Skocz do zawartości

Simple Now RPG


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Simple Now RPG

 

Gatunek: Strategia/RPG

 

Opis: Simple Now RPG to prosta gra łącząca strategię i RPG. Celem gry jest pokonanie przeciwnika poprzez odebranie mu punktów życia. Możemy to zrobić atakując go, ale należy pamiętać, że przeciwnik może się w tej samej turze obronić i to my otrzymamy obrażenia. Właśnie dlatego naszym zdaniem jest wyczucie intencji przeciwnika i wygrana bitwy. Gra umożliwia grę przeciwko AI oraz w trybie multiplayer. Zachęcam wszystkich do testowania...

 

Download: en_app_rgb_wo_45.png

Rozmiar: 25 MB

 

Screeny:

promo_GooglePlay.png

Screenshot_2015-06-29-15-02-04.pngScreenshot_2015-06-29-15-02-01.pngScreenshot_2015-06-29-15-01-54.pngScreenshot_2015-06-29-15-01-49.pngScreenshot_2015-06-29-15-01-23.pngScreenshot_2015-06-29-15-01-36.pngScreenshot_2015-06-29-14-59-41.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ściągnąłem, ale to może się przyjąć. Modne: Ładna, prosta grafika, no i grasz jednym palcem. Tak trzymaj :thumbsup:

 

Szkoda, że nie pobrałeś, ale bardzo jestem zadowolony, że chociaż jedna moja gra może odnieść sukces, bo reszta nie miała takiego szczęścia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pobrać, więc nie wiem jak to jest, ale tak.

Niech może mają mniej tego hp? Bo widzę po screenach, że ponad 20 jest. Walki będą krótsze :)

Fajne by było jakbyśmy tak mieli tylko chwilkę na zastanowienie się. Wiesz, np. 5 sekund. Od razu ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pobrać, więc nie wiem jak to jest, ale tak.

Niech może mają mniej tego hp? Bo widzę po screenach, że ponad 20 jest. Walki będą krótsze :)

Fajne by było jakbyśmy tak mieli tylko chwilkę na zastanowienie się. Wiesz, np. 5 sekund. Od razu ciekawiej.

 

Jest 30 HP, tak tylko mówię :). Natomiast co do timeout'u. Pomysł dobry, a nawet sam nad tym myślałem, ale z drugiej strony zmuszanie kogoś do szybkiego podejmowania decyzji nie jest dobre. Gra i tak bardzo krótka trwa, uwierz mi. Mogę dodać timeout na np. 30 sekund, bo gdyby zdażył się troll, który by tylko czekał, to można by się wkurzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmuszanie kogoś do szybkiego podejmowania decyzji nie jest dobre

Tutaj bym się troszkę kłócił. Bo bez tego to tylko przemyślanie z jakiej strategii może korzystać przeciwnik, czy też bije losowo. A w 5 sekund musimy szybko myśleć, a przede wszystkim z wyprzedzeniem do przodu, bo czasu mało. Wydaje mi się to lepsze. Bo jednak ja osobiście bym się zaczął denerwować nawet przy 30 sekundach czekania na to, czy przeciwnik się broni, czy też atakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wywnioskowałem że to takie kamień papier nożyczki tylko w trochę innych szatach. :D

 

Na tym się wzorowałem :)

 

Tutaj bym się troszkę kłócił. Bo bez tego to tylko przemyślanie z jakiej strategii może korzystać przeciwnik, czy też bije losowo. A w 5 sekund musimy szybko myśleć, a przede wszystkim z wyprzedzeniem do przodu, bo czasu mało. Wydaje mi się to lepsze. Bo jednak ja osobiście bym się zaczął denerwować nawet przy 30 sekundach czekania na to, czy przeciwnik się broni, czy też atakuje.

 

W takim razie poeksperymentuje z tym czasem, bo faktycznie przekonałeś mnie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...