Skocz do zawartości

Poszukuję grafika


Teodor Dżem

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję grafika, który pomoże mi w robieniu sprites'ów postaci.

 

Rozumiem że może być mało zgłoszeń jak nie ich brak,bo który dobry grafik by się zainteresował jak w ogóle nic by nie zarobił?

Mam nadzieję jednak że ktoś będzie na tyle dobry żeby mi pomuc :)

 

O kontakt ze mną proszę na razie na PW lub na e-mail: NejiHyuugaPl123@gmail.com

 

Z góry dziękuje.

 

PS: Proszę o to żeby to nie były posty typu: "Weź idź z tego forum bo kto normalny ci za free będzie pomagał" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc powiem, chcę zrobić grę 2D platformówkę w stylu gry "Mark Of The Ninja" ale z połączeniem "DMC Devil May Cry" tak jakby DMC w 2D, ale tylko z DMC ten motyw Anioła i Demona(Tych mocy Dante). Bitwy, logika i zręczność w jednej grze. Mam nadzieję że mnie ktoś rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że wiesz na co się porywasz? Co jak co ale zrobienie zwykłej platformówki jest wyzwaniem, nie wspominając nawet o jakiś złożonych "bitwach". :)

Wróć z tą propozycją za jakieś pół roku. Nie jest problemem (aż tak wielkim) dołożenie grafiki do istniejącej gry. Gorsze jest rozczarowanie na tważy grafika.

Edit:

Bo są na tym forum osoby które by Ci pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co...Obawiam się że ciężko będzie ci kogoś znaleźć, polecałbym ci raczej naukę tworzenia własnych prostych grafik, jak zrobisz coś własnego na dobrym poziomie to twoje szanse na współpracę z kimś zdecydowanie wzrosną. Nie chcę Cie zdemotywować..tylko tak już jest,na początek możesz próbować swoich grafik bądź tych znalezionych w necie..takich jest cała masa.

 

ps: jeśli chcesz popróbować własnej grafiki możesz zajrzeć do tutorialu z mojego opisu;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umiem grafikę, chyba dobrze, ale nie tak żeby od podstaw narysować sprites postaci, po za tym wszystko co do tej pory robiłem to z własną grafiką lub z neta, ale to jest coś poważniejszego niż to co robiłem, czyli dla tego że mi się nudziło.

 

Dziękuje wszystkim co tutaj napisali jestem szczęśliwy że ktoś w ogóle zechciał mi pomóc, doceniam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys cos chail zebym narysowal to napisz do mnie na PW, mistrzem nie jestem ale z pewnoscia moge Ci pomoc...

Jesli chcesz sprawdzic czy sie nadaje zobacz "Moja_Grafikai.rar" rysowalem je do jednej z moich gier...

https://gmclan.org/up7324.html

 

Pamietaj jednak, ze nie mam zamiaru rysowac grafik osobie, ktora pobawi sie GM przez pare dni, a potem jej sie to znudzi...

Te grafiki rysowalem w Paincie dlatego taka jakosc :P

Ale zle nie sa, tak przynajmniej ludzie mowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...