Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #60 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Głos na Patisona i tyle. Swoją drogą, to trochę nie uczciwe, bo admini i redaktorzy mogą sprawdzić temat przed rozpoczęciem tury i oddając wcześniej grę prowadzą w sytuacji gdy punktowo jest ex aequo :) . Nie mówię, że Gnysek sprawdzał sobie, ale taka mała propozycja, żeby nie patrzeć na czas oddania, tylko dopuścić sytuację, że może być np. 1 miejsce ex aequo, ale wtedy nie ma już drugiego, tylko jest od razu 3. A, no i liczę, że Flaku wygra bo jego gra jest lepsza od Newmana czy Gnyskowej imho ;p .

 

A no i inna sprawa, że gra Gnyska to nawet nie jest gra. Ponoć takie prace miały być dyskwalifikowane, a ich twórcy banowani, co nie ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moim skromnym zdaniem najlepszą grą jest "za liniami". szczególnie sam początek mnie nieźle rozbawił :thumbsup: (kto nie widział niech zobaczy :lol: ), no i sama gra nie jest łatwa co idzie na plus. a co do gry gnyska(hmmm mozna nazwać to grą? :blink: ..) pozostawie to chyba raczej bez komentarza...chociaż nie, te 3 głosy(nie wiem jak jest teraz) to gnysek sobie chyba sam dodał w ramach tego "protestu" :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to po kolei:

Farkraj - Paper War: o co w tym chodzi? Nie załapałem, a nie ma żadnego tutorialu ani nic.

Wezyr - War of Paint: fajny pomysł, jednakże bonusy chyba zbyt przesądzają o przebiegu rozgrywki.

TERROR DRONE - X paper war: nic ciekawego

szpaq99 - The Legends of Kartkonoid: Nuda, nuda, nuda!

Morrowind - Bug Tracker: fajny efekt rozpadania się słów. Szkoda, że jeden. Nic szczególnego poza tym.

Wojzax - War of Nations: idiotyczne. Ale za to fajnie narysowana mapa :D

PoxiPol - All in 1 - woo, program do rysowania z jedną funkcją, zawsze o tym marzyłem. ;[

Roki - Paper Jumper: omg, ale szit. ;/

Kargul - Uratuj zeszyt!: mimo obszernej solucji nie rozumiem o co w tym chodzi :o

HrabiaDrako - Zeszyt Fighter v1.1: sympatyczna platformówka... Może by była gdyby nie wnerwiający bug ze skakaniem.

gnysek - Prawdziwa gra na kartce: cha, cha cha.

Newman - Za Liniami: wszystko ładnie, tylko jak to przejść? Jak się pojawia taka kolumna i niebieski kwadracik nie wiem co dalej.

Flaque - Benek Patison Komandos i Niszczyciel w Zeszycie ver 1313.12: gierka co prawda taka sobie, ale komiks i te głosy "Panie graczu, nie ma pan co robić?" rozwalają.

 

Mój głos (tudududututuu) idzie do flaqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest na co zagłosować :) Nareszcie xD

Gnysek oczywiście potraktował wszystko zbyt dosłownie a i tak dostał punkty, lol ^^

Głos na Newmana.

 

@Webzir: Po "2*2=" jest kratka przerwy przed 4. Tam pojawia się klucz do tamtej niebieskiej kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...