Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online v0.60


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po długim oczekiwaniu z pełną dumą mogę podzielić się nową wersją Almory, oznaczoną numerkiem 0.60. Do ściągnięcia 44MB. Mam nadzieję, że nie będzie większych błędów podczas grania. Zdjęć na razie nie wrzucam, bo Almore każdy zna :), a jak nie zna, to są w odpowiednich tematach.

 

Zapraszam do zabawy :D

 

Almora MIRROR 1

Almora - MIRROR 2

 

Update do wersji 0.62, rozwiązuje problem z rozłączaniem, healthbarem, reputacją, doszły wiadomości w tavernie:

http://hqsoft.internetdsl.pl/Almora-OnlineV062.zip (tylko EXE, resztę plików pobieramy z wcześniejszym pakietem)

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak wytrzymałem i teraz ściągam zara jak coś zedytuje posta i zdam relacje...chociaż nie zdam bo nie grałem w bete jakąś inną więc adios ide grać w to :evil: aha i mam jeszcze pytanie czy to już nie jest beta bo ja czytałem ]:-> że jak jakaś gra ma 0.xx to znaczy że to jest jeszcze beta ;p [...głupie pytanie nie?...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehe, napisalem bota do Tibii to tera zrobie pierwszego bota do Almory.

zart :P

 

anyway, mam nadzieje, ze Wasz projekt stanie sie popularny i zostanie zaakceptowany przez Waszych graczy.

Jakie sa minimalne wymagania komputera do uruchomienia gry? Kiedys jak probowalem uruchomic Almora 0.5x to zacinalo sie przy ladowaniu - prawdopodobnie brak ramu bo komputer ledwo wyrabial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

BUG pojawia mi się napis Connection failed, chociaż nadal mogę grać, a po chwili mnie wywala. Serwer nie wytrzymuje, czy wina mojego neta ?

btw. na http://almora.gear-studio.com/ jest inny port wpisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUG pojawia mi się napis Connection failed, chociaż nadal mogę grać, a po chwili mnie wywala. Serwer nie wytrzymuje, czy wina mojego neta ?

 

Mam dokładnie ten sam problem

 

EDIT: O natomiast teraz mi pisze "Server acceptation failed" i w ogóle nie mogę do gry wejść -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLAD!

 

Tak jak poprzednio.

"Brak pamieci wirtualnej":

 

Moj komputer:

800 MHz

512 MB Ram

 

errtg8.jpg

Prawdopodobnie ten pierwszy raz gdy sie uruchamia to rozpakowuja sie pliki. Jest moze jakas wersja gry odrazu z rozpakowanymi plikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra się wczytuje już chyba 7 minut, a wczytało dopiero 1/3 gry -_-. Chwile sobie poczekam zanim zagram.

 

[edit]

Lol, Almora zabrała tyle pamięci, że nie zostało nic dla reszty programów i system zaczął wariować :P W niektórych programach nie było kilku zakładek, lub obcinało tekst :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

częściej mnie wywala, do tego jak włączałem, cos sie z rozdziałką stało i musiałem regulowac monitor, a jak wyłączyłem pokazał się znany z windowsa błąd "wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta, bla bla bla, nie wysyłaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...