Skocz do zawartości

That's all Folks!


Czołg Krymski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

That's all Folks!

 

programowanie: ja+extremephysics

muzyka: ja

itd też ja

 

fabuła: jeszcze nie mam co do niej pewności, ale najprawdopodobniej będzie w dużej mierze nawiązywać do mojego starego niewypału Sax. Wstępnie ma to być historia czterech ludzi, których ścieżki w pewnym momencie się ścinają. Biznesmana, mafiozy niższej rangi, dziadka i więźnia. Gra podzielona będzie na cztery akty, w których steruje się poszczególnymi charakterami - ucieczka z więzienia w przypadku więźnia, ucieczka przed rozwścieczonym kartelem w przypadku mafiozy, próba odnalezienia swojej żony w przypadku biznesmena i historia znana z Saxa w przypadku dziadka.

 

Co prawda pracuję nad grą od dwóch dni i niby ciut za wcześnie na zapowiedź, ale mam dziwne przeczucie, że to wypali :) Co do samej rozgrywki, to opierać się będzie na wspomaganiu się prawami fizyki, by przejść z punktu A, do punktu B, znajdźki, małe questy, czasem ucieczki, czasem konfrontacje itd. Trzymajcie, macie tutaj mały test https://gmclan.org/up7193_4_WIPWIPWIP_PREPREALPHA.html oceńcie, co do poprawy, co wam się gryzie itp

Sterowanie strzałkami, lewym przyciskiem myszy można podnosić skrzynie

d69ia8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Filar Społeczności

dwa dni to wcale niewiele jak na zedytowanie przykładu dołączonego do rara z extremephysics i narysowanie prostego tilesetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dopiero teraz ściągnąłem tę grę i to dużo lepsze niż myślałem. Chociaż mam bekę że jak podłożysz klocek pod postać to możesz dowolnie latać w powietrzu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz ściągnąłem tę grę i to dużo lepsze niż myślałem. Chociaż mam bekę że jak podłożysz klocek pod postać to możesz dowolnie latać w powietrzu xD

tak samo bylo w wilczym szańcu, który jest moim zdaniem bardzo niedoceniony, dawno żadna gra mi nie sprawiła tyle frajdy serio

nie wiem dlaczego ale lubię w grach biegać pod teksturami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ta fizyka totalnie ssie w obecnej formie,ogólnie jako gra to nie dla mnie

 

ALE wygląda tak bajecznie że koniec świata.10/10 za wygląd - wejscie pod teksture,latajace ptaki, ogolnie zayebisty klimat.Zagralbym w cos zupelnie innego co tak wyglada (przygodowke,beatem up, cokolwiek byle nie zabawy upośledzoną fizyką-chyba że by ja poprawic poważnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...