Skocz do zawartości

BACKdown


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

BACKdown

 

Programowanie: Propaganja

Grafika: Propaganja (i specjalna dziękóweczka dla buziola)

Muzyka: Kaszol

Typ gry: Napierdzielanka

Waga: waga ciężka :D ok. 90 mb

Specjalna dziękóweczka również dla:

 

Pewnej slicznej kobiety, gdyby nie ona to pewnie nikt by mnie nie zdołował na tyle żeby zrobić taką chorą grę,

Lowriderowi - za pare spraw, jak choćby testowanie, czy 'uzyczenie' postaci glownego bohatera swojej gry (w demie go jeszcze nie ma)

Ganji - która była ze mną przez 95% czasu tworzenia gry

no i ofkorz Jah Rastafarai za czuwanie ;)

 

Fabuła:

Guy próbuje uratować swoją foke z rąk meat kinga - psychola który robi z ludzi szynki. Oprócz tego fabuła łączy wątki z poprzednich części serii.

TA GRA JEST EWIDENTNIE OD NIECO WYŻSZEGO (ktoś mądry powiedziałby że 18 ale ja bym go nie słuchał) WIEKU, ZE WZGLĘDU NA: OLBRZYMIĄ BRUTALNOŚĆ, SCENY TORTUR, BRZYDKI JĘZYK, GOŁE PANIE itp itd. TA GRA TAKA MIAŁA BYĆ, OSTRZEGAM, SCIĄGAĆ NA WŁASNE RYZYKO ŻEBY NIE MIEĆ DO MNIE PÓŹNIEJ PRETENSJI.

 

filmik (Merci dla Snaka)

http://youtube.com/watch?v=WxTZbxDzV1U

screeny:

lvl19ui8.jpg

 

psychokk5.jpg

psychokk5.7a8c9a5d38.jpg

 

sledzionazx6.jpg

 

 

 

download:

http://www.gmclan.org/index.php?sciagnijplik=137 (dziekowki dla ranma mana)

Bless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Muszę się przyznać, że jestem Cipa :P

Grafika - cudowna, efekty graficzne jeszcze bardziej, muzyka, gołe panie - wszystko z najwyższej półki - po prostu pełen profesjonalizm wart tych prawie 90 Mb. Nom, może zarzucił bym brak jakiegoś bardziej przejrzystego sterowania (przyzwyczaiłem się, że w każdej grze podają je teraz na tacy) i mały błąd w menu (albo lenistwo), przy zmianie ustawień graficznych wybieramy też język. 5/5, 10/10, 39/40 i 99% to oceny we wszystkich popularnych skalach jakie znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle okazalem sie gapa i sam wyczaiłem 3 błędy których nie poprawiłem, nie są szczególnie wkurzające (problemy min. ze zmiana particle effects, wymienione przez gnyska z językiem, i pewien motyw bodajże w 14 misji, ułatwiający życie;p)

@masher

sam już nie wiem, całkiem szybko poszło jakieś pół roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach nie ma to jak po szkole odstresowanie się od wszystkiego i zagranie sobie BACK :D

Co ja tu dużo będę opisywać gra zasługuje na te 5 gwiazdek więc tyle dam. :)

Zobaczymy w jakim czasie przejdę całą grę :)

 

Mam nadzieję że powstanie jeszcze kilka gier z serii BACK :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w jakim czasie przejdę całą grę :)

myśle że na gre potrzeba ok. 2-3h.. ale warto przejsc całą choćby dla outra, co jak co ale bardzo sie nad nim postarałem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniam zdania o BACKdownie. Nadal zasługuje na maxymalną ocenę :)

 

W grze spotkałem wrogiego grubaska który miał na identyfikatorze napisane "Tyron" lub "Tymon". Czyżby przypadek ? A może mam haluny ? :D (trochę to pixelowate było jak upadł trupem na ziemię)

 

Aha, zajefajna ta rozruba z minigunem/obrotówą/galting gunem w ostatniej planszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Tyrone :) wzorowany na jednym z bohaterow filmu przekręt nie na tymciu :P

Hehe bede musial na przyszlosc robic jakies kieszonkowe werseje gier, gra jak zwykle za duzo wazy zeby ludzia z gmmcommunity chcialo sie sciagac :P

a i pytanko - macie w intrze jakies takie schrzanione niebo? jak odpalalem w gmd bylo oki, na exeku cos sie z nim dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznać sie - widział już ktoś outro? (mam nadzieje ze gracie uczciwie chociaz specjalnie zostawilem zeby mozna bylo zaczynac od dowolnego momentu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nie pogram bo mój superkurwawyjebisty procesor sie zakrztusił już w menu i mam takie zawiechy że szkoda gadać - chyba z 1FPS biggrin.gif

 

heh ja odpaliłem to mi sie nawet nic nie właczyło :D niby było w procesach ale nic nie wyskoczyło i strasznie sie komp mulił :P oj chyba se nie pogram... zobacze kiedy na laptopku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja odpaliłem to mi sie nawet nic nie właczyło :D niby było w procesach ale nic nie wyskoczyło i strasznie sie komp mulił :P oj chyba se nie pogram... zobacze kiedy na laptopku

u mojego znajomka gra sie wlacza tez naprawde dlugo.. dobre 10 minut - a potem dziala bez zarzutów. ja bym sie nie poddawał ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...