Skocz do zawartości

Pomoc przy Grafice


Zydziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ok. roku śledze to Forum, jest bardzo ciekawe, lecz nie wiem po co ja to pisze, to jest teraz nie ważne :D Obowiązkowo musimy zrobić projekt biologiczny, rysunek, tekst (książki), albo praca informatyczna... Odrazu do głowy wpadł mi pomysł krótkiej platformówki (zapomniałem dodać, że tematem projektu ma być woda) w której bohaterem będzie kropla wody w barwach wojennych, czyli na "twarzy" 2 wojenne pasy (Rambo :D), na klacie rozpięty pas amunicji, a na nogach buty desantowe. Pomysł niby dobry, ale rozwiał go brak Grafiki, nie umiem ładnie posługiwać się Paintem, ani gimpem. Widziałem kiedyś na forum, że ktoś ładnie robił grafikę "na kartce", ładnie mu to wyszło, lecz nie mogę znaleść tego screena, aby zobaczyć od czego zacząc... Moja prośba jest taka, moglibyście pomóc zrobić postać, która wygladąła by jak kropelka wody (opis wyżej)? obojętnie jaką metodą oraz nie wymagam cudów graficznych, postać ma tylko być użyta raz przy tym projekcie, może później dorobie resztę gry, lecz wtedy postać zmienie. A jeśli macie próbkę grafiki, tej takiej na kartcę, to mógłbym też prosić, tak tylko do inspiracji? Z góry Dzięki, Cześć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przeglądałem forum, ale nie interesowałem się grafiką, ani własną grą, a na Google oczywiście poszukam, tzn szukałem ale takiej grafiki a'la Kartka papieru, nie szukałem przykładu kropli, chodź krople sam bym mógł narysować, ale chodzi mi o wykończenie, czyli jak już mówiłem barwy wojenne, jakiś pas na ramię no i desantówki... Dzięki za odpowiedzi, mam nadzieje, że będzie ich więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...