazek 'Unikaj jajek i strzelaj w nie.' wystarczy.

Dopiero szóstym elementem jaki bym poprawił jest grafika. Jajka powinny się toczyć i być jajowate. Kurczaczek powinien ruszać losowo głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, grywalne to! Jest to bardzo dobrze zrobiona gra!

 

Pierwsze co musisz poprawić to kolizje koszyka z jajkami. "Łatwiej jest wybaczyć że jakaś kolizja nie zaszła, niż narzekać że kolizji nie było a doszło do niej.".

Pod drugie kurczaki uciekły mi za mapę. Musisz im tego zabronić.

Po trzecie: tekst. Ten w rogu byłbym w stanie wybaczyć, ale hp na jajkach to głupota. Pokombinuj z UI. Wystarczy że dodałbyś tło i ramkę pod napisy w rogu i było by fajnie.

Po czwarte: zasięg broni. To jest chyba farba, choć wygląda jak serpentyna. Niech leci przez 3/4 ekranu, spowalnia i spada na ziemię. To lepsze niż magazynek.

Po piąte. Nie docenia się tego, ale dużo to zmienia - Ekran startowy. Nawet głupi obrazek 'Unikaj jajek i strzelaj w nie.' wystarczy.

Dopiero szóstym elementem jaki bym poprawił jest grafika. Jajka powinny się toczyć i być jajowate. Kurczaczek powinien ruszać losowo głową.

 

1. Tak muszę to zmienić. Zamiast sprawdzania x+1 to zrobię maskę.

2. Ok.

3. Tekst to tylko na razie jest przykładowy. Bo nie robiłem czegoś lepszego.

4. Magazynek zaraz zniknie. Wszystko będzie w ml. I np. maks 500ml. Ślad się zrobi. Mogą występować lagi przy dłuższym graniu bo chyba się nie niszczą po wyleceniu za mapę.

5. Obrazek, a po naciśnięciu [enter] pojawia się w randomowym miejscu nasz bohater.

6. Z grafiką będzie kicha. Bo ja nie za dobry grafik. A grafika nie mam. Głowę to się łatwo zrobi.

 

Jutro myślę że wstawię nową wersję, bo dziś mam imprezę małą. Cieszę się że gra się podoba i jest ona grywalna.

Mam nadzieję żę ktoś jeszcze pobierze grę i ją skomentuje.

 

[edit]

Myślę jeszcze, żeby grafika byłą bardziej rysunkowa. Taka jak np. ta tubka z lukrem. Nie angażujący się kolor i czarny obrys dookoła obrazka.

Chce żeby gra wyglądała jak taka kolorowanka, ale bez przesady. Jak myślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...