Skocz do zawartości

Jeden klucz seryjny i wiele komputerów?


Paindemonium

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwe by aktywować na jednym kluczu seryjnym Game Makera na dwóch komputerach? Nurtuje mnie to pytanie zwłaszcza że na stacjonarce i laptopie tak robiłem z wersją standard, a teraz mam z Humbla pro i android export. Dostałem tez wersję na steam, która ewidentnie zdaje się być niepowiązana z kluczami licencyjnymi do wersji non-steam. Czyli to tak jakbym miał dwie, autoryzowane wersje. Pytam się bo po pierwsze planuje wymianę kompa, po drugie mam laptopa na którym też często pracuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.reddit.com/r/gamemaker/comments...iple_computers/

 

Wynika że masz rację. Kilka PCtów mozna w ten sposób załadowac jedna licencją np 3 i więcej ale nie można na nich wszystkich pracować jednocześnie. Można np na dwóch. Ale jest jeszcze fakt że jest wersja steam co potwierdzaja użytkownicy że to tak jakbyś miał 2x osobny zestaw seriali. Jeszcze ze starszych postów wywnioskowałem że był też limit isntalacji ale to chyba chodziło o wersje CD albo klucze CD a potem trzeba było ubiegać się o reaktywację klucza.

 

Nie mniej aktualnie wygląda to chyba tak: Masz Steam wersję, działa tylko na twoim koncie. Masz jeszcze serial osobny, działa niezależnie od steama na wymienionych wyżej zasadach. Oznacza to ze moge np pracować na swoim steamie, a seriala pożyczyć koledze z którym pracuje nad projektem itp. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...