Skocz do zawartości

Zablokowane GM updada by Fervi


Fervi_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fervi: sam upadłeś - na głowę D:

na przyszłość: jeśli chcesz serwować ludziom farmazony, popieraj je prosze argumentami, inaczej zaczne Cie banować za spam.

cheers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi: sam upadłeś - na głowę D:

na przyszłość: jeśli chcesz serwować ludziom farmazony, popieraj je prosze argumentami, inaczej zaczne Cie banować za spam.

cheers.

 

http://enigma-dev.org/forums/index.php?PHP...mp;topic=1655.0

 

Fervi

 

Problem taki z GM, że Jojogłowi chyba myślą, że ich produkt to cud techniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi, serio? Topic jaki dałeś tyczy się GMC, nie samego GM. :closedeyes: Nie dziwię sie że GMC 'umiera'! Twórcy którzy robią coś większego nie mają czasu postować na forum. Jedynym plusem tego mogłoby być trafienie do YYG Spotlight, ale o wiele łatwiej wysłać email. Jest tam za mało ludzi do których można trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co popularność forum ma do produktu i tego jakie gry w nim powstają!? :stupid:

 

Do tego jakie gry powstają - nic

 

Ale popularność forum odzwierciedla popularność produktu (przede wszystkim informatycznego)

 

Youtube jest popularniejszy od Vimeo

GM jest popularniejszy od Enigma-dev

 

Strony o Tibii - niegdyś bardzo popularne, teraz muszą się posiłkować reklamowaniem LoL'a i innych gier (bo Tibia upada)

 

Liczba aktywnych użytkowników jest tu bardzo dobrym przykładem, im więcej jest aktywnych użytkowników, tym jest popularniejsza strona

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

A moim zdaniem GM oferuje coraz więcej. I coraz więcej jest firm które płacą grubą kasę za support dla nich. Poza Stable/Beta/EAP jest też wersja Custom dla firm takich jak Handy Games - o czym nieraz Russell pisał (tekstami typu: ask support to get internal version).

 

GM stał się bardziej pro, więc mniej dzieci zgłasza swoje słabe WiPy na GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem GM oferuje coraz więcej. I coraz więcej jest firm które płacą grubą kasę za support dla nich. Poza Stable/Beta/EAP jest też wersja Custom dla firm takich jak Handy Games - o czym nieraz Russell pisał (tekstami typu: ask support to get internal version).

 

GM stał się bardziej pro, więc mniej dzieci zgłasza swoje słabe WiPy na GMC.

 

Pewnie, że nie dla dzieci - dzieci nie stać na wydanie 150zł za podstawową wersję GM

Pytanie czy dla firm jest, to inne pytanie. Nie mogę mówić za rynek mobilny, bo nie wiem ile tam jest GM'a w GM'ie

 

Ale na rynku komputerów GM nie wydaje się być popularny wśród firm

Dodatkowo era gier 2D jest marginalizowana, dzisiaj się sprzedają gry FPS lub MMO w 3D (i to z hiper grafiką)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

boże fervi, nie wychodź poza swoje tematy o linuksie i innej nerdozie, bo gówno wiesz o tym co się sprzedaje, a co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże fervi, nie wychodź poza swoje tematy o linuksie i innej nerdozie, bo gówno wiesz o tym co się sprzedaje, a co nie

 

Przepraszam, nie wiedziałem, że mamy tu do czynienia z szychą na arenie międzynarodowej

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie wiedziałem, że mamy tu do czynienia z szychą na arenie międzynarodowej

 

Fervi

 

Prawda jest taka że w GM da się napisać grę na której spokojnie będziesz kosił kasę przez rok wystarczy dobry pomysł i trochę chęci, wersja standard została dana za darmo jakiś czas temu, więc brak funkcjonalności nie jest problemem.

 

Co do tutoriala to najlepiej poczytać forum zrobić Catch the Clowna, a potem spróbować napisać jakąś platformówkę, jak się czegoś nie wie to pytać, od tego jest to forum. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że w GM da się napisać grę na której spokojnie będziesz kosił kasę przez rok wystarczy dobry pomysł i trochę chęci, wersja standard została dana za darmo jakiś czas temu, więc brak funkcjonalności nie jest problemem.

Ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, że gry tworzone w GM są słabe

 

Problem jest w tym, że GM jako tako przymiera, to nie czas (obstawiam, że gdzieś koło 2005 do 2009 roku), w którym każdy gimbus się rejestrował na GMClanie i chciał zostać milionerem.

Prawie wszyscy przesiadujący na GMClanie to elita z dawnych lat.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dokładnie, to, że wykorzystują go profesjonaliści którzy potrafią sobie sami radzić z problemami i czytać manuala, więc mniej jest pytań nie znaczy, że GM schodzi na psy. Wręcz przeciwnie. Zresztą, jeśli Hotline Miami, Spelunky czy Stealth Bastard Deluxe coś Ci mówią, to będziesz wiedział czy GM jest słaby czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonaliści czyli kto?

 

Z tych 3 gier, to znam Hotline Miami. Problem w tym, że bardzo wiarygodnym źródłem byłaby miesięczna ilość aktywacji GM'a, jeśli by rosła, oznacza to, że projekt jest popularniejszy

 

Proszę mi nie mydlić oczu ;)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że GM jako tako przymiera, to nie czas (obstawiam, że gdzieś koło 2005 do 2009 roku), w którym każdy gimbus się rejestrował na GMClanie i chciał zostać milionerem.

Prawie wszyscy przesiadujący na GMClanie to elita z dawnych lat.

 

Fervi

Dobrze że jestem w elicie mimo że na GMC wypuściłem może ze 3 gry. Miło to słyszeć i chyba mnie to zmotywowało do następnego projektu. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jestem w elicie mimo że na GMC wypuściłem może ze 3 gry. Miło to słyszeć i chyba mnie to zmotywowało do następnego projektu. ;P

 

Dołączył: 23.07.2008

 

A czemu nie np. 2013? GM zaczął tracić na wartości (przynajmniej ja odczuwam takie notowania) i twierdzenie, że teraz jest profesjonalnym narzędziem dla elit jest przynajmniej w mojej opinii - dość śmieszne (ale nie neguję)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka czytania u co poniektórych wymaga powtórki

 

Nie napisałem, że GM UPADŁ, a UPADA. Może upaść nawet kilka lat, aż UPADNIE całkowicie

 

To samo mamy z tibią ona UPADA, sugeruję, że w ciągu kilku lat UPADNIE całkowicie i jest to możliwe

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervą logic : GM rozwijając się jednocześnie upada :o

 

Tibia też się rozwija, a jednak jak kiedyś serwery były przeciążone i stało się w kolejce, to teraz się zdarzają serwery, gdzie gra 40-60 osób (kolejka na serwer była wtedy, gdy w grze było ponad 900 osób )

 

Tibia straciła ponad 90% playerów od 2009 roku (może od 2007, na przestrzeni tych lat)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...