Skocz do zawartości

Galeria Muzyki i dźwięków


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

no to zaczynamy

podobieństwo do pierwszego postu w temacie galeria grafika nie przypadkowe XDD :3

 

Ostatnio zajarałem się tworzeniem dźwięków i postanowiłem stworzyć i dzięki snake przykleić ten temat. Myślę że każdy z was coś tworzy: nie skomplikowane muzyczki midi , różne dźwięki i odgłosy,mixy znanych i lubianych utworów, czy bardziej skomplikowane utwory. Tutaj możecie umieszczać swoje dzieła. Może ja zacznę.

 

moje dźwięki :

monety

piłowanie drewna

 

Komentujcie i wrzucajcie swoje prace.

 

wiem wiem zmieniłem pierwszy post ale to dlatego ze snake zgodził się go przypiąć

a tam dalej jest ten sam żeby nikt się w tym wszystkim nie pogubił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom pomysł dobry :) Bo nie będzie trzeba szukać dzwięków i muzyki nie wiadomo gdzie :)

Bardziej chodzi mi by ludzi którzy na nie siedzą w muzyce czy dźwiękach na co dzień i nie są nie wiadomo jak profesjonalni mieli swój temat do pokazania swojej twórczości zamiast by dla jednego dźwięku zakładać nowy temat czego i tak raczej nie zrobią a tak mieli by ten jeden dźwięk gdzie wrzucić :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to przypinaj :3

 

no to zaczynamy

podobieństwo do pierwszego postu w temacie galeria grafika nie przypadkowe XDD :3

 

Ostatnio zajarałem się tworzeniem dźwięków i postanowiłem stworzyć i dzięki snake przykleić ten temat. Myślę że każdy z was coś tworzy: nie skomplikowane muzyczki midi , różne dźwięki i odgłosy,mixy znanych i lubianych utworów, czy bardziej skomplikowane utwory. Tutaj możecie umieszczać swoje dzieła. Może ja zacznę.

 

moje dźwięki :

monety

piłowanie drewna

 

Komentujcie i wrzucajcie swoje prace.

 

 

ps. dzięki snake :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 7 miesięcy temu...

zajarzyste : D

Jednak zbytnio mi przypomina gore z soldata.

Powiedz, czy ty to sam nagrywasz czy co? W cholere bledow.

Nie mam pojecia czemu, strosznie by mi tam posowal jakis mocny twardy bassik, grajacy tylko trzy nutki, tylko nie wiem ja kprzedstawic melodie ktora mam w glowie.

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum, tudummmmmmmmmmmmmmmmm, tudummmmmmmmmmmmmmmmmm,tudumdimdumdim.

Wystarczy : D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia czemu, strosznie by mi tam posowal jakis mocny twardy bassik, grajacy tylko trzy nutki, tylko nie wiem ja kprzedstawic melodie ktora mam w glowie.

Masz mikrofon? Wez do reki! Pomysl chwile, wydaj dzwieki! :)

 

Ludzix jest pro ;( Wojzax, sluchaj Kleja dobrze radzi!

@Lion gdzie sa te pliki?

 

EDIT: PRzperaszam jestem slepy :( Znowu przeoczylem, ze to stary temat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax:

Strasznie słaba jakość nagrania tej gitary. Od razu rzuca się w ucho to, że gitara to przyłożyłeś mikrofon za 30zł do wzmacniacza, a perkusja wygenerowana komputerowo. Lepiej podłączyć gitarę do kompa, odpalić Guitar Riga czy ReValver i wtedy nagrywać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A, zapomniałem więc do wszystkich:

Muzykę zrobił kumpel, jakość słaba, to fakt. Nie wiem przez co nagrywał, ale za dużo czasu na to nie miał. Perka wygenerowana jak już Marmot mówił. Ogólnie dziękuję za komentarze.

 

Muzyczka Wojzaxa fajna

Ale za taki komentarz to powinni warny dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...