Skocz do zawartości

Szkieletor


Kosmitak

Nazwa  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wolicie Szkieletor czy inną nazwę ??

    • Szkieletor
      13
    • Inna nazwa
      58


Rekomendowane odpowiedzi

b2e01def7f.png

 

Tytuł: Szkieletor

 

Gatunek: RPG (druga wersja będzie MMORPG)

 

Opis:

Dawno, dawno temu w średniowiecznej wiosce mieszkał chłopiec. Nie należał do najbogatszych ani nie do najbiedniejszych rodzin. Zawsze marzył by zostac rycerzem lecz nie mógł nim być gdyż nie należał do tego stanu. Chociaż było to niemożliwe nigdy nie porzucał nadziei. Codziennie gdy miał wolny czas trenował w stodole sztukę władania mieczem (oczywiście drewnianym, który sam zrobił) i łukiem. Gdy ukończył 13 lat bandyci rozbili obóz w okolicy jego wioski. Stała ona zaś naprzeciwko zamku króla a więc była ona jedyną linią oporu przed dotarciem do zamku. Chłopiec dzięki swojemu sprytowi oraz zwinności zakradł się w nocy do obozowiska bandytów i zabrał im plany dotyczące ataku. Dał to swojemu przyjacielowi, który mieszkał na zamku by on zaniósł to królowi. Nazajutrz na rozbójników czekała królewska armia. Król gdy dowiedział się że plany wykradł trzynastoletni kmiec pozwolił zostac rycerzem za 5 lat. Przez ten czas mógł trenowac na zamku. Po roku cwiczeń jeden z zbójów uwolnił się z więzienia i zabrał królowi list od cesarza. Władca wybrał tego samego chłopca, który już raz ich przechytrzył by odebrał odebrał list, w zamian mianował by go w tym roku na rycerza. Spisał się on doskonale. Gdy wracał z misji, z myślą, że zostanie rycerzem zastał wszystko w płomieniach , zarówno swoją wioskę jak i zamek. Na wzgórzu ujrzał wielkiego demona o imieniu Szkieletor. Po chwili znikł z jego oczu. Chłopak był pełen gniewu i przysiągł sobie że zabije potwora gdyż wiedział od starców z wioski gdzie ten potwór ma swoje zamczysko. Od tego wydarzenia zaczyna się twoja przygoda.

 

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Ja

Fabuła:Ja

Grafika:z strony http://reinerstileset.4players.de/humansE.html i [indrycho oraz Solmis (logo)]

Muzyka:narazie brak

 

 

Screeny:

nawsza wersja

stara wersja

następny

 

Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od starszej wersji już coś się zmieniło: wyświetlane hp wrogów, czy ekwipunek. Jednak grafika mi jakoś nie pasuje, apropo kiedyś pytałem się czy chcesz, żebym coś w tym logo poprawił, w zasadzie nie wiem czy odpisałeś, bo miałem zawaloną całą skrzynkę (dzięki ZeroXbot za info :) ) i wszystko usunąłem, więc jeśli coś chcesz to pisz :)

 

a jak na to że jest to zapowiedź i gra jakoś się rozwija to 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dobrom opinie (nie spodziewałem się takiej)

 

ZeroXbot grafika trochę ulegnie zmianie postaram się coś zrobic by była mroczniejsza

 

Indrycho napisałem że nie wiem co by można było zmienic może zmienic miecz żeby było trochę mroczniejsze (a i tak fajne logo podobne do dungeon siege(149935.png))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm fabuła dosc ciekawa, tytuł zmien bo ja czytając to naoczatku pomyslałem ze ten chłopiec mam na imie szkieletor :).

 

Grafika moze byc waze zeby pasowała no i zeby było wiadomo skąd jest.

 

Na tych screenach widac jakiegos rycerza, i tu moje pytanie, co on wrocił z tej misji juz ze zbroją mieczem itp i od razu smoki rozwala, a szkieletora zostawia na poźniej ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...pełen gniewu i przysiągł..." a nie przysięgą :)

Fabuła nie licząc tego Szkieletora mi się podoba :)

Grafika - Taka mieszanka... Nie podoba mi się.

 

Ogółem życzę powodzenia. Nie oceniam ( po co w zapowiedziach oceny? o.O Przecież tutaj są same opisy gier i screeny. Dema są w osobnym dziale, a co można tu ocenić? Grafikę i fabułę...? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No i projekt ruszył.

Już myślałem że to nigdy nie nadejdzie (przewidywana śmierc projektu była)

 

Chyba jakieś już 75%

 

Noto co już mamy (to czego jeszcze nie było:

-Pełne (chyba) EQ

-atakowanie i wylatywanie jakiś rzeczy z zabitych

-sklep

-jakieś skille

 

Wydanie około za 1-2 miesiące

A MMO za jakieś 2.5 miesiąca.

 

No i projekt stanął znów:(

Ale rozpoczęły się wakacje więc będę miał więcej czasu:)

Myślę że w wakacje wejdzie wersja demo.

 

A ma ktoś jakieś pomysły na różne poboczne zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...