Skocz do zawartości

Zablokowane Skoczny Men 1.0


Jalbum

Rekomendowane odpowiedzi

Tytul: Skoczny Men

 

Gatunek: platformowka

 

Opis: Witam, przez dluzszy czas pracowalem w sekrecie (razem z kumplem) nad ta gra, teraz juz moge ja wydac. To nie jest zaden glupi "waz superowy" czy inny "mirror war". W Skocznym Menie wcielamy sie w Wieska - najskoczniejszego akrobate pod sloncem, ktory musi uratowac swe rodzinne miasto przed najazdem kosmitow. Na koncu trafiamy do ich wymiaru i staczamy wieka bitwe z Nadimperatorem. Gra ma 10 poziomow, na kazdym inna muzyka, nieco inna grafika. Nie jest to zwykla platformowka, pelno tu niespodzianek. Po drodze zdobedziemy specjalne moce dzieki ktorym pokonamy wrogow i przeszkody w inny sposob niz pistoletem.

 

Download: Usunieto, powod: FAKE hehe patrz do mojego uploadera tam znajdziesz te gre

Rozmiar pliku: 1,16 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Przemcio

Fabula:
Jalbum

Grafika:
Jalbum, Przemcio

Muzyka:
z neta

Screeny:

SkocznyMen2.png

SkocznyMen1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety badziewie :( Myślałem, że będzie to coś normalnego, po przeczytaniu posta Jakluba, a dokładnie tego

Nie ma czego oceniać, ty nawet screamera dobrego nie umiesz zrobić
chciałem to zobaczyć... Gdyby tak ten "screamer" miał coś strasznego...

Plusy:

  • W miarę fajny dźwięk krzyku

Minusy:

  • To coś to minus ...

Ocena:

 

1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafa trzaśnięta w paincie za pomocą 2-3 ruchów myszą. Przynajmniej(tak mi się wydaje) ręcznie robiona.

Reszta to kaszana

 

1/5

 

lipna ta gra. Mogłeś chociaż troche sie postarac. 2/5

LOLOLOL!!

widać kto ocenia po screenach i nawet nie ściąga :/

A ogólnie kijowe,już moje Na Święta lolol było lepsze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisze Moldis. Popre sie "faktami z wikipedii" .. "Nieuprzedzony widz jest narażony na duże niebezpieczeństwo, wskutek stresu czy szoku sensorycznego może wystąpić u niego atak epilepsji bądź trwałe uszkodzenia psychiki." Przez nie ktore osoby jest uwazany jako "trolling", osobiscie tez tak uwazam.

 

1/5 za wykonanie, pomysl i wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...