Skocz do zawartości

Nie zdradzaj sekretów


szmalu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Nie zdradzaj sekretów

Pełny tytuł: Nie zdradzaj sekretów (przynajmniej jeżeli jesteś kwadratem, który jest tajnym agentem)

 

Gatunek: platform runner

 

Opis: Często zdradzasz swoje tajemnice kumplom? Jeśli jesteś tajnym agentem, lepiej tego nie rób!

Ta informacja była taka tajna i taka super, że twój przyjaciel postanowił podzielić się nią z każdym napotkanym człowiekiem, gdy tylko ucieknie 10 metrów od ciebie. Cóż z niego za papla! Nie możesz na to pozwolić. Zabij wszystkich.

Sterowanie:

AD - kierunki

Spacja - skok

LPM - klikanie w "menu"

 

Notka ode mnie:

Grę można wygrać już na samym starcie, zabijając pierwszego przeciwnika. Ale wtedy nie ma wyzwania :( Przeciwnika należy zabić, jeśli tylko go przegonicie to przegrywacie, bo nie da się iść w lewo jak w Mario.

Plik wrzuciłem tuż przed godziną 17, jednak w czasie pierwszego testu zauważyłem parę krytycznych błędów (m. in. taki, że jeśli nie wygramy na samym początku, to później już nie ma możliwości wygranej). Poprawiony plik wrzuciłem już 11 minut po czasie (ponowne kompilowanie i upload trochę czasu też zajęło) , dlatego sprawiedliwie byłoby oceniać ją na podstawie pierwszej wersji, z błędami. Jeśli jednak ktoś chciałby spróbować w to zagrać to zachęcam do pobierania nieoficjalnej, poprawionej wersji. Też jest gunwniana ale przynajmniej działa.

 

Download:

Link do oficjalnej wersji na turniej: http://www46.zippyshare.com/v/lMfs2Efs/file.html

Link do wersji nieoficjalnej (dla ciekawskich): http://www47.zippyshare.com/v/YXvrH9kl/file.html

Rozmiar pliku: 1.9 Mb

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja i przykład platformówki z GMClanu

Grafika: to po prostu solidny pixelart z gruby pikselem, jakby co

Muzyka: brak

Screeny:

9wm983.jpg

ze9oqt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mi się podoba. I ta rozmowa <3

Chociaż osobiście uważam, że mogłoby być lepsza, jakby podciągnąć te grafiki. Ja bym chętniej biegł po ulicy i skakał nad samochodami, a nie te bloki czarnu ;x

Duży plus za sam pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...